2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013672 بازدید | 355184 پست
آره خیالت راحت عزیزدلم ❤🥰 خداروشکر حتما گلم حتما دعاگوتم❤🤲🏻

😘😘😘😘😘😘😘

انشالله با اولین اقدام گل پسرت بشینه توی دلت

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
شیاف عزیزم..قرص نه..شیافشوبخر..بنظرم اون عروسی نرو اونم تواین گیرودارکرونا

باشه عزیزم میگیرم

ازمایش مثبت بشه نمیرم با اینکه خیلی مهمه

ولی بعد این همه انتظار نمیتونم ریسک کنم

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزدلمی همچنین گل دخترتورو....انشاءالله توب زودی تیکرآبی بزنی تاماهاکیف کنیم😍🙏

وای چقدر امضات قشنگه😍😍

واقعا ی زن جونیشو واسه بچش میزاره

من انقدر ک قبل بارداریم واسه باردار شدنم و الان ک باردارم حرص خوردم تو طول زندگیم حرص نخورده بودم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
عشق مامانش ۱۶۵۰ بوده... دیگه تو سونو نمیشه واضح ببینیش مثل انتی یا انومالی ولی صورتشو از نیم رخ نشون ...

من رفتم امروز.۱۷۰۰بود گوگولکم.آره واضح نبود مثه قبل ولی خب دیگ همه جای بدنشو نشونم داد😍😍😍

امید صبح پست گذاشت داره میره واسه زایمان

خدا کمکش کنه ب خوبی تموم بشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
وای چقدر امضات قشنگه😍😍 واقعا ی زن جونیشو واسه بچش میزاره من انقدر ک قبل بارداریم واسه باردار شدن ...

نظرلطفته😘😘😘😘توتازه هنوزاول راهی  انشاءالله بسلامت بدنیابیاد  ..اونجا هنوز میفهمی جوونیودادن چیه..وقتی لقمه ای میخای بذاری دهن خودت میذاری دهن بچه ت اونجا میفهمی مادرشدن چیه..تاالان همه چی روبرا خودت مبخای ولی بعدمادرشدن همه چی فکرت ذهنت میشه بچه ت...انشاءالله هیچ خونه ای بدون بچه نباش🙏🙏🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
قربونت😘😘😘خداکنه بتونم استرسمو کنترل کنم  دلم اشوبه شبنم بعد این همه انتظار خیلی سخته بخدا ...

الان استرس بدترین چیزه.ریلکس باش

وووی اولین نوه😍😍پس خ خاطرخواه داره فسقلی

نینی من با اینک نوه چندمیه ولی دو طرف خ میخوانش دیگ ببین کوچول تو رو چقدر میخوان

بله بچه اولمه يعني همه بايد اسيدفوليك رو بخورن؟من اين ماه بعد پريود اقدام نامنظم داشتم شايد سه الي ...

گلم قرص اسید فولیک باید سه ماه قبل بارداری مصرف بشه از نقص جنینی ومشکلات عصبی جلوگیری میکنه ....

اما خیلی ها  بدون اسید فولیک باردارشدن بدون هیچ مشکلی ولی چه باردار باشی چه نباشی از امروز بگیر وشبی یه دونه بخور

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2738
باشه عزیزم میگیرم ازمایش مثبت بشه نمیرم با اینکه خیلی مهمه ولی بعد این همه انتظار نمیتونم ریسک کنم

خیالت راحت مثبته عزیزم....حتمن شیافواستفاده کنی فداتشم 

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
گلم قرص اسید فولیک باید سه ماه قبل بارداری مصرف بشه از نقص جنینی ومشکلات عصبی جلوگیری میکنه .... ام ...

مرسي عزيزم حتما همينكارو ميكنم خيلي كمك كردي 

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
😘😘😘😘😘😘😘 انشالله با اولین اقدام گل پسرت بشینه توی دلت

انشاءالله ممنونم عزیزدلم ممنونم بابت دعای قشنگت ممنون قربونت برم❤❤❤😘😘😘

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
نظرلطفته😘😘😘😘توتازه هنوزاول راهی  انشاءالله بسلامت بدنیابیاد  ..اونجا هنوز میفهمی جوونی ...

آره واقعا

بیخود نیس میگن بهشت زیر پای مادره.هیچکس دلسوزترو مهربون تر از مامان نیس

ایشالا همه بچه ها خوشبخت باشن

2706