2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013656 بازدید | 355184 پست
برا عکس بهتره ۲ روز بعد پاکی باشه والا بدنت خیلی خشک اذیت میشی..اگ میتونی بزار برا ۴ روز  دیگه ...

سلام اعظم جون خوبی؟؟

بچه هات خوبن؟؟

شوهرم85روز آپو خورد آزمایش داد ولی آزش هیچ تغییری لز نظر تعداد وتحرک نکرده بود به نظرت ادامه بده یانه؟؟

ی سوال من 24 خرداد پری شدم و 21 تیر ماه  اینماه موعدم رو باید 18 ام مرداد حساب کنم یا نه همون ...

اصولاً باید ۱۸ ام پری می‌شدی 

سیکلای قبلیت چند روزه بودن ؟ تا ۶ماه رو باید حساب کنی

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها من دارم میرم زایمان کنم  هنوز ساک نبستم  دعام کنید اگر میتونید نفری ی دونه انشقاق ...

الهام چرا ب این زودی؟ البته استرس نگیری الان بچه ت کامله کامله دنیا هم بیاد احتمالا دستگاه لازم نباشه 

امیدوارم ب سلامتی زایمان کنی عزیزم و گل پسرتو سالم بغل بگیری الان برات میخونم عزیز دلم

از احوالت حتما خبر بده ب دخترت هم میگفتی ساکتو ببنده 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2731
اصولاً باید ۱۸ ام پری می‌شدی  سیکلای قبلیت چند روزه بودن ؟ تا ۶ماه رو باید حساب کنی

اصولا 28 روزه اس ولی بوده 30 روزه 

نمیتونم الان 6ماهه خساب کنم اخه از اسفند بعد از اون ماجرا تا اواخر فروردین خونریزی داشتم برای همین فقط 2-3 ماهه اخر رو میدونم که همون 28 روزه بود

اعصاب خودتو خرد نکن ساناز جون.تو خ وقت داری واسه بچه دار شدن.برو عکس رنگی ببین چی میگ حالا شوهرتو ت ...

قربونت گلم ممنون جواب عکس رنگی و آزمایش هورمونیمو میبرم دکتر اگه مشکلی نداشته باشم دیگه نمیرم دکتر..

واس شوهرمم قرص میخرم الهام و اعظم گف..دکتر نمیره چاره ندارم.. دیشب بهش نصف قرص کلومیفن دادم😅

در هر رابطه یخ بزارم بیضه هاش؟ 

2738
بچه ها من دارم میرم زایمان کنم  هنوز ساک نبستم  دعام کنید اگر میتونید نفری ی دونه انشقاق ...

برو عزیزم،انشالله به سلامتی و راحتی پسرتو بغل کنی

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
اصولا 28 روزه اس ولی بوده 30 روزه  نمیتونم الان 6ماهه خساب کنم اخه از اسفند بعد از اون ماجرا ت ...

نهایت دوروز صبر کن اگ نیومد باید پیگیر بشی

بیبی زدی؟

برا عکس بهتره ۲ روز بعد پاکی باشه والا بدنت خیلی خشک اذیت میشی..اگ میتونی بزار برا ۴ روز  دیگه ...

الان پاک شدم اعظم جون خدا بخواد فردا میرم عکس رنگی ولی اره کاملا خشکم😣 توصیه ای داری بگی قبل رفتن انجام بدم؟!😢

اره اون قرصارو میخرم ولی دیشبم بهش نصف قرص کلومیفن دادم..

قربونت بشم چشم حتما سعی میکنم کم بحث کنم باهاش..

گلم میدونم وقت زیاده اما درکم کن خیلی تنهام افسردگی گرفتم سر باردار نشدن هروقت زن حامله یا نوزاد میبینم میشینم هق هق گریه میکنم🙁

واس خودمم طی این مدت ک شوهرم درمان میکنم ویتاگنوس میخورم ورزش میکنم شاید تمبلیم خوب شد یکم

ممنونم ازت

نهایت دوروز صبر کن اگ نیومد باید پیگیر بشی بیبی زدی؟

سلام عزیزم خوبی 

نی نی خوبه

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
الان پاک شدم اعظم جون خدا بخواد فردا میرم عکس رنگی ولی اره کاملا خشکم😣 توصیه ای داری بگی قبل رفتن ا ...

ساناز جون خیلی جدی پیگیر ازمایش شوهرت باش

هر چی زودتر شروع کنه بهتره

چون زمان میبره تا خوبشه و نتیجه بده

2706