2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013657 بازدید | 355184 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربون محبتت عزیزم  واقعا جو این تاپیک و بچه ها خ خوبه ،همین ک میام باهاتون درد و دل میکنم کلی ...

اره واقعا همین دعا در حق هم کردن بهترین کارو میکنیم . خدا حافظ همه ی تو دلیا و بچه ها باشه 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
2728
بهش بگو پرلتون میتونمدبزنم یا نه ،اگر گفت نه دیگه دیرع ،بگو شیاف چی ؟؟؟ من شرایطم از همه شماهایی ک ...

عزیززززم.ان شالله به خیر وخوشی این چند هفته تموم شه وبارتو زمین بزاری...بعد سال اینده به این روزا بخندی..‌

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
ن عزیزم نگران نباش تا چند ساعت بعد کمرنگ شدن تخمک ازاد میشه و ۶ ساعت ک‌چیزی نیست شانس پسر زیاد ولی ب ...

اعظم پريود شدم.... 

خوبي؟ اريا خوبه؟ 

من هر روز هي ميومدم سايت چك ميكردم ببينم اومدي يا نه! كلي سوال داشتم ازت🤭 

اعظم من ماه پيش عكس رفتم لوله هام باز شد در جرياني كه، كلي ازمايش و سونو همه چيز اكي بود چرا باردار نشدم پس 

به نظرت واسه اين ماه بازم با سونو و كيت پيش برم فقط ٢تا اقدام برم يا اينكه بيخيال بشم يه هفته هر شب اقدام كنم؟ 

جنسيت هم برام مهمه

قربونت عزیزم همچنین تو و همه باردارمون 

الهام پهلوی سمت راستم درد داره.دیشب سمت چپم بود.دیگه از ترس داره گریه م میگیره😭😭😭 پاهامم درد داره نمیدونم بخاطر امپوله یا نه

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
شوخی کردم شبنم جوونی.. والا این پشه های شهرستانمون اگه اشتباه نکنم کَیگ میگن

😁

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2738
اره برام سرم و امپول نوشته با امپول ریه.گفته تا یکی دوساعت دیگه دردات بهتر نشد باید بستری شی.اونم یه ...

وووی.ریه رو حتما بزن منم زدم

ایشالا ک خوب میشی.استراحت کن تا ۱شنبه ک میری سونو .میگما درد انقباض چ جوریه؟

الان بهتری؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
شبنمي اين زبون لري نيست بختياريه گفتم كرم يعني پسرم بردم ختنه كرد من قبلا هم بهت گفتم فقط سنتي خوبه ...

میدونستم اعظم بختیاریه ها یادم رفته بود.وای خ بامزه گفتی متوجه شدم منظورت از کرم چی بود😃👶

اهان پس سنتی خوبه.باید بگردم ببینم کجا نینیمو ببرم🤔

منم‌ تهران میخوام ؟  بچه ها کسی و برا ختنه سراغ ندارید کارش خوب باشه ؟؟؟ میگم لیزری چیه ...

شیما جون من اصفهانم.والا نمیدونم لیزری چیه.فقط شنیدم🙊🙊باید کم کم در این موردم تحقیق کنیم ببینیم کجا ببریم بچمونو ببرن😃😃

وووی.ریه رو حتما بزن منم زدم ایشالا ک خوب میشی.استراحت کن تا ۱شنبه ک میری سونو .میگما درد انقباض چ ...

دیشب ۳تاشو زدم امشب ۳تا دیگه.توهم زدی بعدش باس ن ت و پاهات درد میکرد؟؟ من بالای باس ن م خیلی درد داره.اره مجبورم تا یکشنبه صبر کنم. انقباض همراه با سفت شدن شکم درد احسان میکنی.خیلی مسخره س.بد نیستم 

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
دختر خوب کار نکن ،بچه هم که نداری بگی مجبوری شام و نهار حتما داشته باشی  من امشب از مطب اومدم ...

اوووف

خدا کمکت کنه.چیزی نمونده امید

تو میتونی.خدا خودش مواظب نینیت باشه

دیشب ۳تاشو زدم امشب ۳تا دیگه.توهم زدی بعدش باس ن ت و پاهات درد میکرد؟؟ من بالای باس ن م خیلی درد دار ...

ن دردم نگرفت.مال من ۳تا بودا بیشتر ن

میدونم استرس داری ولی آروم باش.خدا نینیتو حفظ کنه.ایشالا۱شنبه میری سونو میبینی همه چی اوکیه

خونسرد باش.استری از همه چیز بدتره غزال جون

2706