2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013858 بازدید | 355184 پست
دوستان نظرتون راجب NT من چیه؟

مبارکت باشه .نینیت شبیه دختره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اهان  ببین انگار  کم رنگ تر شده  ساعت ۱۱ تو‌حالت پیک بوده ،ساعت ۶ کمرنگ تره درسته ؟ ...

اره الي هم همينو گفت 

الان نگاه ميكنم راست ميگيد ٦ عصريه از ١١ ظهريه انگار كمرنگ تر شده 

ساعت ٨ كه نميتونم دخترم بيداره🥴 

ساعت ١١ شب ميتونم خوبه؟ 

ميگم شيما وقتي ٢تا خط پر رنگ هستن(مثه اوني كه ١١ ظهر گذاشتم) يني ١٢ تا ٢٤ ساعت بعد ازاد ميشه ،حالا وقتي دومي يهو كمرنگ ميشه مثه اين ٦ عصريه معنيش چيه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان 

منم دختر ميخوام  

١٨ تير پريود شدم 

امروز روز ٨ سيكلم هست 

كمي ترشح دارم 

كيت خريدم از كي بذارم و براي دختر مي اقدام كنم؟؟؟ 

در ضمن بين ٢٨ تا ٣٠ روز هست دوره هام 

خدايا به منم يه دختر بده🥰🥰🥰
عزیزم واسه حالت تهوع دمیترون بخور هر ۸ساعت با ب ۶ فقط مواظب باش یبوست نشی  غذاهای چرب نخور هل ...

ای وای مگه اثر میکنه الان دو روزه مث جنازه افتادم چرا انقد زود شرو شد حالت تهوع های من، یه ذره نون خشکم نمیتونم بخورم 

و خداوند از رو
2731

من خودم باشم رو پيك هم ي اقدام ميرفتم 

به نظر منم وسطي رو پيك بوده از اون ساعت ١٢ ساعت بعدش ميشه ١١ شب كه اقدام اول رو بري خوبه 

ي اقدام  هم قبل از ١٠ صبح برو 

ديگه بعدش رو دلبخواهي برو 

البته باز ٤هر ساعت كيت بزن دقيقتر بشه 

اره الي هم همينو گفت  الان نگاه ميكنم راست ميگيد ٦ عصريه از ١١ ظهريه انگار كمرنگ تر شده&n ...

اره ۱۱خوبه 

حالا بازم از بچه ها بپرس 

ببین تو بروشورش که نوشته ۲۴تا ۳۶ ساعت بعد ازاد میشه 

نشنیدم نا حالا ۱۲ساعت بعد ازاد شه 

وقتی کیت بعد از پررنگی کمرنگ میشه بعنی lh داره کم کم میاد پایین ،یعنی داره به ازاد شدن تخمک نزدیک میشه 

ای وای مگه اثر میکنه الان دو روزه مث جنازه افتادم چرا انقد زود شرو شد حالت تهوع های من، یه ذره نون خ ...

شانس نیاوردی برا بعضیا زود شروع میشه 

حالا دعا کن همین جوری بمونه و حالت بدتر نشه 

منم مثه تو زود شروع شد و حالم روز به روز بدتر شد 

دمیترونم روم اثر نداشت و یبوست شدید میگرفتم 

2740
فدات بشم عزیزم. من امروز رفتم  سونو که مشکلی نداشت دعا کنید آزمایش خون هم مشکلی نداشته باشه ن ...

خدا رو شکر ان شاءالله صحیح و سالم بغلش بگیری 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
سلام دوستان  منم دختر ميخوام   ١٨ تير پريود شدم  امروز روز ٨ سيكلم هست  كمي ...

اول از همه باید بدونی جنسیت دست خداست عزیزم
 ولی معمولا برای دختر دار شدن میگن بعد پاکی اقدام کنی تا سه روز مونده ب روز تخمکگذاری نباید اقدامت نزدیک تخمکگذاری باشه و نباید رابطه عمیق باشه
غذاهای اسیدی بخوری و توی محلول آب و سرکه بشینی خودت ب ارگاسم نرسی
البته بازم اینا صدرصد نیست همون‌طور ک گفتم فقط و فقط خدا جنسیت رو تعیین میکنه

اگه ۲۸روز باشی روز ۱۴ تخمک ازاد میشه ،از روز ۱۱کیت بزن

مرغ بد نیس.ولی چون هورمونیه کم بخورین بوقلمون رو جایگزین کن.ببین اسپرمی ک تخلیه میشه تو ۳ماه تولید ش ...

ایشالا ک ب سلامتی تو بغل بگیریش.

خودم یدوفولیک میخورم.اشکالی نداره؟!

به توکل نام اعظمت بسم الله الرحمن الرحیم...خدااااااااایا شکرت ممنونتم... ممنونتم... الهی شکر خدای مهربوووونم... میدونستم ک نا امیدم نمیکنی... ازت میخوام تا آخرش همراهم باشی و تنهام نزاری...😘 خدای مهربوووونم قربونت برم ک اینقدر مهربووووونی... ممنونم ازت ک لطفتوووو در حقم تمام کردی... خداااا جونم کمکم کن تا بتونم هدیه ای🥰 ک بهمون عطا کردی رو با جون و دل ازش نگه دااااری کنم... خدا جونم بازم میگم ممنونتم🙏❤️😍🥰 خدااااای عزیزمممممم،خدااااای مهربوووونم سرنوشت بچمونو👨‍⚕️👨‍🎓👨‍🏫👨‍⚖️👨‍💼👨‍💻👨‍🎨👨‍✈️👨‍🚀👮‍♂️🤴🤵👼 ب بهترین و قشنگترین نحو ممکن رقم بزن... بازم تشکر نمیدونم چجوری ازت تشکر کنم😘🤩😍🥰 ماشالله لا حول ولا قوة الا بالله علی العظیم... 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم... 
ای وای مگه اثر میکنه الان دو روزه مث جنازه افتادم چرا انقد زود شرو شد حالت تهوع های من، یه ذره نون خ ...

نه برو داروخانه بگیر حتما 

نزار بدنت کم آب بشه 

ببین چیزی که حالت رو خوب میکنه بخور مثلا من خیارشور چیپس و ماست موسیر 😀😀 اینارو دوست داشتم 

پرخوری نکن که معدت سنگین بشه اینجوری حالت تهوعت بیشتر میشه اگه میتونی بیشتر غذاهای کبابی بخور بهتر 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
سلام عزیزم ..آوا توهمینوتاپیک.اگ.اشتباه نکنم باآی یوآی بارداره......حتمن ببرپیش اورولوژی..چقد چرت گف ...

اره گلم میشناسمش ..ولی شوهرم گف من ب ای یو ای اعتماد ندارم😑😑چیز مصنوعی هس😑

واقعا الکی گفته!!! اره حتما میریم دعا کن تروخدا دارو بده واس تحرکش واریکسل هم نباشه ..دیگه نابود میشم😣😣

ساناز ب فکرت بودم الکی گفته همشوت میگن بیا ای یو ای.منم دکتر قبلیه تا میگفتم ی رژیم بدین بچم پسر بش ...

ممنون گلی

اره اعظم نیس از شانس من

فعلا چاره ای نیس باید بریم دکتر اورولوژی ببینیم اون چی میگه

شوهرمم ای یو ای قبول نمیکنه منم فک میکنم فعلا زوده واس ای یو ای

2706