2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013965 بازدید | 355184 پست
میشه الهام و اعظم تگ کنید

ساناز جون تعداد اسپرماش ۴۰ک خوبه بد نیس ولی ۵۵درصد اسپرماش مردن🙁.۲۰درصدشون حرکتش کمه ۲۰درصد معمولی

مورفولوژیش کمه ۲۰

تحرکa۵ ک خ کمه فکر نکنم واریکوسل داشته باشه ولی باید تقویت بشه

دکتر آزمایشگاه با این دست خطش چرا دستی نوشته🤔

ب اعظم نشون بده بگ چی بخوره بره بالا

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دخترا خوبین انقد گریه کردم از دیشب سرم میترکه تا جایی که خوندم و میدونم وضعیت شوهرم داغونه😢😢 ...

عزیزم به نظر من این جواب ازمایش یکم مشکوکه.الان هیچ جا جواب و دستی نمینویسن.بنظر من این ازمایش معتبر نیست بیشتر شبیه ورقه امتحانی هست .

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
نمیدونم والا انقدم پول گرفته ازش😣 سامی تروخدا راستشو بگو اوضاش داغونه ن ؟ اینترنت خودم ترجمه اون م ...

انقدر حرص نخور.بیخود کرده دارو نخوره

بگو نمیشه ک اینجوری وضعیتت بدتر میشه

باید با خوبی بگیا شوشوت یکم لجبازه .حرص میده

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
ممنونممم ازت 🙏🏻❤️

قربونت گلم❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
ساناز جون تعداد اسپرماش ۴۰ک خوبه بد نیس ولی ۵۵درصد اسپرماش مردن🙁.۲۰درصدشون حرکتش کمه ۲۰درصد معمولی ...

وای دنیا رو سرم خراب شد 😭😭😭اعظم نمیتونم تگ کنم تو تگ کن

بنظرت دلیل باردار نشدنم شوهرم بود؟

نمیدونم چرا دستی نوشته

مريم من اصلا از كيت استفاده نكرده بودم تا حالا خوشمم نميومد!!  ولي واقعا سونو استرسش بيشتره&nb ...

سونو استرسش بالاست.من ماهی ک اصلا سونو نرفتم باردار شدم اگ ترشحاتت خوبه کارت آسونه وگرنه با کیت برو جلو ایشالا ک نتیجه میگیری

عزیزم به نظر من این جواب ازمایش یکم مشکوکه.الان هیچ جا جواب و دستی نمینویسن.بنظر من این ازمایش معتبر ...

اره ۷۰ تومنم پول گرفتن ازش آز معمولی ۴۰ تومنه اونم با کامپیوتر چاپ میشه

2738
انقدر حرص نخور.بیخود کرده دارو نخوره بگو نمیشه ک اینجوری وضعیتت بدتر میشه باید با خوبی بگیا شوشوت ...

الان داشتم گریه میکردم یهو اومد خونه گف چرا گریه میکنی گفتم چرا قبول نمیکنی دارو بخوری گف باش میخورم  ب شرط اینکه ب کسی نگی

وای دنیا رو سرم خراب شد 😭😭😭اعظم نمیتونم تگ کنم تو تگ کن بنظرت دلیل باردار نشدنم شوهرم بود؟ نمید ...

منم بلد نیستم تگش کنم

میتونه دلیل باردار نشدنت شوهرت باشه.اول اونو باید درست کنی بعد بری عکس

تحرکو مورفولوژیش کمه.

آروم باش حرص نخور.کلی دارو هست ک تقویتش کنی

منم با اینک جواب آز شوهرم خوب بود سلن پلاسوeو اسید فولیکش میدادم.

خوب میشه.کاش خرنوبو از دریا طریقه مصرفشو میپرسیدی.میگن خرنوب خ زود جواب میده

نمیدونم والا انقدم پول گرفته ازش😣 سامی تروخدا راستشو بگو اوضاش داغونه ن ؟ اینترنت خودم ترجمه اون م ...

ساناز نگران نباش عزیزم‌فقط بایدتقویتش کنی با قرص ....

فکرنکنم احتیاج به عمل داشته باشه نداره....

فقط آروم آروم باهاش صحبت کن باهات راه بیاد وقرص بخوره از اعظم والهام سوال کن چه قرصی بخوره بهتره باتوجه به جواب آزمایش

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
الان داشتم گریه میکردم یهو اومد خونه گف چرا گریه میکنی گفتم چرا قبول نمیکنی دارو بخوری گف باش میخورم ...

ببین مرده غرور داره دوسنداره کسی بفهمه

توم شلوغش نکن آزو اسپرم نیس ک اینجور میکنی.اصلا میترسه میگ نکنه نازایی دارم ی مشکل کوچیکه ک حل میشه.اگ تعداد اسپرم خ کم بود ممکن بود واریکوسل داره ولی ۴۰میلیون اسپرم داره.تقویتش کنی خوب میشه

الان داشتم گریه میکردم یهو اومد خونه گف چرا گریه میکنی گفتم چرا قبول نمیکنی دارو بخوری گف باش میخورم ...

ساناز جون ببین نباید در این مورد ضعف شوهرتو به روش بیاری.بجاش بهش اعتماد بنفس بده و کنارش باش.در این موردم راست میگی حتی نباید به مادرت بگی.اینجا فرق داره همه مشکلاتمونو میگیم  و مشکلی نیست .

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
ساناز نگران نباش عزیزم‌فقط بایدتقویتش کنی با قرص .... فکرنکنم احتیاج به عمل داشته باشه نداره.... ف ...

قرصارو خودم بگیرم ؟ میخاستم جواب آزو ببرم دکتر خودش دارو بده

دلیل باردار نشدنم شوهرم بود؟