2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013657 بازدید | 355184 پست
پانیذ جون تگت کردم ولی آبی نشد  اما عنوانش را سرچ کن  اطلاعات به روز راجع به زمان اقدام ...

مرسي عزيزدلم 

امشب با شوهرم دعوام شد شايد اصلا اين ماه اقدام نرم... خدا ميدونه چقدر زحمت كشيده بودم اين سيكلم... 

ولي عمرا اشتي كنم 😬 

شايد بمونه ماه بعد ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
توکل بر خدا ولی سر هدیه دو سال بعد عکس باردار شدم امیدوارم اینبار اینقد طول نکشه 

نه گلم طول نمیکشه نسرین فقط وفقط به خودت انرژی مثبت برسون انشاءالله اولین اقدامت بعد عکس باردار میشی ودلت شاد میشه ❤🤲🏻

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
من یه مشکلی دارم میشه کمکم کنید دارم دیونه میشم ۶ خرداد شروع اخرین پریودیم بود و بی بی چک بعد چهار ر ...

نگران نباش عزیزم چون زود رفتی چیزی دیده نشد ...

۸هفته برو سنو قطعا برات صدای قشنگ قلب نی نیت رومیزاره به امید خدا❤🤲🏻

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2738
نه گلم طول نمیکشه نسرین فقط وفقط به خودت انرژی مثبت برسون انشاءالله اولین اقدامت بعد عکس باردار میشی ...

فدات شم ان شاءالله خودتم با اولین اقدام سامیار کوچولوت بیاد بغلت 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه

زن کیست؟!

- اولین کسی که با دیکتاتوری عظیم فرعون دلیرانه به پا خواست یک مرد نبود بلکه یک زن بود.(بانو آسیه)

- اولین کسی که مکه و کعبه را آباد کرد مرد نبود بلکه یک زن بود.(بانو هاجر)

- اولین کسی که از مبارکترین آب روی زمین زمزم نوشید مرد نبود بلکه یک زن بود.(هاجر خاتون)

- اولین کسی که به محمد المصطفی ایمان آورد مرد نبود بلکه یک زن بود. (بانو خدیجه)

- اولین کسی که خونش برای اسلام ریخته شد و شهید شد یک مرد نبود بلکه یک زن بود.(بانو سمیه)

- اولین کسی که مالش را در راه اسلام داد یک مرد نبود بلکه زن بود.(بانو خدیجه)

- اولین کسی در قرآن که خداوند از بالای هفت آسمان به حرفش گوش داد یک زن بود نه مرد(سوره مجادله آیه 1)

- اولین کسی که سعی صفا و مروه را انجام داد یک مرد نبود بلکه زن بود.(بانو هاجر)

- اولین زنی که با همه مخالفتها وارد معبد اورشلیم شد مریم بود

- تنها کسی که به حمایت از شوهر و امامش میخ در به تنش فرو رفت و دم نزد و شفیع گنهکاران شیعه در روز قیامت است زهرا بود

و اما کسی که کاخ یزید را به لرزه درآورد مرد نبود زینب بود

زن یک افتخار است

اگر قدر خودش را بداند...

تقدیم به زنان و دختران سرزمینم

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
نگران نباش عزیزم چون زود رفتی چیزی دیده نشد ... ۸هفته برو سنو قطعا برات صدای قشنگ قلب نی نیت رومیزا ...

سلام عشقم خوبی 😍😍😍😍به امید خدا شهریور اقدام میکنی

کسی بلده لیانا تگ کنه من یادم نیست اسم کاربریشو

@لیانا۲۱

عزیزم اسمش تگ نمیشه

چه خبر؟اقدام نرفتی ؟

فدات شم ان شاءالله خودتم با اولین اقدام سامیار کوچولوت بیاد بغلت 

ممنونم نسرین جونم خیلی دلم میخواد هممون باهم بارداربشیم وتاپیک هیچ منتظری نداشته باشه وهمه باهم بریم سراغ بچه داری انشاءالله❤🤲🏻

سلام عشقم خوبی 😍😍😍😍به امید خدا شهریور اقدام میکنی

سلام عشقم دل به دل راه داره الان منم همین سوال رو ازت پرسیدم 🥰❤

آره گلم به امیدخدا وتوکل به خودش شهریور میرم اقدام ...

توچی کارکردی؟اقدام نرفتی؟

اینم هست راست میگی😄😄😄 اوضاع کرونا تو شهرمون خیلی خرابه.دیشب ب شوهرم میگم اگه این ماه نشد ماه بعد ...

والله اوضاع شهرماهم خرابه ولی توکلت ب خدا باشه با ماسک همیشه برو بیرون مایع ضدعفونی همراهت باشه هیچی نمیشه انشالله

ولی هر جور صلاحتونه دست نگه دارین ببینین اوضاع بهتر میشه ک انشالله کرونا بره و همه راحت بشیم از شرش

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2706