2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013670 بازدید | 355184 پست
نمیتونی بری بیمارستان خصوصی ک کرونایی نداره بستری شی تا انقباضاتو تحت نظر داشته باشن؟؟ انشالله ک پسر ...

اره شنبه امپول ریه رو میزنم خدا کنه ب قول شما بچه خوبی باشه و صبر کنه 

نمیدونم چرا انقدر عجول شدم طاقت ندارم زودتر بیاد فقط

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره شنبه امپول ریه رو میزنم خدا کنه ب قول شما بچه خوبی باشه و صبر کنه  نمیدونم چرا انقدر عجول ...

اها چقد بد کاش خصوصیتون ان ای سی یو داشت.اینجا داره ولی خیلی گرونه خیلی.یعنی دلت میخواد زودتر دنیا بیاد؟؟؟ 

الان چطوری انقباض کمتر شده؟؟ من ک یه سمت گلومو گوشم خیلی درد داره فکر کنم چرکی شده.میتونم کپسول اموکسی سیلین بخورم؟

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
سلام عزیزم من وبچه هام وشوهرم کورناگرفتیم رفته بودیم مراسم درگذشت یکی ازاقوام وکورناگرفتیم مرگموباچش ...

الهيي عزيزدلم ،حامله هم هستي اين ويروس لعنتي و گرفتي 

انشالله بلا هرچه زودتر ازتون دور شه🙏🏻خيلي ناراحت شدم 

انشالله كه خدا خودش نظر كنه و بچه تو دلت يه پسر صحيح و سالم باشه تا مجبور به اين كار نشي 😢🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

2731
سلام فاطمه جان  والا دیشب از سر شب هی شکمم سفت شد محل نزاشتم بعد ساعت دو شب دیدم ول کن نیست تن ...

خوب شد نرفتی بیمارستان.آخه خانم باردار ک رونا بگیرههههه

بهتری؟مواظب خودت باش ایشالا پسرت ب موقع بدنیا میاد

بعدم کی گفته بچه زود بدنیا بیاد عقب ماندگی پیدا میکنه حرفا میزنه.توم مثه اعظم شدی هفته های آخر خ باید مواظب باشی.ایشالا پسر توم تا آخر تو دل مامانیش میمونه بعد میاد

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلام عزیزم من وبچه هام وشوهرم کورناگرفتیم رفته بودیم مراسم درگذشت یکی ازاقوام وکورناگرفتیم مرگموباچش ...

وووووی ک رونا گرفتی😥😥خ مواظب خودت باش

ایشالا ک نینی پسره اگ دخترم بود و شوهرت مجبورت کرد سقط کنی گناهش با خودشه.

یکی ک تو هوا ی حرف میزنه بعد عمل نمیکنه همه رو ب عذاب میزاره

ب خدا توکل کن نونی جون

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
شاید کیست نمیزاره بازشم؟🤔 البته الان لکه بینی دارما دکتر گف کیست نمیزاره باز شی

کیستت لابد بزرگه.ولی کیست چ جوری پیدایش شد🤔

پری شدی؟

اها چقد بد کاش خصوصیتون ان ای سی یو داشت.اینجا داره ولی خیلی گرونه خیلی.یعنی دلت میخواد زودتر دنیا ب ...

غزال بهتر شدی؟

2738

مامانای اینده سلام

من ۵ ماهه سقط کردم 

پریودم نامرتبه یعنی هر ۴۰ تا ۴۵ روز یه بار پریود میشم

در حالی که قبلن سیکلم ۳۰ روزه بود و دقیق

حالا دکتر بهم دوفاستون داده بعد پریودی بخورم

ولی پریود نمیشم ☹ وقتی سرویسم گاهی یه قطره‌ میاد و تموم دیگه نمیاد..گاهی احساس درد شکم دارم و سنگینی رون پا...ولی بازم خبری نیست..چیکار کنم؟ کسی راحلی داره؟ چیزی هست بخورم؟

من و خواهرم هر دو جاری هستیم.و هر دو مشکل داریم برای بارداری..لطفن با دلای پاکتون برامون ‌دعا کنید..ممنونم❤توی تلگرام کانالی هست به اسم @مشاور ریحانه بهشتی،مشاوره رایگان داره امیدوارم همه بهش یه سری بزنید😊توی تاپیکام ۲ تا تست شخصیت شناسی عالی دارم..امتحان کنید😊
والا بیمارستان خصوصی سهرمون ان ای سی یو نوزادان نداره بهد دکترم گفته این دارو رو وقتی تزریق میکنن ی ...

عزیزم بلا دور باشه ازتون

کی گفته بچه زود بیاد عقب مونده دهنی داره 

فقط تو ماههای اخر ریه باید کامل بشه همین 

نگران نباش توکلت به خدا باشه 

برات دعا میکنم عزیزم 

هیچی فاطمه جان گفت باید بستری شی و ی دارویی هست برا انقباضا بگیری و همزمان امپول ریه هم بگیری ولی به ...

الهام جون من الان پیامت رو دیدم خیلی ناراحت شدم ....

الهام ازمن میشنوی فقط وفقط استراحت کن وحتی یک لیوان هم بلند نکن فقط ببخشید برودستشویی وبیا روتخت....

میدونم اینا به حرف راحته ولی سلامتی خودت وپسر گلت ازهمه چیز مهم تره ...خدا حافظ خودت وگل پسرت باشه وصحیح وسلامت وبه وقتش بزاره توی بغلت 

اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
نمیدونم بهش گفتم امروز باید خودت کارتو بکنی گف باشه حله 🤔

کاشکی شوهر منم میگفت حله   این قدر سر این مسعله بهونه میاره که دیگه از این ازمایش بدم میاد.  الان با اینکه یه عالمه تقویتی میخوره وخیلی دوست دارم ببینم چقدر پیشرفت داشته نمیتونم بهش بگم بریم ازمایش بدیم. 

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی نصف ثوابشم به تو میرسه اللهم صلی علی محمد وال محمد
2706