2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013801 بازدید | 355184 پست
نتیجه گرفتی اخرش یانه عزیزم. من خیلی کم رعایت میکنم   الان نزدیک شش ماهه میخوام روز تخمکگزاری ...

ن دیگ توراهبمو گفتن دختره....توروخدا ریسک نکن یا بااون 3تادخترت زندگیتوادامه بده یااگ واقعا پسرمیخای بروآی وی اف..نذار آرزوت بشه رویای دست نیافتنی

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه خارجیه خیر سرش  ولی بی تاثیر عه چ جالب گفت میرم هرجوری شده ازمایش🤔🤔🤔

ای بابا..چ کوفتیه دیگ.انقباض😖

خوندم خاهرشوهرش آزمایشگاه کارمیکن گفته اون آزمایشا الکیه و بره ان تی بذا3شنبه یا4شنبه میذه ب امیدخدا

2728
دکترم امروز مطبه احتمالا برم پیشش  چرا تازه شنبه زدم ،ولی انگار بی تاثیره

بلا دور باشه 

ببخشید اگر یاداوری شد و اذیتت کردم 

من همش اون زمان میگفنم چرا نبردم نیلو 

همه یعنی بهم اینو میگفتن 

چه خوب همشهری هستی

فاطمه به نطرت امپول ریه نزدم ،برم بگم بنویسه؟خیلی انقباض دارم میترسم😟😟

آخه فک میکنم زوده بذااون..ولی حتمن بذوبگو...خدایی نکرده زایمان زودرس داشت باشی زیادتودستگاه نذارن طفل معصومو😔

بلا دور باشه  ببخشید اگر یاداوری شد و اذیتت کردم  من همش اون زمان میگفنم چرا نبردم نیلو& ...

ن بابا نیلو اصلا خوب نیست فقط اسم و اوازش زیاده

من تهران نیستم الی جون ولی به تهران نزدیکم و زیاد تهران میاییم 

تهران و نسبتا میشناسم

2740
ن دیگ توراهبمو گفتن دختره....توروخدا ریسک نکن یا بااون 3تادخترت زندگیتوادامه بده یااگ واقعا پسرمیخای ...

پول ای واف ندارم عزیزم وشوهرم با این جور کارها مخالفه به خدا توکل کردم نمیدونم اخرش چی میشه  دختر هم شیرینه عزیزم. من الان به خاطر دخترام روزی هزار مرتبه خدامو شکر میکنم خیلی دوستشون دارم فقط حرف مردم منو ازارمیده وباعث شده که خودم هم پسر برام مهم باشه وتلاش کنم براش.    فاطی جون اسپرمای شوهرت چطور بودن وایا مطمعنی روز تخمکگزاری اقدام داشتی. ؟؟ببخشید این قدر میپرسم انشالله بچت وصحیح وسالم به دنیا بیاری  

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی نصف ثوابشم به تو میرسه اللهم صلی علی محمد وال محمد
ن زود ک نیست دو هفته پیش گفته بود برات بنویسم بزنی یادش رفته بود

پ هرجورشده امروز  بروپیشش ...چی بگم بخدا..هنوزمیخاستم بگم.چ ذوقی کردم تیکرتک رقمیتودیدم ک دیذم بهم ریخته ای کلا

پ هرجورشده امروز  بروپیشش ...چی بگم بخدا..هنوزمیخاستم بگم.چ ذوقی کردم تیکرتک رقمیتودیدم ک دیذم ...

قربونت عزیزم میترسم برم بگه بخواب معاینت کنم 

ولی احتمالا برم 

خداکنه زودتر بگذره این ماه و ماه بعدی

فدات بشم ممنونم دریا جونم ❤❤❤💋💋💋

خدا نکنه عزیزم 😘

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
پ هرجورشده امروز  بروپیشش ...چی بگم بخدا..هنوزمیخاستم بگم.چ ذوقی کردم تیکرتک رقمیتودیدم ک دیذم ...

راستی فاطی جون درمورد زبان بچه قبلی شنیدی که میگن اگه زبون پهن باشه بچه ی بعدیش دختره. اگه باریکه پسره.    یا اینکه میگن اگه بین دوابروش رگ سبز باشه بعدیش پسره.   ببین بچه های قبلیت این نشونه ها رو داشتن یانه عزیزم    من دخترام همشون زبونشون پهنه نمیدونم چقدر این مسعله درسته  

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی نصف ثوابشم به تو میرسه اللهم صلی علی محمد وال محمد
بچها کسی نیس؟ من رفتم دکتر تا لباس زیرمو کشیدم پایین دیدم لکه هس لباس زیرم😐😐😐گفتم همین منتظر بود ...

اگ بارداری پس اون لکه چی بوده ؟؟ ۱۲روز پیش ک کیست نشون نداده پس اون چیه؟ 🤔🤔

دیدی گفتم اول بتا بده بعد تصمیم بگیر حالا فردا برو آزمایشگاه ببین چ خبره انشا الله خیره 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2706