2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013657 بازدید | 355184 پست

سلام دوستان وقتتون بخیر ...

میگم چرااا من نه سینه هام درد میکنن فقط سفت شدن

نه حالت تهوع دارم نه سرگیجه هیچچچچچ

بعد ببخشید ببخشید فقط یکم ترشیح زرد بدون رنگ و بو دارم

میگم نکنه بارداری پوچ باشه؟😭😭😭

دلبندای من بند بند وجودتون را به خدایی میسپارم که بیشتر از من هوایتان را دارد😍😍😍واسه بار دوم دارم مادر میشم😍یه دختر یازده ماهه دارم و دوبارت یه مهمون ناخونده دارم تو دلم😍🌹😍که با تمام وجودم پذیرای وجودشم😍😘❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان وقتتون بخیر ... میگم چرااا من نه سینه هام درد میکنن فقط سفت شدن نه حالت تهوع دارم نه س ...

سلام مامان خوب چرا اینجوری میکنی با خودت سرهمچی استرس داری همه ک علائم ندارن حالام زوده برا علائم کم کم میاد سراغت 😜

2728
سلام مامان خوب چرا اینجوری میکنی با خودت سرهمچی استرس داری همه ک علائم ندارن حالام زوده برا علائم کم ...

پس خیالم راحت باشه؟؟؟😔😔😔

دلبندای من بند بند وجودتون را به خدایی میسپارم که بیشتر از من هوایتان را دارد😍😍😍واسه بار دوم دارم مادر میشم😍یه دختر یازده ماهه دارم و دوبارت یه مهمون ناخونده دارم تو دلم😍🌹😍که با تمام وجودم پذیرای وجودشم😍😘❤️

سلام خانوما میشه منم راهنمایی کنین

من یازدهم بی بی چکم مثبت شد همون روزم رفتم ازمایش بتام ۲۹۳ بود با ماشین حساب بارداری هم حساب کردم چهار هفته و چهار روزم میشه امروز رفتم دکتر برا دو هفته دیگه وقت سونوگرافی داد گفت از الان ساک حاملگی دیده نمیشه مگه هفته پنجم ساک دیده نمیشه؟؟؟؟ میترسم خدای نکرده خارجی رحمی باشه تا دو هفته دیگه خیلی دیر یشه میخوام فردا یه دکتر دیگه هم برم شاید زودتر سونوگرافی کرد

و خداوند از رو
سلام خانوما میشه منم راهنمایی کنین من یازدهم بی بی چکم مثبت شد همون روزم رفتم ازمایش بتام ۲۹۳ بود ب ...

سلام خارج رحمی دردایه وحشتناک داره دلدرد پهلو درد لکه بینی و دلدرد که نداری خداروشکر پس استرس ب خودت نده دوهفته دیگه میری ان شاءالله صدایه قلبشم میشنوی 😊

2738
سلام خارج رحمی دردایه وحشتناک داره دلدرد پهلو درد لکه بینی و دلدرد که نداری خداروشکر پس استرس ب خودت ...

اخه مشکل اینجاست ک تخمدان سمت راستم درد میکنه و همچنین پهلوم😢

و خداوند از رو
اخه مشکل اینجاست ک تخمدان سمت راستم درد میکنه و همچنین پهلوم😢

اوایل بارداری که دردتخمدان طبیعیه میدونی داری بیشتر تلقین میکنی میخای باز برو سونو که خیالت راحت بشه چون استرس برات خوب نیست 

منم گلوم درذمیکرد رفتم دکتر گف دیفن هیدرامین بخورم البت کامپاندنباش....شیرگرم بخور 

کرون نباشه؟؟ انقد ک میگن حساس شدم بخدا

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
اوایل بارداری که دردتخمدان طبیعیه میدونی داری بیشتر تلقین میکنی میخای باز برو سونو که خیالت راحت بشه ...

اره هر چقد بیشتر مطالب در این مورد میخونم ذهنم بیشتر درگیر میشه سعی میکنم سرمو با چیزای دیگه گرم کنم

عزیزم ممنون ک جوابمو دادی❤❤❤

و خداوند از رو
فدات شم  شبنم جون

خدا نکنه عزیزم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها من خ استرس کشیدم😦😦بچم تکون نمیخورد بستنی.دلستر .میوه خوردم تکون نخورد.زنگ زدم دکترم گفت اگ تکون نخورد فردا بیا مطب گفت اگ خدا نکرده چیزیش شده باشه زنده نمیمونه😟😟شام ماهی خورده بودم فکر کنم سردیم شده بود ی موز خوردم و ی چای نبات تکون خورد.الان حالش خوبه خوب تکون میخوره فقط من تا مرز سکته رفتم

سرم داره منفجر میشه

چقدر مادر بودن سخته.

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706