2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013657 بازدید | 355184 پست
مبارکه خانمی ،بارداری ،انشاالله بسلامتی بغل بگیری🤲🏻

مممنونم ای کاش باردارنمیشدم 

مامان خیلی دوست دارم ای کاش فقط یکباردیگه بتونم بغلت کنم خیلی دلم برای دستات وصدات وخنده هات تنگ شده اصلاباورم نمیشه که دیگه نیستی😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بتا دوبرابر  نازه میشه ۵۰ خوب بازم کمه دکتر تا بالا ۲۰۰ نرسه هی مدام ازمایش میفرستت برا این میگ ...

همش حس میکنم پریود شدم زیر شکمم درد میکنه نیم ساعتی یه ساعتی یه بار بعد خوب میشه دردش زیاد نیست.طبیعیه؟

دلبندای من بند بند وجودتون را به خدایی میسپارم که بیشتر از من هوایتان را دارد😍😍😍واسه بار دوم دارم مادر میشم😍یه دختر یازده ماهه دارم و دوبارت یه مهمون ناخونده دارم تو دلم😍🌹😍که با تمام وجودم پذیرای وجودشم😍😘❤️
2728
سلام شیما جان خوبی چ خبر ،پسرت خوبه؟ چ خبر از بچه ها ،چند روزه سر نزدم اینجا

سلام عزیزم فدات ماهم خوبیم 

تو گل پسری خوبین 

خبر جدید که الان دیدم نون برنجی حاملس،با اینکه اورژانسی خورده بود انشالله که خیر باشه براش 

اعظمم که دوباره ازمایش داد اگه جوابش خوب نباشه باید این هفته زایمان کنه 

همش حس میکنم پریود شدم زیر شکمم درد میکنه نیم ساعتی یه ساعتی یه بار بعد خوب میشه دردش زیاد نیست.طبیع ...

سلام عزیزم مبارکه شما چند هفته هستین چون منم همین علایمو دارم امروز5 هفته تمامم

تیکر تولد یک سالگی پسرم💙
2738
با اورژانسی باردار شدی 😳😳😳 من که موندم همینجوری ،مبارک باشه  دیگه از این به بعد باید دعا ک ...

آرهوعزیزم دوروزونصفی بعداقدام اورژانسی خوردم اصلاخودمم هاج واج موندم خیلی میترسم برام دعاکن توروخداپسرباشه

مامان خیلی دوست دارم ای کاش فقط یکباردیگه بتونم بغلت کنم خیلی دلم برای دستات وصدات وخنده هات تنگ شده اصلاباورم نمیشه که دیگه نیستی😭
مبارکه عزیزم ایشالا جنسیت دلخواه

ممنونم عزیزم برام دعاکنیدتوروخداپسرباشه

سلام عزیزم مبارکه شما چند هفته هستین چون منم همین علایمو دارم امروز5 هفته تمامم

من ازمایش تازه دادم بتام پایینه ولی دکتر گفت مثبته باید تکرار بدم ازمایشمو

دلبندای من بند بند وجودتون را به خدایی میسپارم که بیشتر از من هوایتان را دارد😍😍😍واسه بار دوم دارم مادر میشم😍یه دختر یازده ماهه دارم و دوبارت یه مهمون ناخونده دارم تو دلم😍🌹😍که با تمام وجودم پذیرای وجودشم😍😘❤️
وای ن ضعیف اصلا اصلا اقدام نکن...چرا دکتر دارو نداد واقعا ضعیف..اپوپنتوکسی فیلین یا الکارنتین بهش ند ...

الکارنتین داد و کلومبیفن ک من براش اپو پنتوکسی خریدم و کلومیفن ،، الهام هم گفت ک براش فرتیل اید بخرم  بعدازظهر میرم پیدا میکنم براش

😍خدایا شکرت 😍
وای یعنی کوچولو مون سرش زود چرخیده پایین ولی الان زیاد حساب کتاب نداره نا ماه ۷ ممکنه دوباره باز بچر ...

خطرناک ک نیس ها؟؟خدا کنه لحظه اخرم سفالیک باشه تا راحت بتونم طبیعی زایمان کنم.حس میکنم سرش پایینه اخه ضربه هاش شبیه پانیس😄

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
2706