2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013670 بازدید | 355184 پست
فاطمه جواب ازمایشمو ببین

خیلی بدعکس گرفتی زوم.کردم.هیجی مشخص نبود..ولی اگ زده low risk

یعنی همه چی عالیه نگران نباش

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فاطمه خوبی چرا حالم ونمی پرسی

عزیزم..حرفی نداشتم.بزنم..خدایی دوس داشتم توراهیت پسرباش ....ولی الان.......چی بگم.توکل بخدا هرچی خودش بخادهمونه مام هیچ کاره ایم..معذرت میخام

2728
خیلی بدعکس گرفتی زوم.کردم.هیجی مشخص نبود..ولی اگ زده low risk یعنی همه چی عالیه نگران نباش

فاطمه میشه عکس نی نی وبفرستی واشه شجره هر چند میدونم حال وروزش خوش نیست ولی باید بی ادبیم و بپذیره منم حالم بد😭😭😭😭😭😭

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
ن نوشته intermediate

ای یعنی حدوسط ...ن ریسکش بالاس ن کمه ..مگ.نشون دکترندادی؟؟؟؟نکران نباش الهامم ریسکش یکم بالا بود دوباره آزمایش دادنیلوتهران همه چی اوکی بود..کدوم.شهری؟

فاطمه میشه عکس نی نی وبفرستی واشه شجره هر چند میدونم حال وروزش خوش نیست ولی باید بی ادبیم و بپذیره م ...

چرادروغ اونم.نظرش دختربود حتی سنوقلبتم.گف دختر ..ولی من گفتم نگران میشی و دروغ بهت گفتم.نتونست تشخیص یده..اینام همه ش درحد  حدس و کمانه...😞😞

2738
نه عزیزم شما تاج سری  فاطمه اصلا حالم خوش نیس

حق داری گلم واقعا حق داری ..من واقعا نمدونستم.چی بهت بگم..ولی ای کا قبل بارداری شوهرتومیفرستادی آزمایش من بعددوتادخترام فرستادم ک فهمیدم واریکوسل داره و جراحی کرد خوب شد ک اورولوژی گف اگ.جراحی نمیکرده بازم.دخترنیشده جون ضعیف بوده

آزمایشگاهت معتبره...حدوسط زده اصلا نگران نباش

اره ازمایشگاه خوبیه.خیلی حالم بده دارم میمیرم...کسی از هزینه سلفری تهران خبر ندارع؟؟؟

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
چه دارویی ویتامین سی خارجی براش گرفتم 

دکتر براش قرص ویتامین دی ۱۰۰۰ با قرص اسپیمن دی اس هیمالیا 

ولی در کنار اینا خرنوب و ی معجون بود براش درست کردم هرشب ی قاشق بهش میدادم میخورد 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
2706