2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013777 بازدید | 355184 پست
میش لینک بدی بهم ی زحمت..چی بگم توکل بخدا. خودت چیکارکردی عزیزم؟؟؟

لینکشو‌چطوری پیدا کنم ؟ 

منم توکل به خدا اولین ماه اقدامم 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
راست میگی اعظم جون؟؟؟  خیلی دوران اقدام سخته و نا امید کننده بعد بارداری هم استرس جنسیت و سلام ...

اره واقعا ما مداااا م در حال استرسیم بخدا ت بارداری هم هزار تا دیگه چیز داریم حرص ش بخوریم

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میش لینک بدی بهم ی زحمت..چی بگم توکل بخدا. خودت چیکارکردی عزیزم؟؟؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2728
اگ اقدام کردی ک جوش شیرین نمیخواد پماد کلوتریمازول بزن خیلی خوبه البته عفونت قارجی همینش خوب رحم و د ...

خارش ندارم فقط سوزش هست... باشه حالا امشب میزنم میگم پماد ک باید یه هفته زد من سه روز بیشتر وقت ندارم که؟؟؟ 

خدایا شکرت امروز یه روز بعد موعودم 11تیروبی مثبت بعداز 11ماه اقدام.....امروز5مرداد سال 99 ومن 8هفته ساعت 11ونیم سونوگرافی ومن صدای قلب فندوق شنیدم زیباترین حس دنیا بعد از 9ماه15 اسفند 99مهرساخانم دنیا اومد.... خوش اومدی به دنیام دخترکم.... 
چرا زنجیر رو امتحان نمیکنی؟؟؟ 

قاتی کردم دیگ

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
میگن عرق کاسنی اگه زن بخوره دختر میشه مرد اگه بخوره پسر میشه درسته ؟؟ 

من هم خودم میخوردم هم به شوهرم میدادم ولی هنوز موفق به بارداری نشدم

خدایا شکرت امروز یه روز بعد موعودم 11تیروبی مثبت بعداز 11ماه اقدام.....امروز5مرداد سال 99 ومن 8هفته ساعت 11ونیم سونوگرافی ومن صدای قلب فندوق شنیدم زیباترین حس دنیا بعد از 9ماه15 اسفند 99مهرساخانم دنیا اومد.... خوش اومدی به دنیام دخترکم.... 
ببرم متخصص نشون بدم البته متخصص ها میگن فقط خوبه  چی بدم تقویتی اونا که گفتم کافیه؟؟؟  س ...

ببین از نظر بارداری هییییچ مشکلی نداره ولی برا جنسیت گرید A  واقعا مهم ..اینو الان گفتم چون میدونم شوهرت خیلی پسر دوست داره بزار خوب خوب تحرک گرید a بالا بره بعد برو اقدام..تو این موفقیت  خودتم ورزش کن دارو گیاهی بخور ک تخندانهات فعال بشه ک زود حواب بگیری..زینک سلنیوم ویتانین سی و ای اینا عالی براش ولی تغذیه هم مهم فست فود و حله حوله الکی نخوره اجیل خیلی خوب براش خلاصه تقویتش کن تا میتونی میوه و اب میوه هر روز بخوره 

2740
قاتی کردم دیگ

چرا خیلی راحته و درست 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
خارش ندارم فقط سوزش هست... باشه حالا امشب میزنم میگم پماد ک باید یه هفته زد من سه روز بیشتر وقت ندار ...

راست میگی ۳ روز دیگه موعد ...نه نمبخواد بزنی بزار تا بعد ماکی برن البت میشه تو مریودی بزنی ولی حال بهم زن میشه..بزار بعد ماکی شروع کن هر ۱۲ ساعت هم مترونیدازول بخور کنارش تا ۷ روز خوب خوب میشی

برا خودت چی زده بود؟

پسر زده !!!! اما خب من آماده کردم خودم رو‌ واسه دختر بودنش هم !!!! هرچند منم به خاطر اونهمه تلاش قبل بارداری ته دلم یه خورده میلرزه اما خب ....

از طرف خودم مشکلی نبود حتی قبل اقدام نیم کیلو‌توت فرنگی خوردم اما از اوضاع اسپرم همسر بیخبرم !!! 

خدای مهربان و بخشنده ! من با تمام وجودم به تو اعتماد دارم . ♾🧿✨💫
ببین از نظر بارداری هییییچ مشکلی نداره ولی برا جنسیت گرید A  واقعا مهم ..اینو الان گفتم چون مید ...

اوکی ببینم میتونم بفرستم آزمایش تو همین روزا، بعد سلنیوم چیه؟؟ 

خرنوب چطور خییلی تعریف شنیدم یا جنسینگ؟ 

ای سی زینک پلاس فولیک اسید،؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
راست میگی ۳ روز دیگه موعد ...نه نمبخواد بزنی بزار تا بعد ماکی برن البت میشه تو مریودی بزنی ولی حال ب ...

... اره عزیز برام دعا کن باردار باشم.... اعظم میتونه از ژل بهداشتی بانوان باشه قارچم..... من گفتم رحمم پاک باشه برای پسر یک ماهه استفاده کردم..... بوی عطر هم میده..... واسه شستشو چی پیشنهاد میکنین... 

چرا خیلی راحته و درست 

اگ چرخید پسره؟

میخوام دیگ ب اینا فکر نکنم.خل شدم بخدا😃😃

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
باور کن‌یادم نمیاد ماشالله اینقد بچها زیادن ولی من ک همیشه ب همه میگم کیت کمرنگ تر شد اقدام برو شای ...

حالا که شانس من با همون یه بارم گرفت ،جنسیتم برام خیلی مهمه.اون موقع نمیدونستم باید یه کم کمرنگ بشه بعد اقدام کنم ،البته خیلی خوندم که با ۱۲ساعت قبل اقدام نتیجه گرفتن

برام خیلی دعا کن اعظم‌جون 

انشالله دعاهای شنا در حقم اجابت شه

2706