2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013702 بازدید | 355184 پست
عزیزم کارکندره😀😀😀خاهرم موقع پسرش خورد یعنی ازدیوارراس بالامیره حتی الان ک 11سالشه😆😆

اوایل نمیدونستم بعد ک ب دنیا امد فهمیدم فقط رو بخص شیطونی و فضولی  بچه رو با استعداد میکنه 😁

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره برو ازمایشگاه خدا رو چه دیدی شاید رشد کرد اگ رشد نکرد دیگه حتما دارو بخور ک باز بشی اینحوری اذیت ...

اعظم جون من خونریزی دارم شدید نیست ولی مثل روزای اوله پری هست دل درد کمر درد و درد تخمدان دارم گاهی 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2728

به نام خدا

هم وطن عزیز لطفا با پرکردن پرسشنامه زیر که در رابطه با اثرات دستگاه اینکوباتور  بر شخصیت نوزاد می باشد ، شما هم در این پژوهش سهیم باشید.

عنایت کنید خودتان پر کنید و در حد امکان به دیگران هم معرفی کنید. پاسخگویی هرچه بیشتر شما عزیزان بر دقت نتایج می افزاید.

سپاس از همکاری شما

مرادی- کارشناس ارشد مشاوره توانبخشی

لینک پرسشنامه :

https://forms.gle/ZFDmdeDe7cawG91g7

اره خیلی زیاد هم میاره همون کندر جن شون کرده😅😅 من خوبه ۱ ماه خوردم شانس اوردم در مرحله نیمه جن در ...

اعظم جون وقتی خط دوم کیت پر رنگ نمیشه یعنی تخمک گذاری انجام نشده؟

دوستم ماه قبل ۱۳ ام خط دومش پررنگ شد ولی الان ۱۶ ام شده و هنوز خط دومش پررنگ نشده. معنی این چی میشه؟

برا خودت چی زده بود؟

اعظم جون چرا بعضی ها مدروکسی پروژسترون رو از روز اول پری تا روز تخمک‌گذاری میخورن بعضی ها ار بعد تخمک‌گذاری؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2740
ن نیاز نیس بخوری روزی ۳ تا میوه بخور سبزیجات و اجیل بخور حتما باهوش میشه 

اعظم جون منم دوفاستون بخورم؟

دفعه آخری که رفتم دکتر بهم گفت اگه باروزی یه دونه پریودت منظم نمیشه روزی یکی و نصفی بخور

حالا به نظرت چقدر بخورم؟

و اینکه هر دوتا کیت مکس و مدیکور میذاره. مکس براش بهتر رنگ میگیره.  این یعنی به مکس بهتر جواب میده؟

اعظم جون اگر خونریزی داشتم یعنی امروز روز اول سیکلم میشه؟؟؟ 

الان سیاهدونه رازیانه زنجبیل و دارچین دم کردم با نباط خوردم شکمم سیاهدونه روغن مالیدم بستم 

اعظم جون من خونریزی دارم شدید نیست ولی مثل روزای اوله پری هست دل درد کمر درد و درد تخمدان دارم گاهی& ...

اه پس باز شدی خوبه دیگه بتا صفر شده ک داری باز میشی شروع کن زعفران و اویشن دم کن بخور خودت گرم بگیر استراحت کن ک بیاد بره ..بعد همین پریودی میتونی اقدام کنی چون بارداری در حد بتا بالا ت بوده انشالله اینماه باردار میشی با جنسیت دلخواه...

اه پس باز شدی خوبه دیگه بتا صفر شده ک داری باز میشی شروع کن زعفران و اویشن دم کن بخور خودت گرم بگیر ...

مرسی اعظم جونم خداروشکر که میتونم اقدام کنم، خوشحالم آره با داریم در حد لقاح بوده همین

یه ماه آویشن دم کردم نمیدونم چرا خونریزی قطع کرد الان سیاهدونه و یذره رازیانه و هل و زنجبیل و دارچین دم کردم خوردم روغن سیاهدونه مالیدم و بستم خوبه؟؟؟ 

اعظم جون وقتی خط دوم کیت پر رنگ نمیشه یعنی تخمک گذاری انجام نشده؟ دوستم ماه قبل ۱۳ ام خط دومش پررنگ ...

اول کیتش باید ببینه معتبر یا نه؟ممکن تخمک گذاری خیلی دیر تر باشه این سیکل ...ب ترشحات ش دقت کنه ببینه ترشحات تخمک گذاری داره یا نه؟؟هر سیکل ممکنه کوتاه تر و بلتد تر باشه زیاد چیز مهنی نیست برا همه میش میاد یا فعالیتش کمتر شده اینماه یا چاق تر شده چون چربی هم تمبلی خفیف میاره یا بخاطر تعقیر فصل جابه حا شده

اول کیتش باید ببینه معتبر یا نه؟ممکن تخمک گذاری خیلی دیر تر باشه این سیکل ...ب ترشحات ش دقت کنه ببین ...

برای تقویت شوهرم چی بدم؟ ای و سی و فولیک اسید و آمپول نوروبیون ماهی قرص دی

خودم فولیک اسید و ای و ماهی یدونه قرص دی 

دیگه چیا 

الان شیره و سیاهدونه و روغن سیاهدونه شروع کردم 

2706