2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013676 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خواهش میکنم عزیزم  اره رویان خیلی کمتره مثلا با تعیین جنسیت تقریبا میشه ۱۰ تو گروه میکرو بیا ...

میش لینک بدی بهم ی زحمت..چی بگم توکل بخدا. خودت چیکارکردی عزیزم؟؟؟

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2728

سلام مامانهای گل ...یادش بخیر چه روزایی رو اینجا گذروندیم استرس خوشحالی گریه! من یکی از قدیمیهای تاپیکم از خشت اولش اینجا بودم 😂حق آب و گل دارم 😂😄یادش بخیر محیا ،طناز جان،مامان ستایش،مامان حنانه،باران،روشنا،مامان هدیه و.... یه خانمی که پرستار بودن اینحا اسمشونو یادم نیومد فکر کنم مامان تینا بود بازن دقیق یادم نیست خیییلی خاطرانم زنده شد انشاالله هرکسی که باردار شده خدا براش میوه شو حفظ کنه و هرکسی که منتظره خدا از انتظار درش بیاره ...خیلی دوستون دارم دوستهای قدیمی و جدید 😘😍

امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون😊
من مطمینم این پسره انقدر تو تاپیکا چرخیدم عکس ان تی دیدم حرفه ای شدم😂😂😂

اره ولی همیشه درست درنمیاد

اینو نگا.واضح ترین عکسشه

بازم ۵۰_۵۰

دقیق نمیشه گفت

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلام مامانهای گل ...یادش بخیر چه روزایی رو اینجا گذروندیم استرس خوشحالی گریه! من یکی از قدیمیهای تاپ ...

سلام من شما رو يادمه، يه دختر داشتين،حامله شدي سقط شد، دوباره باردار شدي دوميت دختر شد فكر كنم اسمشو محيا گذاشتين، دختر دومت هم ٥ يا ٦ ماهه بود ناخواسته باردار شدي كه پسر شد البته ديگه بارداري سوم رو نيومدي تايپيك پسرت ٤ ماهست الان؟ منم ناخواسته سوميو باردار شدم مثل شما خيلي دوست دارم پسر باشه البته يه دختر يه پسر دارم اما عاشق اينم دو تا پسر داشته باشم الهي به حرمت امروز كه تولد حضرت علي اكبر ،خدا به هر كي بچه ميخواد يه بچه ي سالم با جنسيت دلخواه بده، الهيي آمين

2738
ممنون عزیزم اولین کاری که میکنی این باشه که همسرت رو بفرستی ازمایش اسپرم و خودت هم موقع تخمک گداریت ...

عزیز شما در همین حد رعایت کردین ؟ از گوگل 

یا دکترتونم رژیم داد بهتون ؟ 

و اینکه بعدازاقدام میشه درحد چای دارچین با غذاهای فلفلی خورد یاضرر داره ؟؟

اصلا متوجه نمیشم

اشکال نداره فعلا با دست و پاش ذوق کن هرجی باشه فقط تنش سالم یاشه .خوش بحالت بهت فیلم دادن حداقل سرگرمی باهاش تا انومالی 

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
جدی ؟پس جفت آنترولترال اگه درست گفته باشم سمت راست چیه؟؟؟.  

جفت ک میشه سمت راستت یکم استراحت کنی خودش میکشه بالا خطری نداره ولی استراحت داسته باش تا بالا تر بره...برا جنسیت فقط رو انومالی حساب کن انشالله ک خطا باشه راستی مزگان من خودم زیاد ب جدول اعتقاد ندارم ولی بچها گفتن برات پسر شده من نگاه کردم دختر زده بود

اوکی فقط من از این به بعد پیاده روی کنم؟رو تردمیل میرم یک ساعت یا یک ساعت ونیم میرم اشکال نداره وم ...

رژیم ک اشکال نداره ولی بعددتخمک گذاری یکم کمتر کن فعالبت  و ک لانه گزینی بهتر کنه در حد پیاده رویی اشکال نداره 

2706