2777
2789
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3023892 بازدید | 355197 پست
چه مارکی کیت استفاده میکنی؟ مکس روی من اصلا جواب نمیداد

مکس عزیزم که جعبه نارنجی داره استفاده کردم روز پونزدهم پررنگکترازروزای دیگه بود ولی بازم از خط کنترل پررنگترنبودویکم فاصله داشت.شماچه مارکی استفاده کردی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مکس عزیزم که جعبه نارنجی داره استفاده کردم روز پونزدهم پررنگکترازروزای دیگه بود ولی بازم از خط کنترل ...

من مدیکور گرفتم و کاملا پر رنگ میشد 

مکس برای من وقتی رنگ میگرفت  هم رنگ هم بود 

بعضی ماها هم اصلا رنگ نمیگرفت 

حواب نمیداد

ولی همین که رنگ میگیره و هم رنگ میشه خوبه دیگه

من مدیکور گرفتم و کاملا پر رنگ میشد  مکس برای من وقتی رنگ میگرفت  هم رنگ هم بود  ...

بعد وقتی بعداقدام دردداری ینی تخمک آزادکردی؟چیزی راجب این میدونین؟اصلاکلا تخمک گذاری وآزادشدن تخمک دردش مثل پریودیه نه؟

مرسی عزیزم  اصلا یه حال عجیب غریبیم  عزیزم میگی چجوری آپلود کنم بذارم یادم رفته؟

عزیزم تبریک میگم مبارکت باشه خدا رو شکر ان شاءالله به سلامت بغلش بگیری 🤲🤲🤲

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
بعد وقتی بعداقدام دردداری ینی تخمک آزادکردی؟چیزی راجب این میدونین؟اصلاکلا تخمک گذاری وآزادشدن تخمک د ...

اره بعضی ها درد دارن که همون درد ازاد شدن تخمک

من درد نداشتم

برای بعضی ها دردش یه کم زیاد ،بعضی هام کنه ، یه سری هم که اصلا درد ندارن

عزیزم من دارم از اقدام میام دیگه رفتم امید بخدا  پیامت را تازه دیدم . البته شوهرمم نبود دیگه ...

باشه مهم اینه ک نزدیکای آزادسازی تخمک اقدام داشتی دیگ بسپر ب خدا انشالله اقدامت موفق میشه و ی گل پسری میاد تو دلت

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2801