2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013877 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان امیرعلی دست شما هم درد نکنه خیلی این ماه راهنمایی و‌کمکم کردی🥰🥰🥰♥️♥️♥️♥️💋💋💋💋💋

عزیزم خواهش میکنم خدارا شکر بخدا بیبی هر کی مثبت میشه قلبا واز ته دل خوشحال میشم ان شالله این دوران رابه خوبی طی کنی وبسلامتی گلپسرتو بغل بگیری.

برلی منم دعا کن خدا تواین ماه رجب دامنو با یه گلپسر سبز کنه.

سلام شبنم مرسی خوبم تو چطوری؟ کی میری سنو؟ ن بابا کرونا نگرفتم ولی خیلی در عذابم ازش فکرمو مشغول کر ...

فدات خوبم.۲شنبه باید برم.منم میترسم برم بیرون😞

نمیدونم خرید عیدو چیکار کنم😥

اعظمم نیمده فکر کنم کر ونا گرفته 😲😲😲😲هرکی نیاد حاضری بزنه یعنی ک رونا گرفته😁

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728

من ساعت ۱۲کیتم  خیلی خیلی پررنگ شد(با اینکه دیروزش خیلی کم رنگ بود  ) ساعت ۴رفتم سونو گفت فولی سایز ۱۷در تخمدان چپ داری

شب ساعت ۱۲ یک ،یه بار اقدارم رفتم 

فردا هم ساعت ۱ ، کیت زدم یه کوچولو کمرنگ شده بود ،که اقدام دوم و رفتم 

سلام شبنم مرسی خوبم تو چطوری؟ کی میری سنو؟ ن بابا کرونا نگرفتم ولی خیلی در عذابم ازش فکرمو مشغول کر ...

سلام خوبی خداوکیلی استراحت کن بزار جانینی سفت بشه بزار همه بفهمن اخرش ک میفهمن نینی مهم تره الان تا بقیه😐

عزیزم نگران نباش دیگه بسپار به خدا.همه چی دست خداس.ما تلاشمونو میکنیم ولی تصمیم گیرنده نهایی خداس.

اره واقعا سپردم به خدا ،انشالله هرچی خودش صلاح میدونه ،دوست دارم پسر باشه ولی اصلا نمیتونم به خدا بگم حتما بده

2740
عزیزم خواهش میکنم خدارا شکر بخدا بیبی هر کی مثبت میشه قلبا واز ته دل خوشحال میشم ان شالله این دوران ...

🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻انشالله حتما حتما از ته قلبم برای شما و‌همه دوستای گلم تو‌این تاپیک دعا میکنم

خانوووماااااالطفاجواب بدین من چراهیچوقت خط پایینی کیتم ازخط بالایی پررنگترنمیشه؟من اینماه کلیموفن خوردم روزشونزده سیکل اقدام داشتیم که کیت کمرنگترشده بود بعداقدام درد مثل پریودی داشتم یعنی بنظرتون من تخمک گذاری کردم اونموقع؟لطفاجواب بدیدممنون