2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
سلام گلم کجایی چن روزه ازت خبری نی؟

سلام عزیزم

نت نداشتم فاطمه الآنم با وای فای خونه اومدم شوهرم میگه جمعش میکنم برا نینی ضرر داره بنظرت درست میگه؟ وای فای رو جنین تاثیر می‌ذاره؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم نگرانت بودم اومدم ببینم بهتری خدارو تکون که نخوردی😒😒😒 مراقب باش عزیزم

سلام عزیز دلم مهربونم❤تکون نمیخورم لک بینی کم شده الحمدلله

فقط کمرم درد می‌کنه تیر می‌کشه خدا کنه نینی سالم باشه مرسی از احوالپرسیت عزیزم

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2731
دریا جان کیتم و میبنی نظر بدی؟

داره کمرنگ میشه احتمالا تا یکی دو ساعت بعد کیت آزاد بشه ساعت دو گذاشتی میشه ساعت ۴میتونی ۴یا۵ اقدام بری اینجوری همزمان با آزاد شدن تخمک میشه اقدامت

دریاجون عکس کیتام را چند پست جلوتر ببین بگو اقدام بعدی راکی برم؟؟

همین الان دیدم امیر علی هنوز خوب کمرنگ نشده بازم ساعت ۶کیت بذار باید خوب رو ب کمرنگی بره این آخرین اقدامته نباید عجله کنی برا شوهرت معجون درست کن چیزای اسیدی کننده بده بخوره قهوه شکلات تلخ آجیل ،خرما و عسل هم قاطی معجونش بکن خودتم قلیایی بخور آماده باش خرما بخور  احتمالا اول شب آزاد بشه برا بچه هاتم از همین الان فکری بکن دوساعت بذار ی جایی چون نمیشه گفت ب شب بکشه شاید زودتر آزاد شد

2738
پس ساعت4میرم که 12ساعت بعد اقدام اولم باشه. ممنون از لطفت

امیرعلی من اینو برا سارا گفتم برا تو هنوز خوب کمرنگ نشده عزیزم خواهش میکنم عجله نکن بازم کیت بزار

ممنون عزیزم راستی ویتاگنوس ادامه بدم

روژا جون ویتاگنوس فقط برا قبل اقدامه چون قاعده آوره بعد اقدام نباید مصرف بشه

دوستان من استراحت مطلقم چون چندروز لک دیدم ولی الان خداروشکر لک نمیبینم.میتونم حمام برم؟؟؟ چندروزه نرفتم خیلی عصبی شدم اخه عادت داشتم هرروز یا ی روز درمیون حمام باشم

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱

سلاام من تازه اولین ماهه ک جز اقدامی شدم😍

البته دکی گفت تخمدانات داره تنبل میشه و کم تخمک‌ازاد میکنی😥

اشتباهات گذشته ی کسی رو به یادش نیار وقتی داره تموم تلاششو میکنه عوض شه