2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015026 بازدید | 355184 پست
سلام سامی جون کیتامو دیدی؟؟ به نظرت اقدامم به موقع بوده؟؟ شجره تو وات پیام داده بود چون ساعت10صبح ...

امیرعلی من مطمئنم اقدامت خوب بوده ،ساعت ده شب اصلا تخمکی نبوده ،به نظرم ازاد نشده بوده اونموقع ،اعظم همیشه بهم میگفت کیت تا دوخطه تخمک ازاد نشده و من لبن حرفشو با سونو رفتن برام تائید شد من طبق تجربه ای که از حرف اعظم داشتم بهت گفتم دم دمای صبح اقدام کنی و مطمئن باش اقدامت خوب و ب موقع بوده ،دیگه بقیشو باید بسپری به خداو قدرتش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام فاطمه جون خوبی؟ فاطمه این کیت آخری هنوز کمرنگ نشده کیت بعدی رو نزدی دیگه؟من احتمال میدم اواخر ...

سلام گلم کجایی چن روزه ازت خبری نی؟

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
ان شاالله حالش خوبه خوب میشه براش آیت الکرسی میخونم😘

ممنون عزیزم ان شاءالله به هر چی که بخوای برسی 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
2742
@daryaa61     @امیدوار4873   بیاین ببینین این کیت که دوباره پررنگ شده یعنی چی؟؟ ...

والا یکی از بدی های این که به غیر از ساعت ده تا چهار بعدازظهر کیت بزنی همینه که احتمال داره درست نباشه 

ب نظرمن اقدام اولت خوب بوده اقدام دومت رو هم بزار زمانی که کیتت کمرنگ کمرنگ بشه همینجور به کیت زدن ادامه بده تا ببینی کی کمرنگ میشه 

با توجه به این که 20 سیکلی تا اخر امروز دیگه باید ازاد بشه اگر دیشب ازاد نشده

والا یکی از بدی های این که به غیر از ساعت ده تا چهار بعدازظهر کیت بزنی همینه که احتمال داره درست نبا ...

الهام جان ببخشید عسل و سیاه دانه زیاد تخمکام بزرگ نمیکنه یه قاشق غذاخوری کافیه ناشتا ویتاگنوس ادامه بدم

سلاممم خوبي بچه ها تو رو خدا كمكم كنيدد من خيلي گيج شدم

من روز ١٠ پريودم تست تخمك گذاري گذاشتم يكي خط كمرنگ افتاد

روز ١١ گذاشتم خطش از روز قبلي پر زنگ تر شد و من اقدام داشتم

روز ١٢ باز گذاشتم پر رنگ تر از قبلي

روز ١٣ گذاشتم باز مث قبلي بود باز اقدام داشتم

روز ١٤گذاشتم باز دو تا خط پر رنگ بود 

امروز روز ١٥ هسته باز گذاشتمم پر رنگ يني امروز هم اقدام كنم؟

من جنسيت پسر برام مهمه 

رژيم اينا گرفتم سه ماهه شستشوي واژينال اينا رو هم انجام دادم 

فقط چون ماهه اول اقدام هستم ناشي گري در اوردم از ١١ اقدام كردم 

نميخوام روز تخمك گذاري از دست بدم 

بنظرتون امروز اقدام كنم ؟؟؟

چرا اين تست هي مثبته ؟؟

بعضي وقتا فكر ميكنم دارم خواب ميبينم منتظرم يه شوك وارد بشه بيدار بشم ببينم اهه اين ك همش خواب بود عسلم مامان هلما و هليا و منتظر يه ني ني ديگ🤦‍♀️ 
سلام ساعت4صبح رفتم اقدام🙈 کیتم تقریبا همرنگ بود الان ساعت10 کیت گذاشتم دوباره پررنگ شده چند تا پست ...

انشاالله که اینماه یه گلپسر خدا بهت ببخشه با همین اقدامات.اشکالی نداره شاید دیرتر آزاد بشه.واسه منم دوماه اینطوری شد چندروز مثبت بود.

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
2740
والا یکی از بدی های این که به غیر از ساعت ده تا چهار بعدازظهر کیت بزنی همینه که احتمال داره درست نبا ...

من اصلا موندم فاطمه شجره میگه تا12ساعت بعد پررنگ شدن حتما آزاد میشه .راهنملی کیت میگه 24ساعت بعد اوج ال اچ.

مامان مهرسا میگه زمانیکه کیت کمرنگ بشه .

واقعا نمیدونم طبق حرف شجره وقتو ازدست دادم.

طبق حرف اعظم زود اقدام کردم.

طبق راهنمای کیت به موقع بوده.

البته خودمم حس میکنم به موقع بوده.

دیگه توکل به خدا.

شوهرمم نهایتا تاساعت4 هستش بعد دیگه نیستش.

حالا ساعت3کیت میزنم ببینم چی میشه.

من اصلا موندم فاطمه شجره میگه تا12ساعت بعد پررنگ شدن حتما آزاد میشه .راهنملی کیت میگه 24ساعت بعد اوج ...

عزیزم منظورفاطمه این بود وقتی دوخط همرنگ شد 24ساعت دیگ آزاده ..منظورش از پررنگ شدن یعنی خط پایینی ازبالایی پررنگ ترباش ک نهایت12ساعت دیگ آزاده .

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
الهام جان ببخشید عسل و سیاه دانه زیاد تخمکام بزرگ نمیکنه یه قاشق غذاخوری کافیه ناشتا ویتاگنوس ادامه ...

والا عزیزم سیاهدونه عسل به من که نساخت به لکه بینی افتادم ولی خیلیا هم خوردن و جواب گرفتن ولی میدونم ی ق غ خیلی زیاده ،ویتاگنوس هم اطلاع ندارم زیاد در موردش

2706