2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست

سلام خانومامن موعدم ۲۸بهمن بود ک پری نشدم بعد دوروز قبل موعدم شب لکه دیدم حتا توحموم نشستم ی کم خون اومد ازم فرداشم خیلی کم دیدم دیگه تموم شد تااین دوروز میشه ی جور ترشحات دارم خیلی معذرت پنیری اینجوری تیکه تیکه اس میگم شاید واسه عفونت اس چون عفونت قارچی دارم حالام سمت راست تخمدانم تیر میکشه ب نظرتون واسه چیه هرکس تجربه داره لطفااااا بگه برام😞😞

کاربر قدیمی ام آینازم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نسرین قربونت برم از خدا میخوام حال مادرت خیلی خیلی زود خوب بشه وشادی وسلامتی وتندرستی مهمان خونتون ب ...

الهی آمین 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
عزیزم الهی بحق امام حسین ع زود خوب بشن ،الان حالشون چطوره

سرفه هاش بند نمیاد تا زمانی هم که سرفه کنه فشارش بالاست . 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه

اگه راه حلی برا سرفه یا شربت یا قرص قوی سراغ دارین بهم بگین لطفا 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏ان شاءالله به هر چی میخواید برسید 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

چرا اینجوری شدن 

ایشون ریه هاشون حساس اند و متاسفانه با کوچکترین بو به سرفه میفته و به خاطر ترس از ویروس فشارشم بالا رفته 

چشم حتما فقط فشارشو بگیرید همیشه وقرص فشار خوبه بهش بدین 

قرص و که مرتب میخوره 

نسرین جون انشالله حال مادرت خوب میشه عزیزم بهش ماست بدین بخوره دارو میخوره برا فشارش؟ سعی کنین ب موق ...

بله مرتب دارو میخوره محتاجیم به دعاتون 

ایشون ریه هاشون حساس اند و متاسفانه با کوچکترین بو به سرفه میفته و به خاطر ترس از ویروس فشارشم بالا ...

اخی عزیزم اصلا از خونه بیرون نرن بیشتر غذاها ابپذباشه ،خدا لعنت کنه چینی هارو با این ویروس