2777
2789
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3023892 بازدید | 355197 پست
یعنی ۹هفته دستو پا هم داره😍😍😍

بله عزیزم دست وپا داره ....شبنم بروگوگل  بزن هفته ۹ بارداری نی نی بان ....همه رو بهت توضیح میده بارسم شکل ....می تونی هرهفته ببینی چه اتفاقی برای جنین میوفته ودرچه مرحله ای ازرشدش هست.

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگما چیا خنگی میاره😁؟ وای چیا بخورم؟چی نخورم؟شیر موز بده یا خوب؟ دیروزو پریروز ترشی خوردم خنگول ...

شبنم من توبارداریم رب انار رو قاشق قاشق میخوردم رب آلوچه هم همین طور چون تهوعم رو کم میکرد....اصلا شیرینی نمیخوردم فقط ترشی میخوردم ....خداروشکر دخترم درباهوشی زابانزده توفامیل الان ببینیش همچین حرف وکلام داره که انگاری ۶سالشه نه ۳سال...‌ماشاءالله خیلی باهوشه وعاقل....به این چیزها توجه نکن همش الکیه

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سلام امروز پریود شدم😩😩😩😩😤😤😤😤😤😔😔😔😔

ناراحت شدم دلکم 😔😔😔

مرسی عزیزم اره پریود شدم😭😭😭 پریودیم خ کم خ درد هم داشتم 🤔🤔. انشاءلله خبر پسملی رو بیاری💕💕

برات دعا میکنم سمیه جان انتظارت طولانی نشه و همین ماه ب پایان برسه عزیزم 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
درسته منم میگرن خفیف دارم با استامینوفن خوب نمیشم پس باید استراحت کنی بخوابی من وقتی میخابم خوب میشم ...

خواهراستراحت کجا بود از دیشب پدربزرگم فوت کرد کلا تو جیغ و گریه و زاریم هلاک شدم.کسی هم نمیدونه باردارم سخت تره برام.زنگ زدم از دکترم پرسیدم خیالم راحت شد

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
سلام دوستای گلم خوبید 😍😍😍از لطف و محبتتون ممنونم دیروز مادرمو بردم دکتر دوباره عکس گرفت شکر خدا پ ...

خداروشکر خوشحال شدم که شکستگی نداشته ان شاءالله زودخوب بشه عزیزدلم .

ازخودت چه خبر؟

عزیزم ۸ هفته رو بر اساس تاریخ پریودی حساب کردی؟ من نمیدونم باید کی نوبت بزنم بر اساس ازمایش یا تاری ...

عزیزم دکترم برام حساب کرد.برو گوگل بزن محاّسبه ی تاریخ زایمان میاد برات واسه من بااون یکی بود.ولی فکر نکنم تاریخ پریودم بو ه باشه

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
خواهراستراحت کجا بود از دیشب پدربزرگم فوت کرد کلا تو جیغ و گریه و زاریم هلاک شدم.کسی هم نمیدونه بارد ...

خدا بیامرزه بابابزرگ تو عزیزم درسته خیلی ناراحتی واقعا سخته 

ولی سعی کن با چیزی مشغول بشی و فکرشو نکنی ناراحتی برات خوب نیس

دکترت چی گفت؟ گفت میتونی دارو بخوری؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
اینم عکسای دلبرک شیرینم ، کنجد مامان! 

مبارکت باشه نگین جان ان شاءالله ۱۲۰سال برات بتپه قلب نی نی نازت❤😍🥰

طبق نظریه دخمله ولی خوب این نظریه نقض هم داشته...

ان شاءالله همونی باشه که دلت میخواد خداروشکر توازهردوجنس داری ودیگه برات فرقی نمیکنه من همیشه باخودم میگم  به امید خدادومی پسر شد سومی دلم میخواد دخترداربشم دوباره😍❤ 

و جالب اینجاست که گفت البته یه چیز کوچولوی دیگه هم پشت این هست که الان دیده نمیشه و دفعه بعد دقیق تر ...

اره تویکی از عکس هاهم مشخصه 😁🥰

ان شاءالله دوتان یه پسر یه دختر😍😍😍

@ftm0210     سلام فاطمه جان این دفه پریود شدم خ درد داشتم خونریزیمم کمه؟ دلیلش چیه بنظر ...

سلام فداتشم توفقط گرمی بخوری تارحمت پاکسازی بشه ...بعدسقط ک پری شدی این درداردنداشتی؟؟

براسلامتی دخترام دعاکنین🙏😭 
2801