2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015807 بازدید | 355185 پست
انشالله سالمه وهمون گل پسریه ستاره جون 😍توکل بخدا هفته ۱۵بری برا جنسیت بهتر تشخیص میده ولی اگ صبرت ...

مرسی عزیزم، به همون اندازه که دوست دارم بچه خودم سالم و پسر باشه، دوست دارم بچه توام سالم و پسر باشه، خداشاهده از ته قلبم میگم🥰🥰

نه خب متفورمین ۸ ماه بود میخوردم اینکه میگم فولیکول چپ به گفته دکتر کیست های ریز بودن و تو برگه ننوش ...

ممنون عزیزم جشم میخونم مرسی از توضیحاتت

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی سامیار جون. ایشالله روز نزدیک برای خودت و دوستای دیگه🌹🌹🌹🌹

ممنونم عزیزدلم انشاءالله❤❤❤🥰🥰🥰

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سلام عزیزم ،انشاالله هر جا هستی موفق و موید باشی و با اولین اقدامت گل پسری بیاد توی دلت 🤲موعد من ۱۸ ...

ممنونم مامان ستایش نازنین قربونت برم که انقدر ماهی 😘😘😘❤❤❤

انشاءالله ۱۸ با بی بی چک مثبت بیای تاپیک وهممون رو غرق درشادی کنی انشاءالله دلت شاد بشه همین ماه خواهرم 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2731
عشقم سلام خوبی ان شاءالله کارت برات پر از رزق و روزی و برکت باشه به لطف خدا منم برات آیه الکرسی میخو ...

سلام خواهرگلم الهی قربونت برم نسرین مهربونم دوباره من رو شرمنده محبتت کردی انشاءالله بتونم برات جبران کنم فرشته مهربون❤❤❤

واقعا ازت ممنونم نمی دونم چطوری تشکرکنم ممنونم خواهرم🥰🙏🏼

نسرین اولین روز پریودت ببین چندم میشه ۱۴ روز کم کن ببین تواون روز رابطه داشتی یا نه بعد بهم‌ بگو.

به نظر من هم عکس رنگی خیلی خوبه برات حتما انجامش بده.

بعله دو ماه امدم توی جمعتون .مرسی عزیزم .ان شالله

انشاءالله بسلامتی خوش اومدی عزیزم ❤

سلام عزیزم ممنون از لطفت انشاالله خدا به کارتون برکت بده و زودی بری واسه اقدم 

ممنونم نگین جون عزیزم انشاءالله هرخواسته ای داری خدا توروبه خواستت برسونه❤🥰🙏🏼😘

سلام موفق باشی گلم من ۱۰ سیکلم فعلا

سلام ممنونم عزیزدلم باران نازنینم ❤❤❤😘😘😘

باران بهت گفته بودم ازنظرپرولاکتین واندومتر خودت روچک کن چک کردی؟شوهرت آز داده ؟

اضافه وزن که نداری؟

عکس رنگی انداختی؟

جدی چ خبرخوووبی😍😍😍😍😍😍😍واقعا هم.همین جوریه فداتشم....بیکارشدی یه سربزن دلمون تنگ.میش برلت....ا ...

آره عشقم ممنونم خواهری😘😘😘❤❤❤🥰🥰🥰

آره شناختم بچه هارو ممنون قربونت برم❤

توعزیزدلمی فداتشم  انشالله ماهم شاهد پیشرفتت توهمه مراحل زندگیت باشیم و انشالله مهر ماهم خبربار ...

ممنونم عزیزدلم انشاءالله 🥰🥰🥰❤❤❤

انشاءالله توهم هرخواسته ای از خدا داری خیلی خیلی زود تورو به خواستت برسونه ودلت شاد ولبت خندون باشه همیشه

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

نه اصلا معتبر نیست من چند بار اخر سیکل امتهان کردم رنگ مینداخت ...تاخیرت برا اینه احتمااا تخمک گذاری ...

۲۸روزه بوده

ازوقتی اقدام دارم همش عقب جلو میشه

نه تخمک گذاری رو متوجه میشم مخصوصا از ترشحاتم