2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015807 بازدید | 355185 پست
اره عزیزم من بدبخت همه چی خوردم بعد محرک ضخامتم کم بود از روز ۶ تا ۱۴ میخوردم گاهی روزی ۲ تا عوارضی ...

اعظم من چه غلطی بکنم دیوونه شدم اخه دلم ضعف میره احساس گشنگی میکنم الان نشستم پای سفره نمیخام بخورم ولی دل ضعف منو میکشه انگار یماهه چیزی نخوردم 

امیدوارم برا منم باعث بشه این لکه بینی های اعصاب خورد کن تموم بشه عزیزم من استرادیول هم برام مینوشت ...

برا لک بینی حتما دوفاستون و ادانه بده تا بارداری قطع نکن معلوم پروزسترونت کمه باید ی پروژسترون کمکی باشه ک جبران ش کنه کمبود شو والا لانه گزینی سخت میشه

الهم صل علی محمد و ال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازکجا بعدش فهمیدی سمت چپت ازاد کرده؟ چون قبلش ک سونو رفته بودی قاعدتا باید فولیکول چپ رو.هم میدیدن د ...

من دوبار رفتم سونو که دفعه دوم ازاد شده بود اونکه سمت راست بود

بعد همزمان با فولی بالغ یه فولی سایز کوچیک و ریز دیگه داشتم سمت چپ که دکتر سونوگرفی  فکر نمیکرد ازاد بشه هرچند میگم بازم مطعن نیستم فقط حدسم اینه چون وقتی برای تو ۷ هفته برای ضربان قلب رفتم سونو ۵ هفته نشون داد بدون ضربان و اینکه سمت چپ بود اونجا بود که فهمیدم 

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
2731
ابی جون محرک خورده بودی که دوتا فولیکول داشتی؟

نه دو ماه از قطع محرک هام میگذشت فقط متفورمین میخوردم روزی یکی فکر کنم 

انشاءالله ب سلامتی بغلش کنی التماس دعا🌹

فدات شم باران خوشگلم چقدر دلم میخواد زودتر تیکرت رو ببینم حتما قابل باشم همتون دعا میکنم 😗

عزیزم این جمله اخرت رو دقیق نفهمیدم منظورت اینه که از روز دهم سیکلت تا ۱ هفته به پری بعدیت هر روز نز ...

عزیزم هر روز که نه ولی یبار روز ۱۰ بعدش صبح روز ۱۴ که یادمه از سحری اب خورده بودم و صبح زود رفتم سونو هنوز ازاد نشده بود فولی سمت راستی  بعدش صبح ۱۶ وبعدش ۱۸  همینطور دو سه بار دیگه تا نزدیکای سیکلم داشتیم خلاصه ماه رمضون بود و اقدامام فقط سحر بود روزه هم میگرفتیم منو و همسرم 

راستش من دیگه جنسیت گذاشته بودم کنار و یکسال خورده ای گذشته بود باردار نمیشدم و توجه زیادی به روزای اقدامم نمیکردم فقط سونو میرفتم ببینم چجوریه هرچند هر ماه یدونه فولی خوب داشتم ولی نمیشد 

اره عزیزم من بدبخت همه چی خوردم بعد محرک ضخامتم کم بود از روز ۶ تا ۱۴ میخوردم گاهی روزی ۲ تا عوارضی ...

خب عزیزم

ماهی که باردار شدی استرادیول هم قطع کرده بودی؟ 

محرک هم قطع کرده بودی؟ اگر بدون محرک باردار شدی راهنماییم میکنی چیکار کردی عزیزم؟

استرادیول رو یه دکتر بهم گفت ۱۰ تا ۲۰ قاعدگی بخور. یکی دیگه گفت ۵ تا اخر قاعدگی بخور. از کلینیک نی نی سایت پرسیدم یه متخصص زنان گفت همون ۵ تا اخر قاعدگی بهتره. 

ماه بعد میخوام هم استرادیول بخورم هم دوفاستون.

فقط برای شروع دوفاستون نمیدونم از روز ۱۵ بخورم یا ۱۶ یا ۱۷. چون دوره هام ۳۰‌روزه است. اما ماه قبل ۲۵ روزه شد. بنظرت با کیت تصمیم بگیرم. یعنی کیت بزنم هر وقت تخمک ازاد شد از فرداش دوفاستون بخورم؟

واااااای انشاالله به سلامتی و دل خوش نی نی تو بغل بگیری.عزیزم لطفا واسمون دعا کن

قربونت برم عزیزم🌱🌹

چشم انشالله به حق این روز عزیز هر حاجتی داری بزودی بهش برسی همچنین دوستای گل دیگمون 

خدا نکنه عزیزم خواست خداست دیگه چه کنم ان شاالله خدا بهت یه فرشته ی صحیح و سالم دیگه هم بده

توکل بر خدا 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
اعظم من چه غلطی بکنم دیوونه شدم اخه دلم ضعف میره احساس گشنگی میکنم الان نشستم پای سفره نمیخام بخورم ...

انشالله علامت بارداری  ...ولی سعی کن کم بخوری بیستر میوه بخور و سلزیحات غذا برنجی خودت سیر نکن...

خب عزیزم ماهی که باردار شدی استرادیول هم قطع کرده بودی؟  محرک هم قطع کرده بودی؟ اگر بدون محرک ...

من وقتی باردار شدم هیییچی نخوردم  فقط داروها گیاهی خوردم  دیگه هیچی...استرادیول معمولا اول سیکل میخورن ک ضخامت بالا بره...اگ دوفاستون میخوای بخوری بزار با کیت جلو بری ک بعد تخمک گذاری بخوری..وقتی محرک میخوری ی ماه استراحت بده ک ضخامتت زیاد کم نشه 

سلام.من روز 9سیکلم فولی سایز 9داشتم.امکان بارداری وجودداره؟27روزس سیکلم

خدایا تو اوج نامیدی بعدمدتها انتظار بهم دادی خودتم ازم گرفتی.بازم محکم وایمیستم.حکمتتو شکر.حتما صلاح ندونستی پس دلمو آروم کن.