2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014542 بازدید | 355184 پست

سلام با لتروزول کسی باردار شده#?چند دوره خوردید جواب داد?

روز تخمک گذاری رو چطور محاسبه کردید?

با توجه به طول دوره یا با مصرف قرص فرق میکنه?

میشه از کیت استفاده کرد قرص اختلال ایجاد نمیکنه?

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزيز دلم چقدر دركت بالاست و قشنگ حرف ميزني ايشالله اينقدر خدا خوشي بهت بده كه تموم ناراحتي و دردت يا ...

قربونت عشق جان

دوست بامرام و خوشگلم که هنوزم به ماها سر میزنی 😍😍😍میبوسمت❤️

2728
پس فردا خوبه انشالله بارداری سابقه تاخیر داشتی ؟؟ اگ نداشتی احتمال قوی بارداری 😍

ماه قبل شش روز تاخیر داشتم.همیشه سی روزه بوده و منظم.این ماه هم میترسم تاخیرش الکی باشه

2738
😘😘😘😘فقط باعسل فراوون قاطی کنی بده بخوره هفته اول صبح ناشتا شبم قبل خاب و بعدش فقط صبح ها..   ...

چشم حتما

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
ن کار سنگین اصلا نمیکنم وااای حوصله اقدامو آب هویج گرفتنو بدتر از همه سیب زمینیو ندارم اااااه

ایشالا ک باردار باشی 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
مارال جان بی بی نزدی؟

زدم عزیزم.امروز گذاشتم منفی بود.دیگه نمیخوام هیچ امیدی داشته باشم ک ممکنه بیبی اشتباه کرده باشه.پریودم نشدم هنوز،کمرم بشدت درد میکنه،فک کنم کیست دارم،این دو ماه اخیر اصلا تاخیر نداشت پریودم.

من از این استفاده کردم.برای من منفی شد و درست بود.انشاالله که برای شما مثبته و دوخط خوشرنگ بیوفته😍

ان شالله عزیزم با دعای شما.ان شالله ماه بعد واسه  تون مثبت بشه

2706