2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013672 بازدید | 355184 پست

من عکس رنگی گرفتم دکترم اصلا بدون دلیل فرستاد هنوز اقدام نکرده بودم عکس رنگی چون مسکن میدن زیاد اذیت نمیشین  بستگی به دکتر هم داره کارش خوب باشه  دکتر خوب کی سراغ دارید ممنون راهنمایی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره روز ۱۵ هم ترشحاتم خیلی زیاد میشه هم خیلی درد دارم.آمپول ضرر نداره؟؟

خب این درد و ترشح شاید واسه آزاد شدنه از کجا گفت دکترت ک آزاد نمیشه؟ 

اگ نخمدانت خودش آزاد کنه آمپول ضرر داره

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
میگم به نظرت برا چی ازاد نمیکنه؟؟طبیعی چیکار کنم که آزاد شه؟؟ من روز ۱۴ فولی ۲۰ داشتم.به نظرم آزاد ...

اگ تحرک داشته باشی آزاد میشه باید با ورزش تخمدانا رو تحریک کنی ک آزاد کنه

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2728
خخ دیوونه ای تو .. ماهم برعکسیم کاملا😁 اها

آره.وای بعدش انقدر پشیمون شدم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
خب این درد و ترشح شاید واسه آزاد شدنه از کجا گفت دکترت ک آزاد نمیشه؟  اگ نخمدانت خودش آزاد کنه ...

نمیدونم گفت شاید ازاد نشده.گفتم این علایم و داشتم گفت خب علایم ازاد شدنه.گفتم خب اخه نگرفته گفت ۲ ماه اقدام زوده برا تصمیم گیری.حالا موندم چیکار کنم.گفت ۱۴ پری بیا واژینال سونو شو ببینم چجوری هستی اگه نیاز بود بهت امپول میدم.

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
وای مرمر کاشکی دومین ماهی ک اقدام کردم فرداش خواب دیدم پری شدم. کاش این واقعی بشه. من نینی کوچولمو ...

میاد انشالله همین ماه

اگ تحرک داشته باشی آزاد میشه باید با ورزش تخمدانا رو تحریک کنی ک آزاد کنه

ماه های پیش اصصصلا تحرک نداشتم فقط استراحت میکردم😁😁

اینماه تحرکم بیشتر شده.

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
2738
تعبیرشو دیدم یعنی برآورده شدن آرزو😀😀😀😀😀😀😀یجا هم نوشته بود بدنیا اوردن کودکی سالم😮😮😮 میگما ...

رژیمو بذار کنار هر چی لازمه برا بدنت بخور نشاسته اینا زیاد بخور 

والا علائم دارم ولي ميگم شايد توهم باشه بهش اهميت نميدم چرن قبلا هم علائم داشتم ولي  پريود شدم

انشالله بارداری عزیزم 😍😍

نمیدونم گفت شاید ازاد نشده.گفتم این علایم و داشتم گفت خب علایم ازاد شدنه.گفتم خب اخه نگرفته گفت ۲ ما ...

آخه با شاید ک نمیشه آمپول زد علائمت ک میگه آزاد میشه بقول خودت دوماه واسه تصمیم گیری زوده 

ماه های پیش اصصصلا تحرک نداشتم فقط استراحت میکردم😁😁 اینماه تحرکم بیشتر شده.

آره بیشتر سعی کن طبیعی آزاد کنه ن اینک آمپول بزنی من فک کردم دکترت چیزی دیده اینو گفته انشالله این ماه اقدامت موفق میشه

2706