2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014038 بازدید | 355184 پست
بعید میدونم الانم سر بچه دعوامون شد، سه روزه غذا نمیخوره بعد میخواد لواشک بخوره منم جدی شدم باهاش او ...

عزیزم وقتی جلو بقیه سر آدم داد میزنن چ شوهرت باشه چ کس دیگ احساس حقارت دست میده ب آدم ن چرا بگم لوسی؟؟

ولی تو نباید پیش دیگران با دخترت اون رفتارو میکردی بیشتر با چشم و ابرو بهش حالی کن کار درستی نمیکنه صبر کن وقتی مهمونا رفتن باهاش حرف بزن چون اونم همون احساس تو بهش دست میده بعضی وقتا آدم خودش هم دلش نمی‌کشه غذا بخوره هله هوله میخوره 

زن باید فضای خونه رو مدیریت کنه باید آرامشو برگردونه 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
اره.از دیروز ۳ظهر مثبته چیکار کنم؟اقدام بعدیو کی برم؟

۳ شب برو ۲۴ساعت بعد اقدام قبلیت

زیاد حساس شدی این ماه ، فکرتو آزاد کن فک کنم دیگ امشب تخمکت آزاد بشه 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانمای گل. مرسی از تاپیک خوبتون.‌ من ۸ ماهه اقدام میکنم اما نمیشه. اولا سونو مرتب میرفتم ضخامت رحم کم بود.  چندماه هم استرادیول خوردم بهتر شد اما حتی با قرصای محرک تخمدان هم باردار نشدم. الان مدتیه قرصا رو گذاشتم کنار. کسی میتونه راهنماییم کنه. خیلی دپرسم. غیر از دارو چیکار کنم که ضخامت و اندازه تخمکها خوب بشه

۳ شب برو ۲۴ساعت بعد اقدام قبلیت زیاد حساس شدی این ماه ، فکرتو آزاد کن فک کنم دیگ امشب تخمکت آزاد بش ...

۲۴ ساعت میشه ۱:۳۰شب

۳ برم یا ۱

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
۳ شب برو ۲۴ساعت بعد اقدام قبلیت زیاد حساس شدی این ماه ، فکرتو آزاد کن فک کنم دیگ امشب تخمکت آزاد بش ...

دریا این ماه مامان نمیشم

😢😢چرا کمرنگ نمیشه.کی برم اقدام

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

دریا میگم کیتای جیگر مثل کیتای من شده.

میگم تو فقط اینماه ورزش کردی یا ماه های قبلم ورزش میکردی؟؟

به نظرت با یه ماه ورزش آدم نتیجه میگیره؟؟

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
سلام خانمای گل. مرسی از تاپیک خوبتون.‌ من ۸ ماهه اقدام میکنم اما نمیشه. اولا سونو مرتب میرفتم ضخامت ...

اخ هلن جون منم خ ناراحتم.این همه اوا خوردم انگار ن انگار

بارداری شانسیه ک ما نداریم هردفعه ی چیزی میشه

۲۴ ساعت میشه ۱:۳۰شب ۳ برم یا ۱

ن ۱ زوده این کیتا ب این زودیا کمرنگ نمیشن 

میخای ۳شب کیت بذار بعد برو اقدام 

2740
سلام عزیزم ...عجیب دکترت هیچ فولیکولی دکترت ندید حداقل سایز ۸ ۹ باید میدید...ولی اینماه برا سنو رفتن ...

اعظم جونم ۱۹سیکلم میشه جمعه یا باید ۱۸سیکلم یا ۲۰سیکل چه کنم؟؟😢کی برم سونو بهتره ۱۸یا ۲۰؟۲۱کیتم مثبت میشه!دوفاستون رو از کی بخورم؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
اره بیخیال نشو اقدامات و حتما برو کنارش حتما ورزش کن والا کم خوردن زیاد تاثیر نداره 

عزیزم

من فردا ۳۳سیکلم

برم دکتر یابزارم پری شم بعد برم؟

میگم یعنی این ماه ترشح نداشتم شاید تخمک هم نداشتم

برم لتروزول میده بهم؟

ن ۱ زوده این کیتا ب این زودیا کمرنگ نمیشن  میخای ۳شب کیت بذار بعد برو اقدام

اگ باز مثبت بود چیکار کنم؟

دریا این ماه مامان نمیشم 😢😢چرا کمرنگ نمیشه.کی برم اقدام

امشب دیگ آزاد میشه یکم شوشوتو تقویت کن بهش آجیل و موز و خرما بده اقدامت هر چقدر ب صبح نزدیکتر باشه خوبه بخوابین سر ساعت پاشو کیت بذار آماده شو برا اقدام انشالله کیتت کمرنگ میشه دیگ بسپر ب خدا هر چی اون بخاد همون میشه

اخ هلن جون منم خ ناراحتم.این همه اوا خوردم انگار ن انگار بارداری شانسیه ک ما نداریم هردفعه ی چیزی م ...

اره عزیزم. میدونم چی میگی. من میدونم استرس و فکر کردن بهش اصلاخوب نیست. اما دست خودم نیست. همش میگک این ماه بیخیال میشم تا احتمال بارداری بره بالا . اما چند فقط چند روز اینجوریم. دوباره دستم میره روی سرچ و این دوا و اون دوا. 

یه جا میبینی نوشته اگنوکل خوبه برای باردار شدن یه جا نوشته اگنوگل استروژن رو پایین میاره.‌ یه روز تصمیم میگیرم یه دارو گیاهی بخورم فرداش نگران میشم قطع میکنم. اولا مرتب میخوردم دیدم بی فایدس انگیزم کم شده

دریا میگم کیتای جیگر مثل کیتای من شده. میگم تو فقط اینماه ورزش کردی یا ماه های قبلم ورزش میکردی؟؟ ...

آره فقط اینماه ورزش کردم اصلا قبلنا تحرک نداشتم 

میشه با یکماه هم نتیجه گرفت من یکار دیگ هم کردم  از روز اولی ک پری شدم شکمم ینی رحم و تخمدانامو با روغن سیاهدونه گاهی هم گرچک قاطیش میکردم ماساژ دادم هر روز تا روز تخمکگذاری نایلون میذاشتم می‌خوابیدم تا صبح  با همون نایلون میرفتم ورزش قشنگ عرق میکردم برمیگشتم نایلون برمیداشتم

اینم بنظرم نتیجه بخش بود

2706