2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015730 بازدید | 355185 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالله که تا آخرم همین رنگی میمونه. مریم جون واسه من و همه بچه های تاپیک هم  دعا لطفا . الهی ...

باور کن بعد از نمازم دعاهام شده باردارشدن دوستای هم تاپیکیم با جنسیت دلخواه 

انشالله خبر بارداری تک تکتون رو ب زودی بشنویم و تاپیک پر از شادی بشه مخصوصا تو و نگین جون هموطنای دور از وطن مون😍😍😍🙏🙏🙏

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2731
شاید بیشتر از ۱ تخمک داری  روز ۱۶ و ۱۷ برو سونو

فکر نمیکنم.تا الان هر وقت رفتم سونو یه فولی غالب داشتم .

موندم همه علائم تخمک گذاری رو دارم و علائم که تموم میشه هنوز کیتم پر رنگه.

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
دریا جواب منو ندادی .من دیگ کیت نزدم تا صبح طوری نیی؟

چرا جواب دادم ک گفتم اگر میخای بزار ولی الان دیره شاید درست نشون نده صبح ساعت۸ سعی کن با ادرار دوم بزاری حتما عکسشو بده

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
482 یا 428؟؟؟

ببخشید عزیزم اشتباه تایپی بوده ۴۲۸😀

اره دیگه مثل من که دیر اقدام کردم کیتم دیگه رنگ نگرفت

بله بعدا دیگ پشیمانی فایده نداره و یک ماه رو از دست میدی وقتی دورنگه شب باید اقدام کرد  در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست

اره حالا هرچی باشه یه مارکه دیگه هم بگیره باهم مقایسه کن نگران نباش کیتت رنگ میگره عجله نکن

میترسم نگیره😟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
آره اینماه حتما ورزش میکنم.فردا ۴ پریمه.خوبا ورزشو شروع کنم؟؟

من از ۴پری شروع کردم 

چون خونریزیم حجمش کمه و تا روز ۴ چیزی نمی مونه ولی تو اگ روز۴هنوز خونریزی داری ورزشو نگه دار از ۵پری برو