2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013660 بازدید | 355184 پست
اعظم جون فردا میری سنو ؟انشالله نی نیت سالمه و تیکرتم همین رنگی ک هست میمونه عزیزم😍😍😍

ارره چقد زود گذشت این چند ماه عین برق و باد امد رفت بلاخره فردا نوبت انتی من شد..اخر همه رفتم .دعا کن سالم باشه..جنسیتش هم  ک دیگه دارم ب دختر فکر میکنم نمیدونم چرا یاد سنو مهرسا افتادم ک بهم گفتن دختره

الهم صل علی محمد و ال محمد
اره عزیزم چرا نمیرن؟ من سال اول ازدواجم عیدی مامانم اورد۳۰نفر مهمون داشتم قبل چله اومدن دوباره شب ...

اونکه بخوان شب چله ای بیارن فرق میکنه تا اینکه خودشونو دعوت کنن.ما که اصلا رسم نداریم مناسبتا بیان خونه تازه عروس معمولا میرن خونه بزرگترا.

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ندارم  خونه مامانمم هستم دسترسی ندارم برم بخرم

فردا عصر هم بزنی معلوم من روز ۱۳ بعد اقدام عصر بی بی زدم ک مثبت شد فقط ادرارت غلیظ باشه ۳ ۴ ساعت تخلیه نشه کافیه

ممنون عزیزم ...چطور مگه شما هم باردارین؟

يه دختر دارم ميخوام واسه پسر اقدام كنم البته اگه خدا بخواد چندماه ديگه چون توو باردارى اولم هم رعايت داشتم واسه پسر ولى نشد خيلى ضربه خوردم الان نميدونم بايد چنكاتى رو رعايت كنم كه صددرصد بشه پسر

2728
يه دختر دارم ميخوام واسه پسر اقدام كنم البته اگه خدا بخواد چندماه ديگه چون توو باردارى اولم هم رعايت ...

من والا رو دخترم اصلا رژیم نداشتم ..رحم م الان فکرش میکنم از سرد گذشته یخ بود..روز تخمک گذاری هم اقدام نداستم شوهرم هم تنرکش یکم کم بود..بعد دخترم ۴ سال نازایی گرفته مون هم شوهرم واریکاسل گرفت و عمل کرد هم خودم تمبلی تخمدان و خونریزی وسط سیکل صخامت کم تیروید کمکار کیست هزار تا دیگه ک الانم یادم نیست گرفتم تا مهر تو اوج نا امیدی گرفت...ماه قبلش عکس رنگی گرفته بودم ..

فردا عصر هم بزنی معلوم من روز ۱۳ بعد اقدام عصر بی بی زدم ک مثبت شد فقط ادرارت غلیظ باشه ۳ ۴ ساعت تخل ...

باشه عزیزم خدا کنه حامله باشم

خدا خودش لطفش رو شامل حالم کنه ولی خودم حس میکنم پری میشم بخاطر همین بی بی میترسم بگیرم

سینه هام هاله نداره

کلا علامتی ندارم

شبی ک ترشحاتم حس کردم کم شده بود اقدام کردم ۲ و نیم شب  دقیقا فرداش ۲ تا ۴ عصر تخمدان راستم درد ...

ینی دوبار اقدام اعظم جون ؟۱۲ساعت قبل و۱۲بعدش؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2738
مرسی عزیزدلممم خیلی خانومی بخدا😍😚

خانومی از خودته مهربون

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

سلام من جدید اومدم اینجا از اشناییتون خوشبختم😍

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑
باشه عزیزم خدا کنه حامله باشم خدا خودش لطفش رو شامل حالم کنه ولی خودم حس میکنم پری میشم بخاطر همین ...

سینها الان ک حاله نمیندازه دختر خوب از هفته  ۸ ۹ به بالا...من ۶ روز موقع موعد درد سینه نداشتم هفته ۵ ک تموم شد امد...انشالله بارداری

من والا رو دخترم اصلا رژیم نداشتم ..رحم م الان فکرش میکنم از سرد گذشته یخ بود..روز تخمک گذاری هم اقد ...

آخى عزيزم نينيتون هديه خداست ان شالله سالم و سلامت باشه

من ولى خيلى رعايت كردم از جوش شيرين بگيرين تا ترك لبنيات و خوردن غذاهاى سديم پتاسيم دار اقدامم يه روز قبل تخمك گذارى و روز تخمك گذارى البته از طريق كيت تخمكگذاريمو ميگم از بس همه نكات رو رعايت كرده بودم تقريبا مطمئن بودم پسره يهو سونو گفت دخت خيلى خيلى شوكه شدم همش كارم گريه بود خيلى ضربه خوردم متاسفانه ولى فهميدم فقط و فقط بايد اون بالايى هم بخواد😔

من والا رو دخترم اصلا رژیم نداشتم ..رحم م الان فکرش میکنم از سرد گذشته یخ بود..روز تخمک گذاری هم اقد ...

اعظم جون من فکر میکنم اینماه تخمکم آزاد نشد اصلا چون کیتم کمرنگ نشد اصلا بعدم مثد ماهای پیش درد نداشتم.اللنم که خیییلی درد پری داشتم و یه روز دیرتر شدم.اینا نشانه هاشه؟؟

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
2706