2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013971 بازدید | 355184 پست
چی میگی شبنم سرت به ی جاییی خورده تا ارگاسم نشه مگه ول میکنه عینه چسب دوقلووو میچسبه😂😂😂😂😂😂

مگ نمیگی روز۵ هستی؟؟زودهههه واسه تخمک گذاری

صبر کن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
خوبه والااااا می‌خوای منم عذاب وجدان بگیرم

من بدشانسی آوردم یهو پری اومد 

تو ک دیگ پری نمیشی ب این سرعت

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا بارداری.علائمشو ک داری.

ایشالا برام دعا کن خداوکیلی 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
2728
ایشالا برام دعا کن خداوکیلی 

باشه عزیزم

ایشالا بارداری.چند بار اقدام کردی؟

باشه عزیزم ایشالا بارداری.چند بار اقدام کردی؟

این ماه دو سه بار اونم نزدیکا تخمک گذاریم بود 

همش مهمون داریم 

خودم میگم شاید ماله خستگی بیش از حد باشه اخه این ماه فک کن اکیپ ۱۰ نفره پنج نفره میومدن خونمون ی هفته موندگار میشدن میرفتن الانم ک مهمون ۴ نفره دارم پنج روز میشه اومدن 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
پس نزار ارگاسم بشه😀😀اسپرما رو نگهدار😅😅

سلام خوبی .اوبوست رو چند گرفتی ?

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
2740
این ماه دو سه بار اونم نزدیکا تخمک گذاریم بود  همش مهمون داریم  خودم میگم شاید ماله خستگ ...

چقدر واست مهمون میاد

باید استراحت کنی

اوووووووف😰😰😰😰

خدا نصیبتون نکنه از فامیل شوهر مخصوصا اگه همه باهم لج کنن 

دایی و عروس دایی های شوهرم ک اول اومدن استوری گذاشته بودن خاله هاش دیده بودن اینا رفتن اونا اومدن بعد خونواده عموش الانم پسر دایی و زن و بچش اینجان 

سلام خوبی .اوبوست رو چند گرفتی ?

سلام.ممنون

۱۹۶۰۰۰. ۴۰ تاشو گرفتم فعلا.ولی گفت ۲ماه ک بخوری باردار میشی نیاز ب دارو نیس

والا چی بگم اخه ..انتی خیلی خطاش کمه تازه قد نی نیت هم به ۱۳ هفته میخوره اگ ۱۱ لقاح بود الان ۱۲ هفته ...

خب یه چیزی بگو تو خماری نذارمنو

یاکیت اشتباه کرده یا سونو

کدومش؟

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
خدا نصیبتون نکنه از فامیل شوهر مخصوصا اگه همه باهم لج کنن  دایی و عروس دایی های شوهرم ک اول او ...

اوووووووو

چ خبرههههه.بفرستشون خونه مادرشوهرت😁

سلام.ممنون ۱۹۶۰۰۰. ۴۰ تاشو گرفتم فعلا.ولی گفت ۲ماه ک بخوری باردار میشی نیاز ب دارو نیس

بهش اعتماد کن اوبوست هم خیلی قرص خوبیه من قبلا یکماه خوردم 

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
2706