2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013656 بازدید | 355184 پست
توکل برخدا یه عادت بدی دارم اینکه نمیتونم احساستم رو کنترل کنم اگه چیزی بگه که منتظرش نباشم همونجا ...

توکل بخدا

نگران نباشانشالله اشک شوق ميريزي

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
سلام مهتاب جان خوبي عشقم  عروسک خاله چطوره ببوس نفس خانم خوشگلمون رو الحمدالله شکر شما چه مي ...

خداروشکر عزیزم اونم خوبه. نی نی داری سخته ولی خیلی شیرینه. فقط خونریزیم نمیدونم چرا قطع نشده!!! یعنی ۱۰ روز پیش قطع شد بعد دوباره خونریزی تازه دارم میکنم. ممکنه پری باشه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما برو دكتر زنان يا بهداشت كه بهت قرص ميدن

دکتر خودم گفت تا ۶۰ روز طبیعیه!!! منم ۵۵ روز بودم قطع شده بود دوباره ۵ روز بعد خونریزی جدید شروع شده نمیدونم میگم شاید پری باشه آخه خیلی خون تازه اس! !! قرص چی میدن؟؟؟

خداروشکر عزیزم اونم خوبه. نی نی داری سخته ولی خیلی شیرینه. فقط خونریزیم نمیدونم چرا قطع نشده!!! یعنی ...

خدا حافظش باشه ببوسش عشقم

چندروز گذشته از زايمانت طبيعي بودي يا سز

2728
دکتر خودم گفت تا ۶۰ روز طبیعیه!!! منم ۵۵ روز بودم قطع شده بود دوباره ۵ روز بعد خونریزی جدید شروع شده ...

فراورده هاي اهن براي جبران کم خوني

دکتر خودم گفت تا ۶۰ روز طبیعیه!!! منم ۵۵ روز بودم قطع شده بود دوباره ۵ روز بعد خونریزی جدید شروع شده ...

اگه خون تازست لابد پريودي ولي اگه ادامه داشت حتما برو كه بهت قرص شيردهي ميدن كه بند بياد و قرص آهن كه فاطمه جونم گفت

♥️
2738
اشکالی نداره گلم .انشاءالله خدا کمکت کنه وزودتر بارداربشی ودلت شاد بشه وخبرش رو توهمین تاپیک برامون ...

انشاالاه عزیزم دوروزدیگه موعدمه کاش بارداربشم من وشوهرم عاشق بچه ایم

یه صلوات واس خونه دارشدنم بفرستیدخوشگلا❤❤
2706