2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015845 بازدید | 355185 پست
ممنونم اروينم خدا حافظ عزيزانت باشه اروينم راسته اگر پسر باشه تشخيص راحته دختر نميسه تشخيص داد؟

نه عزیزم ربطی نداره کلا تشخیص جنسیت زیر ۱۵هفته از  رو حدس و گمان هستش بیشتر از حالت لگن و زاویه پاها و اینا حدس میزنن 

کیتمو دیدی؟ بنظرت وقتی کیت کمرنگ میشه ازاد شده یا داره ازاد میشه؟؟؟ من ترشح ندارم ولی دل درد و پهلو ...

کیتتو دیدم به نظرم آزاد شده .

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا خوشبحالتون که استرس و دل نگرانیتون سر جنسیت بچه اس خوش به سعادتتون که ناراحتیاتون از دختر بود ...

اینجا کسی از دختر بودن فرزندش ناراحت نیست .ان شاءالله باردار بشی و به سلامت نی نی تو بغل بگیری بعد میفهمی که داشتن هر دو جنسو آرزو داری اینبار . 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
قربون اشکات برم من رزقشنگم انشالله سونوي انومالي پسرت اشک شوق بريزيم همه باهم مگه ميشه شما رو فرامو ...

عزیزمی فاطمه جانم 

شرمنده ی لطف و محبت همتون هستم ❤️❤️❤️

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2731
سلام عزيزاي دلم انقدر استرس داشتم با يکي جابجا شدم شکر خدا سالم بود وقتي صداي قلبش گذاشت ماهور بار ...

ای جان انشالا قلبش برات صدوبیست سال بزنه عشقم انشالا که گل پسر یه عزیز دلم به امید خدا😍😍😍😍😘😘😘

اهان فهميدم بارانم اينا همه ممکنه نشونه هاي بارداري باشه يه بي بي بزن خدارو چه ديدي امروز تا ضربان ...

سلام فاطمه جون خدا روشکر پسرت صحیح وسالمه.انشالله

جواب آزمایشات بیاد وهمه چی خوب باشه وخبرپسر بودنش رابدی تا جماعتی را شاد وغرق سرور کنی

فازمه جون یه سوال شما پولیپ رحمت دقیقا کجای رحم بود عزیزم؟؟

سلام بچه من تازه به جمعتون اضافه شدم این ماه لترو خوردم و امپول زدم حالا که اقدام کردن دوروزی از اقد ...

سلام ،خوش آمدی ،این دردها طبیعیه ،انشاالله که همین ماه باردار شده باشی

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
عشقم  هميشه ماماناي منتظر تاپيک دعا ميکنم حتي امروز کلي همشون گفتم چشم اگر قابل باشم حتما عززي ...

مرسی عزیزم ایشالا 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
گونش عزيزم بايد همواره اميد داشت و پيش رفت  برات به زودي يه تيکر ماندگار ارزومندم تا تبريک روز ...

قربونت برم عزیزم چه ارزوی قشنگی 

انشالله برای همه مون  🙏🏻🙏🏻🙏🏻

2706