2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013671 بازدید | 355184 پست
آیدا ی جورابییی دلم گرفته چ جورم گرفته ازی طرفم میگم مصلحت نیست حتما  توکل برندا هرچی خودش بخو ...

اجی منم مرکز ناباروری میره و مامان یه حرف زیبایی به زبون خودش و مدل شکر گذاریش میگه، میگه دل خدا گشاد. یعنی هرچی بخوایی میده صبر باید کرد

حق داری گلم ولی من ایمان دارم خیلی از چیزا از اراده ما خارجمن سر بارداری الانم بهم ثابت شد فقط خدا ب ...

واقعا ،بدون اراده ی اون برگی ازدرخت نمی افته من بهش ایمان دارم و توکل کردم بخودش هرچی خدا بخواد 

آیدا جان میدونم چی میکشی ولی خودت ‌سرزنش نکن آبی سرنوشت چ میشه کرد

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا ،بدون اراده ی اون برگی ازدرخت نمی افته من بهش ایمان دارم و توکل کردم بخودش هرچی خدا بخواد  ...

نه الان واقعا حالم خوبه و راضیم و لحظه شماری میکنم دخترم بیاد بغلم. از این ناراحتم بیشتر که باید خدارودرنظرمیگرفتم. نه اون دکتر بیسواد

نه الان واقعا حالم خوبه و راضیم و لحظه شماری میکنم دخترم بیاد بغلم. از این ناراحتم بیشتر که باید خدا ...

الحمدالله خوشحالم برات عزیزم که باهاش کناراومدیو وبی صبرانه منتظردخترت هستی انشاءالله خدا بلافاصله بعد زایمانت دوتا پسر گل بزازه تودلت وبه آرزوت برسی عزیزم🥰🥰🥰

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
2731
😍😍😍خداروشکر ان شالله اینماه بیبی بچه های منتظر یکی یکی مثبت بشه. تبریک میگم گلم بچه اولتونه؟ ان ش ...

ایدا جونم نه خواهر بچه ی دومه! دخترم ۴سال و هشت ماهشه...من دقیقا روزایی که به نفع دختر بود اقدام کردم اصلا امیدی ندارم😞😞بازم هرچی خدا صلاح بدونه...دخترت بهتر شد؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
سلام به به تبریک میگم خانمی.. ان شاءالله

سلام عزیزم ،از چتهای بچه ها متوجه شدم گویا بیبی ت مثبت شده ،خیلی خیلی خیلی مبارکه ،گلدونه جون انشاالله ایندفعه سالم میاد بغلت😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍💃💃💃💃💃💃💃بازم تبریک میگم🎉🎉🎉😘🎉😘🎉😘😘🎉🎉🎉😘😘

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
عشقم اينطور نگو شايد حکمت بوده امشب شب چهارشنبه س  انشالله فردا اقدام ميکني  دعاي همه ما ...

ممنونم فاطمه جانم 

انشاءالله که امروز خوش خبر میایی و دل هممون شاد میشه 🤲🤲🤲🤲

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
دیروزو امروز خوردم دریا نمیدونم چیکار کنم میترسم ماه دیگ هم خ رشد کنه یا ریزه یا مثه خرس بزرگه😁

خرس بزرگ😂😂😂😂

بخور شبنم جون مفیده بهتر از لتروزوله 

منم بالاخره تصمیم خودمو گرفتم

رفتم قرص ویتاگنوس خریدم از فردا اینا تو برنامه روزانه من گنجانده میشه :  روزی دو بار سیاهدونه عسل روزی دو عدد قرص ویتاگنوس ، سه وعده چای سبز ، دمنوش زیره و عسل 

خودمو خفه میکنم با گیاهی اما شیمیایی نمی خورم😣😣😣

ب شوهرم گفتم طول می‌کشه گفت مسئله ای نیست فقط خودت اذیت میشی 😓😓گفتم بهتره ک شیمیایی بخورم ذخیره تخمدانم کم بشه

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2738
ممنون‌از پاسخت عزیزم پس میشه گفت که کلا کیت برای کسایی که قرص یا امپول مصرف میکنن فایده نداره و فقط ...

آمپول آره کیت با آمپول درست نشون نمی ده اما تنها با محرک جواب میده اونم ک اینجوری اگه آمپول نزنی آزاد سازی با مشکل مواجه میشه

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
من نذر کردم چهل تا هفته برم جمکران الان دو هفته هس همش به یادم میایی هدیه جون خدا انشاالله یه گلپسری ...

عزیزمی ممنونم که به یادمی. حتما بهم خبر بده  و بهم بگو چجوری انجامش میدم

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
آمپول آره کیت با آمپول درست نشون نمی ده اما تنها با محرک جواب میده اونم ک اینجوری اگه آمپول نزنی آزا ...

خب عزیزم من امروز فولی ۲۴ دلشتم ولی کیتم هنوز رنگ نگرفته 

اره عزیزم الانم هشت تا بی بی زدم همش مثبته دیگه بی بی ندارم😁

خدا رو هزار مرتبه شکر . فاطمه جون راست میگه ها چه پسرای تنبلی دارید شما . 👏👏👏👏👏👏👏🤲🤲🤲🤲🤲🤲😍😍😍😍😍😍منتظر بتای عالیت هستم

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
درسته عزیزم  ولی به نظرتون چرا حتما باید امپول بزنم و‌بدون امپول ازاد نمیشه؟؟؟منظورم اینه که چ ...

مامان مهرسا می‌گفت امکان داره بدن خودش آزاد کنه پس ماه اول آمپول نزن اما بعداً اگ دیدی آزاد نمیشه حتما باید آمپول بزنی وگرنه می مونه زیادی بزرگ میشه تبدیل ب کیست میشه اونم نگرانی نداره با پری بعدی دفع میشه فقط فرصت بارداری از دست میره

خب عزیزم من امروز فولی ۲۴ دلشتم ولی کیتم هنوز رنگ نگرفته 

من اصلا کیتو قبول ندارم نمیدونم چرا

مامان مهرسا می‌گفت امکان داره بدن خودش آزاد کنه پس ماه اول آمپول نزن اما بعداً اگ دیدی آزاد نمیشه حت ...

اخه تعجب میکنم از کیست😭😭😭گلوکوفاژ میخورم گرمی هم‌تپی پری میخورم و به سردی لب نمیزنم ولی هیچی به هیجی😭😭😭

2706