2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015807 بازدید | 355185 پست
دیروزساعت ۱۵وساعت ۱۹وامروزساعت ۱۲کیت گذاشتم .دیروزدوباراقدام داشتم والانم اقدام کردم 

انشالله اقدامی ک الان رفتی گرفته الان مثبته و اقدامت ب موقع بوده نگران چیزی نباش همه چی به خواست خداست 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آز هورمونی ندادم که تاحالا 😢 ممنون ک جواب دادی🌹

نگران نباش مشکل هورمونی علامت ها دیگه هم داره مثه ریزش مو کوچیک شدن سینه  رشد موها صورت...ولی من جوش هورمونی میزدم دکتر با لتروزول برام ۷ تا قرص دگزا میداد خوب جواب میداد والا کل صورتم موقع جوش میشد هنوز جای اون لعنتی ها رو چونه و زیر چونم هست

الهم صل علی محمد و ال محمد
2731
خب شماوصباوفاطمه گفتن برم اقدام الان چکارکنم😭😭

بخدا من کیت هات ندیدم فقط گفتی کیتم کمرنگه...اخه اونا جا داشت دیدم عیب نداره حداقل ۱۲ شب اقدام کن تا تخمک ازاد شد اون اسپرم ها قدیمی لقاح نکنه اسپرم جدید باشه ب شوهرت ویتامین سی بده قهوه ۲ بار بهش بده کیسه یخ براش بزار اب میوه بش بده ضعیف نباشه 

اورژانسی بخوربندازمشون چکارکنم😭😭الانم صباگفت اقدام کنم منم کردخاک بسرم

نه این تازه مثبته یعنی ۱۲ ساعت بعد مثبت شدن ش ازاد میشه اقدامت درست نبود اگ جنسیت برات اونقد مهم نیست بسپر دست خدا انشالله

سلام من از سونو اومدم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
خیلی میترسم.. شما که دو هفته بعد موعد تازه یه هاله انداخت برات درسته؟! میترسم بازم بزنم خبری نباشه ...

اخه عزيز دلم تو كه سابقه عقب انداختن نداشتي ؟داشتي؟لابد تا حالا پريود نشدي يه خبري هست اتفاقا به نظرم تو روحيه خيلي محكمي داري نترس الكي هم خودتو لوس نكن😁😁فردا يه بسمه الله بگو و بي بي بزن ايشالله مثبت ميشه😍🌺

♥️

😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔بچها چیکارکنم شوهرم الان گفت بیبیچک میخره میاره بزنم دلم نمیخاد بزنم امروز ۳۰ سیکلم نهایت فردا پسفردا باید پریودی بیا دلم نمیخاد بیبی منفی بهش بدم ۰😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔