2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014289 بازدید | 355184 پست
چرا تیکرتو برداشتیییییی

عزیزم درمورد سایت نی نی سایت وتیکر آبی وصورتی به همسرم گفته بودم  خیلی خوشحال بود آبی گذاشتم یک موقع هایی می دید که من توسایتم میگفت چقدر خوش رنگه یکبارعوضش کردم به اصرار خودش گفت آبی کن تا جنسیت معلوم نشده الانم که ان تی بهم گفت دختر به اصرارخودش تیکرت حذف کن  هروقت از نظر روحی آروم شدم دوباره تیکر صورتی بگذارم برای همین حذف کردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون عزیزم شما از 8 سیکل تا 14 که بیبی مثبت شد دیگه بیبی نزده بودی؟؟ بنظرت امیدوار باشم؟؟!!

نه نزدم اصلا فكر ميكردم عقب انداختم اخه دو ماه قبلشم عقب انداخته بودم خيلي به اصرار شوهرم زدم كه ديگه نشون داد دو هفته بارداريم عقبتر از تاريخ پريودم بود عزيز دلم همين كه پريود نشدي و بي بي يه حاله انداخته خيلي جاي اميدواريه ايشالله كه بارداري الان دقيقا علائمت چطوره ؟ترشح داري؟

♥️
آره دیدم نوشتین دکترتون را عوض کردین عزیزم من رفتم به زور برا یک ماه بعد نوبت دادحالا امید به خدا بر ...

وای واسه ی ماه بعد 😮😮اینک خ بده

حالا کاش ماه دیگ داروها اثر بزاره باردار بشم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2740
عزیزم درمورد سایت نی نی سایت وتیکر آبی وصورتی به همسرم گفته بودم  خیلی خوشحال بود آبی گذاشتم یک ...

اوکی.ایشالا آبی میشه عزیزم

کار خوبی میکنی😗😗.فقط میخوام خدا دل خودتو شوهرتو شاد کنه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
وای واسه ی ماه بعد 😮😮اینک خ بده حالا کاش ماه دیگ داروها اثر بزاره باردار بشم

آره اینم به زور اکثرا 40روز نوبت میداد من اول آذر رفتم برای اول دی نوبت داد الهی ماه بعد گل پسری خودش بیاد تو دلت دیگه از دست این دکترا واسترسا راحت بشی عزیزم 

عزیزم اینطور چیزا پیش میاد خودتون و درگیر و ناراحت نکنید. امیدوارم که همه با خواسته ی دلشون برسن.

باشه عزیزم اصلا نخوندم ک چی داد خودمو ناراحت حرف اون نکردم برا فاطمه دلم گرفت ک انشاءالله فردا دلمون شاد میکنه بجاش😚🤗😃

عزيزم حرف شما درسته من براي حرف مردم به خودم  نااراحت نيستم مادري دارم که پسرش از دست داده تم ...

گاهی وقت ها تو همه سیاه و سفید زندگی رنگ های شادی وجود داره.رنگ هایی که پر از حرفه و امید و انرژی و عشقه...ولی ما بند کردیم به نقطه های سیاه زندگی...فقط باید خوب نگاه کرد رنگی رنگی های زندگی رو....من فقط خیر بود حرفم.ولی انگار من تو پیجی وارد شدم که حرفای همو نمیفهمیم.و پشت سیلی از انتقاد قرار گرفتم که شمشیردارش هم بارانا که مطمئنم سن کمی داره قرار گرفتم.بازم اگه فک میکنی من توهینی به شما کردم و شما رو زیر سوال بردم معذرت میخوام.قصدم بد نبود..انشاالله مراد دلت رو بگیری که دنیا بیشتر به کام خودت و عزیزانت باشه.

برای سلامتی نینیم صلوات بفرستین
بچه هاکیتم دوباره پررنگ

شاید دوتا فولی داری🤔الان اون یکی میخواد ازاد بشه البته اگ کیت چندروز پیشتم خ پررنگ بوده

اسید ک نداره وای آبم خیلی میخورم حتما از معدمه چون داشتم صبحونه میخوردم اوردم بالا گلاب ب روت😢  ...

میکروب معده احتمالا داری چون معده خیلی واکنش میده  ازمایش بدی معلوم

الهم صل علی محمد و ال محمد
2706