2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست

دوستان تو نزدیکانتون دیدین یه بچه کوچک چشماشو عمل کرده باشه به خاطر ضعیفی و تنبلی و خوب شده باشه. هدیه چشماش هم ضعیفه هم تنبله هم آستیگمات .عینکن نمیزنه و نمیزاره چشماشم ببندم. یه مدتی هم هست همش چشماشو میماله و میگه سوزش داره همش میگخ یه چیزی تو چشامه میخوام به دکترش بگم عملش کنه چون عینک نمیزنه خیلی میترسم واسش مشکل پیش بیاد

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دورت بگردم مهربونم من اونجا تا سونو کنه و انشالله صدای قلبش بشنوم باز دعات میکنم که به زودی قسمت خو ...

وای بهترین کارو میکنی درحقم اخی الهی فدای قلب کوچولوش🤩❤😘😘😘😘😘😘😘😘

2731
وای بهترین کارو میکنی درحقم اخی الهی فدای قلب کوچولوش🤩❤😘😘😘😘😘😘😘😘

خدانکنه عشقم انشالله به زودی زود قسمت خودتم میشه منتها دوتا قلب کوچولو جووووووووووووووووونم❤️❤️😍😍😍

دقیق مثل عکس پروفایلت😍😍😘😘😘

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
دوستان تو نزدیکانتون دیدین یه بچه کوچک چشماشو عمل کرده باشه به خاطر ضعیفی و تنبلی و خوب شده باشه. هد ...

والا من تجربه ای ندارم نسرین جون 

الهی قربونش برم انشاءالله خدا کمکت کنه بهترین تصمیم روبگیری تا چشم های دخترکوچولومون خوب خوب بشه ❤❤❤🤲🤲🤲

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سلام عشقم دیشب کیت زدم خط دومش کمرنگتر شده بود دیشب رفتم اقدام گفتم شاید این ماه ترشحات تخمک گذار ...

اگ خودت حس کردی علامت تخمک گدادی داری اقدام داشته باش انشالله ک جواب بگیری

الهم صل علی محمد و ال محمد
2740

[QUOTE=114943362]خدانکنه عشقم انشالله به زودی زود قسمت خودتم میشه منتها دوتا قلب کوچولو جووووووووووووووووونم❤️❤️😍😍 ...[/QUOT

ووووی قربونشون برم خدا ،،،امید ب خدا ❤🤩😍🤗🤗🥰🌹😘😘😘

والا من تجربه ای ندارم نسرین جون  الهی قربونش برم انشاءالله خدا کمکت کنه بهترین تصمیم روبگیری ...

بخدا دارم دیونه میشم اینقد استرس چشمای هدیه رو دارم 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
بعدشم خیلیا با اقدام یک شب درمیون پسردار شدن خیلیا با اقدام موقع تخمک گذاری دختردار راستش تبسم ...

آره منکه معتقدم ولی حس میکنم امسال دختر بیشتره البته هنوز به این نرسیدم که بارداری شرطه یا زایمان، ولی حس میکنم زایمان، مثلا امسال اکثریت دختر زایمان کردن و سال بعد اکثریت پسر زایمان میکنن

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
واااای از سونو متنفرم😩 نه ماه تمام هرماه سونو واژینال گاهی هم دویا سه بار پشت هم😭

منم والا چند ماه رفتم 50 تومن پول سونو دادم فقط سایز فهمیدم تاثیری تو اقدام و اینا نداشت 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏