2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013683 بازدید | 355184 پست
میگن روزی ی دونه اثر نمیزاره بعد دکتر گفت لترو لثر نزاشته

اوکی امیدوارم کلو اثر بزاره

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
من هم خانواده مامانم هم بابام دوقلو دارن . بیچارم کاش لااقل ی دختر ی پسر بشه 😐😐

انشاالله میشه با یک‌ تیر دو نشون میزنی دختر

خدای مهربان و بخشنده ! من با تمام وجودم به تو اعتماد دارم . ♾🧿✨💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فاطمه جان اینماه نمیدونم با کیت برم جلو یا یه شب درمیان تا آخر میشه کمکم کنی

تبسم جون هر ماه چ دارویی میخوری و از روز چندمت؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
امیدوارم بدون دارو نتیجه بگیری.رو گرمی رحمت هم کارکن.این لکه های اول قاعدگی نشونه سردیه تابرطرفش نکن ...

آره رعایت ک میکنم عفونت هم هیچی ندارم پاکه پاکم ممنونم ک راهنمایی می‌کنی عزیرم

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2731
دکترمم همینو گفت.گفت خودتو درگیر سونو و جنسیت کردی. موز.خرما و گرمی بخور شوهرتم تقویت کن.گفت کاری ب ...

شبنم جون اگه یادت باشه این حرفهای دکترت رو ازاولین اقدامت من بهت گفتم فکرکنم کمه کمش ۱۰تاپست برات فرستادم که توش همیشه همین جمله هاروگفتم بهت.

این آخرین بار گفتی باشه دخترخوبی میشم یک شب درمیون میرم اقدام ولی بازم این ماه خودت رو درگیر سنو وتخمک کردی😐🤨

قبل از اولین اقدامت بهت گفتم شبنم نه سنو برو نه محرک بخور بعد پاکی یک شب درمیون برو اقدام ومطمئن باش باردارمیشی ماه اول.

جنسیت دسته خداست عزیزم من وزن داداشم هر دو یک شب درمیون رفتیم اقدام بعد پریود وهردوتامون ماه اول باردارشدیم با این تفاوت که برادرزادم پسره کاکل زری شد ومن صاحب دخترنازنینم ....

هردوتامون اقدام هامون مثل هم بود ...

پس جنسیت ربطی به یک شب درمیون نداره...‌.

بسپار به خدا ویک شب درمیون برو اقدام از قبل توسرنوشتمون نوشته چندتا بچه خواهیم داشت با چه جنسیتی ...

این کارا فقط برای اینکه بعدها سرزنش نکنیم خودمون رو که به نظرم همینم اشتباهه .‌‌‌...هرچقدر بی خیال تربهتر وزودترنتیجه میگیریم.

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
تبسم جون هر ماه چ دارویی میخوری و از روز چندمت؟

کلومیفن فقط از روز 5 پری همین قبلا ای و کیوتن میخوردم که دیگه نمیخورم خیلی گرون شدن 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
طفلی شوشوئه تو چ گناهی ب درگاه خدا کرده  فولی تو ریزه می‌ندازی گردن اون  بچه دختر بشه می ...

خب اون yوxداره 

اگ اسپرم قوی باشه فولی ۷هم باردار میکنه😁

وای خوبهyرو خانوما ندارن وگرنه لابد yهم نداشتم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
صبا جان منم حس میکنم رحمم سرده.چیکار کنم گرم بشه؟

از لحظه ایی که پریود میشی تا تموم شدنش لب به سردی نمیزنی حتی آب خنک هم نمی خوری.بعد پریودی هم مصرف سردی رو به حداقل برسون بعدمصرف موادطبع سرد بلافاصه چیزی بخور باطبع گرم که خنثی بشه.

جوراب زمستونی و گرم نگه داشتن شکم.مصرف حداقل یک لیوان دمنوش زنجبیل باخرما

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
2738
۳روز دیگه موعودمه انقد دلپیچه دارم ☹☹☹☹☹☹😥😥

الهییییی باران عزیزم از خدا میخوام این ماه دلت شادبشه وباردارباشی خواهرگلم رفیق قدیمی از خدا میخوام این ماه با یک بی بی چک دوخط پررنگ بیای تاپیک وبگی خلاصه انتظارمن هم تموم شد ❤🥰

انشاءالله صاحب دوقلو دختروپسربشی تا جبران این همه انتظاروسختی هات بشه

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
شبنم جون اگه یادت باشه این حرفهای دکترت رو ازاولین اقدامت من بهت گفتم فکرکنم کمه کمش ۱۰تاپست برات فر ...

خب سامی بنظرت الان ک فولی ۱۰ باز برم اقدام؟

دیگ نمیرم‌سونو این ماه از پس فردا ک میشه ۱۶سیکل برم اقدام؟؟

اگ میرم سونو فقط نگران ریز بودن فولیم

۳روز دیگه موعودمه انقد دلپیچه دارم ☹☹☹☹☹☹😥😥

من هم دوسه روز قبل پریودی وهمون روزها دل درد شدید داشتم مثل زمان پریودی اما با این تفاوت که میگرفت و ول میکرد ومداوم نبود مثل درد پری .

@رعنا55     @moshiiirrr     امروز به نیت شما سوره حشر خونده شد.ان شااله به ...

ممنون عزيزم لطف كردي انشالا توام به سلامت زايمان كني و ني ني رو سالم بغل كني

از تو يك نقاشي ميكشم تو با آن لبخند زيبايت با آن چشمهاي معصوم و پر از آرامشت  ،به دنيا كاري ندارم  اما تو ماندگارترين اثر وجود مني دختر زيبايم
خب اون yوxداره  اگ اسپرم قوی باشه فولی ۷هم باردار میکنه😁 وای خوبهyرو خانوما ندارن وگرنه لابد ...

قویترین اسپرماا هم برا فولی ۷نمیتونه کاری انجام بده باید بپذیریم کوتاهی از ماست ، من و تو 

شوهرامون تقصیری ندارن

😁😁😁😁😁😁😁😁

بی بی چک دو‌تا داشتم 😂😂😂😂قبل از موعد تموم شد😁 نه عزیزم امکان نداره باردار باشم ! همیشه لک بینی ...

من که فعلا هیچی تازه روز ۹ هستم. این ماه کلا خودمو زدم به بیخیالی یعنی سعی میکنم بزنم به بیخیالی.  ولی باور کن شاید بارداری

خدا جونم دوست دارم! شکرت...
2706