2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013674 بازدید | 355184 پست
بهت گفت این ماه نتیجه میده یان چن ماه باید درمان کنی

اول گفت با همین اوابست ۲ماه اقدام کن اگ نشد دارو میدم گفتم ریزن.بعد گفت خب دارو میدم

گفت زیاد نرو سونو.سونومم نکرد گفت نیاز نیست فقط گفت این ماه ی شب درمیون اقدام کنم

گفت چرا انقدر جنسیت واست مهمه گفتم همین جوری😏😀😀

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من میگم چون تعداد فولی زیاد میشه سه تا آمپول داده 🤔در کل من ازین آمپولا سر در نمیارم

میدونی گفت فولی سایز بالا روز۹ بدرد نمیخوره.احتمالا میخواد فولیا بیشتر بشن اونا ک سایز بالا میشن ک هیچ .ی بدرد بخور پیدا بشه

یعنی فولی بی عرضه زیاد میشه🤔

اگ دوقلو دختر پسرم بشه بد نیستا ولی اگ یکی واسم بزرگشون کنه😁

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
دوقلو شد بدشون به من 🙈🤪من عاشق دوقلوام !!! خدا من دوقلو میخوام یه دختر یه پسر 🙈🙈🙈🙈چه پر رو ام ...

ن عزیزم چرا پررو باشی مامان منم دوست داشت دوقلو بیاره ولی خب نشد هر جا دوقلو ببینه البته همسان ها همینجور مات نگاشون می‌کنه و میگه کاش منم دوقلو داشتم😃

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
لترزول خارجي را از كجا گرفتي

داروخانه😁

2738
ن عزیزم چرا پررو باشی مامان منم دوست داشت دوقلو بیاره ولی خب نشد هر جا دوقلو ببینه البته همسان ها هم ...

ها به خدا منم !!! 

خدای مهربان و بخشنده ! من با تمام وجودم به تو اعتماد دارم . ♾🧿✨💫
فکنم برا رشد فولیه امپولاش

بعد کلومیفن واسه چیه؟من با شبی ۲تا لترو شد ۲۰ حالا شبی ۱کلو چند میشه؟

ها به خدا منم !!! 

من هم خانواده مامانم هم بابام دوقلو دارن .

بیچارم کاش لااقل ی دختر ی پسر بشه 😐😐

اول گفت با همین اوابست ۲ماه اقدام کن اگ نشد دارو میدم گفتم ریزن.بعد گفت خب دارو میدم گفت زیاد نرو س ...

تو ک جنسیت برات مهمه از روز پاکی هم اقدام نکنی میتونی روزهای۱۱,۱۲,۱۴اقدام کنی این شانس پسرزایی داره 

ولی اینم بدون جنسیت در نهایت دست خداست

نمونه های زیادی تو همین نی نی سایت هست ک از همون روز پاکی اقدام کرده و پسر شده 

یکی بود می‌گفت همون روز پاکی اقدام کرده بعد شوهرش رفته مسافرت دیگ اقدامی نداشته تا پایان سیکل بچه ش هم پسر شده

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
چرا با خوردن لترو اکثر بچه ها فولی خوب دارن اما باردار نمیشن؟🤔🤔🤔🤔🤔این برا من جای سواله واقعا

فولی منک جوگیر شد سریع روز۹ رشد میکرد ولی رشدش بدرد نمیخورد

2706