2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013817 بازدید | 355184 پست
خدایا دل همه دوستاموشادکن🙏🙏حاجتاشونورواکن🙏🙏دردشونودواکن🙏🙏قرضشونواداکن🙏🙏مریضاروشفابده🙏🙏اونو ...

فاطمه جون قربونت دل شکسته ت خواهر انشالله خدا قبل از همه ی نگاهی ب دل تو میندازه و از گرفتاری نجاتت میده عزیزم🙏

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیز دلم چرا دیر اومدی تا امروز قطع بود نتت؟خ خوش اومدی

نع نت وصل بودنینی یاراراهم نمیدادن 😭ولی حالم افتضاح سیکلم ۲۵روزاست دیروزدکتررفتم میگفت سیکل زیر۲۶ روزتخمک گذاری نداره هرچیم کیت زدم منفی بودبرام قرص مدروکسی نوشت که سیکلم بیشتربشه

نع نت وصل بودنینی یاراراهم نمیدادن 😭ولی حالم افتضاح سیکلم ۲۵روزاست دیروزدکتررفتم میگفت سیکل زیر۲۶ ر ...

وااااای واقعا داریم همچین دکترای بیسوادی

باورم نمیشه

خیلیا سیکلشون ۲۴ روزه س

خیلیا ۳۵ روزه

اگر تخمک گذاری اتفاق نیوفته که پری نمیاد اصلا و‌نامنظم میشه

من پارسال اذر و دی سبکلم ۲۴ روزه شد اتفاقا فولی هم داشتم 

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2731
نع نت وصل بودنینی یاراراهم نمیدادن 😭ولی حالم افتضاح سیکلم ۲۵روزاست دیروزدکتررفتم میگفت سیکل زیر۲۶ ر ...

چنین چیزی چطور ممکنه؟خیلیا سیکل ۲۱و۲۲روزه دارن ینی اینا بچه دارنمیشن؟

دکترت تخصص داشت یا ماما بود؟

کیت رو  از چ روزی شروع کردی؟

با توجه به سیکلت باید از روز نهم بذاری و احتمالا روز دوازدهم کیت مثبت بشه

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
چنین چیزی چطور ممکنه؟خیلیا سیکل ۲۱و۲۲روزه دارن ینی اینا بچه دارنمیشن؟ دکترت تخصص داشت یا ماما بود؟ ...

عزیزم دکترعمومی بودنگران شدم که چراکیتم مثبت نمیشه دکترمتخصص نبودپیش این رفتم دیگه کلن بهم ریختم ازروز۷من شروع کردم امروز۱۲سیکلم هستم ولی بازم مثبت نشدمکس اصلن کامل منفی بودولی مدیکورامروزودیروزهاله می انداخت 

2740
اتفاقن پریهام کاملن منظم هستن .عزیزم عکس کیتهام وببین نظرت وبگو

محرک مصرف کردی؟

مکث که اصلا مضخرف استفاده نکن

مدیکور هاله داره فکر کنم این ماه دیرتر اتفاق بیوفته تخمک گذاریت

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
عزیزم دکترعمومی بودنگران شدم که چراکیتم مثبت نمیشه دکترمتخصص نبودپیش این رفتم دیگه کلن بهم ریختم ازر ...

آره با اون طرز تفکر عجیبش یقین داشتم ک دکترت متخصص نیست

اصلا کیت مکس نذار  سردرگم می‌کنه

کیت مدیکور رو فردا هم ادامه بده شاید رنگ گرفت ادرار دومت باشه غلظتش زیاد باشه خوب رنگ میگیره نگران نباش

چند سالته؟

اصلن انقدبهم انرژی منفی داده ۲روزه کارم شده گریه 

عزیزم دیگ پیش دکتر عمومی برای اینجور مسائل نرو

آره با اون طرز تفکر عجیبش یقین داشتم ک دکترت متخصص نیست اصلا کیت مکس نذار  سردرگم می‌کنه کیت ...

۲۳سالمه بچه دومه ولی خیلی فاصله انداختم دختراولم وخداخواسته ۱۸سالگی باردارشدم ولی خیلی ازیت شدم دیگه الان تونستم خودموجمع وجورکنم برابعدی ولی خیلی میترسم مشکل پیداکرده باشم

محرک مصرف کردی؟ مکث که اصلا مضخرف استفاده نکن مدیکور هاله داره فکر کنم این ماه دیرتر اتفاق بیوفته ...

نه اصلن هیچی مصرف نکردم ۱۱خیلی دردداشتم تخمدانم تیرمیکشیدولی کیت رنگ نگرفت بنظرت امشب اقدام کنم یانه شوهرم میگه امشب اقدام کنیم ولی جنسیت برام مهمه

2706