2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013826 بازدید | 355184 پست
عزیزم چون سر بچه اولت لکه بینی نداشتی دلیل نمیشه دیگه نداشته باشی. مادرمن تو بارداری منوخواهرم که ب ...

مرسی صبا جونم ، ممنون که اینقدر همگی خوبید و با اطلاعات خوبتون به من و همه کمک میکنید و‌اطلاعات میدید !!! خدا خیرتون بده !

خدای مهربان و بخشنده ! من با تمام وجودم به تو اعتماد دارم . ♾🧿✨💫
یه سوال دیگه ببخشید تو رابطه زناشوییمون حتما باید جلوگیری داشته باشیم؟

قدیمیا میگن مایع منی باعث برفک هایی هست که بعضی نوزادها روی بینیشون دارن😁

دکترا میگن مایع منی باعث تحریک دهانه واژن میشه

راستش من سردوتا دخترم عذرمیخوام جلوگیری نداشتم

اما سراین یکی بخاطر سنم و پولیپ رحمم میترسم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هنوز نه! 6روزه عقب انداختم.. فردا ان شاءالله دوباره بیبی میزنم ببینم چخبره.. ان شاءالله هرچی خی ...

وای خداکنه دوخط پررنگ ببینی🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2728

خب من بالاخره ظهر رفتم یک دوش آب گرم گرفتم ! یکم عسل و سیاهدونه هم خوردم بعد هم شکمم رو با روغن سیاهدونه چرب کردم و با یک شکم بند گرم بستم !!! و‌خداروشکر پریودیم باز شد ! انشاالله که این ماه نتیجه بگیرم و این آخرین پریودیه امسالم باشه تا سال بعد انشاالله 

خدای مهربان و بخشنده ! من با تمام وجودم به تو اعتماد دارم . ♾🧿✨💫
قدیمیا میگن مایع منی باعث برفک هایی هست که بعضی نوزادها روی بینیشون دارن😁 دکترا میگن مایع منی باعث ...

ببخشید باسوالام اذیتت میکنم.

راستی تاحالا متوجه تکون خوردن نی نیت شدی؟

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
2738
راستی منم دقیق تایک ماه قبل باردارشدنم مثل شماپریود میشدم یعنی دوروز لکه بعد خون میومد ولی با مراقبت ...

درسته صبا جون باید رحم گرم باشه تا نطفه رو نگه داره ممنون👍

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
ببخشید باسوالام اذیتت میکنم. راستی تاحالا متوجه تکون خوردن نی نیت شدی؟

نه گلی خواهش میکنم

راستش نه و‌همین موجب استرس و‌نگرانیم شده

چون اکثر دوستان نه تا ۱۲ هفته حس کردن من فردا انشالله ۱۲ هفته م پر میشه ولی هسچی حس نکردم تاحالا

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
راستی منم دقیق تایک ماه قبل باردارشدنم مثل شماپریود میشدم یعنی دوروز لکه بعد خون میومد ولی با مراقبت ...

پس با این حساب صبا جون شما تاریخ تخمکگذاری رو از چندم پریود محاسبه میکردین؟لک بینی ها رو هم جز پری حساب میکردین؟یا مثلاً اگر روز چهاردهم تخمکگذاری تون هست از زمانی ک یک روز لک بینی تموم شد و خونریزی پری شروع شد ۱۴روز رو حساب کردین؟ 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
خب من بالاخره ظهر رفتم یک دوش آب گرم گرفتم ! یکم عسل و سیاهدونه هم خوردم بعد هم شکمم رو با روغن سیاه ...

انشالله عزیزم انشالله..چ خووب ک تکلیفت مشخص شد و پری اومد..انشالله شروع سال میلادی بهترینابرلت رقم بخوره🙏🙏🙏🙏🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
من فولیم ریزه.دو سری لارو خوردم رشد کرد ولی نشد بعد ب شوشو میگم من نینی میخوام لابد اسپرمات ی مشکلی ...

منکه همش میگم وای من نازام بچم نمیشه خودمم داغون کردم با این فکر😂😂

هواتو از سرم بیرون نکردم تو تنها حسرتم روی زمینی😔 
واي دريا دقيقا حرف دل منو زدي قبلا هم گفتم خواهر شوهر من از سردي زياد رو پاهاش بند نيس همشم در حال ...

آره عزیزم منم حال تو رو دارم میگم اگه رعایت نکنم بعدا اگ دختر بشه خودمو نمی‌بخشم ولی این درست نیست رژیم ک اصلا درست نیست چون تعادل هورمونی بدن مونو بهم می‌زنیم بعد میگیم چرا نظم پریود من بهم خورد چرا تخمکم کیفیت لازم و نداشت چون عزیز من هر چی ی رو نمی‌خوریم بخاطر رژیم و بدن با کمبود مواجه میشه 

ولی من از امروز سعی میکنم همه چی بخورم فقط بعد پری موقع اقدام بدنمو قلیایی نگه میدارم و لبنیات رو کمتر مصرف میکنم اونم فقط یه هفته قبل اقدام دیگه بسمه بخدا  شوهرمم دلش بحالم میسوزه میگه فقط تو باردار شو همه چی برات میخرم بخوری الان خودتو محروم کردی و نمی‌خوری 😓😓

2706