2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013839 بازدید | 355184 پست
اعظم تو اسن هنه اطلاعات رو از كجا داري دختر؟؟🧐🧐🧐 رشته ات چي بوده؟  اندازه يه ماما بلدي همه ...

دقیقا ماشاالله خانوم دکتره گروهمونه😍😍

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربون تو برم عشق من ارزومه شادی و خوشحالی تمام دوستانم  مخصوصا اونایی که تو دلم جایگاه ویژه د ...

ممنونم عزیزدلم خیلی ماهی بخدا 😘😘😘❤❤❤

فدای محبتت 🥰🥰🥰

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2731
انسالله ک خوش خبر باشی اینماه 🙏🙏🙏

انشالله عزیزم 

همچنین شما هم خوش خبر باشی ۲۶ک میری انتی با خبر خوش بیای

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2738
آره بابا من ک سیاهدونه عسل خوردم تاثیری ندیدم یک میل هم افت داشته😁

داروهای گیاهی به مرور جواب میده.بایه ماه اصلا انتظار نداشته باش جواب بگیری.

شوق داشتن بچه باعث میشه هر چیزی رو تحمل کنی مثل من۶ماه تمام طعم بد سیاهدونه رو تحمل کردم.

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
ممنون عزیزم سلامت باشی..انشالله سالم باشی هیچی دیگه نمیخوام🙏😙😙😙😙

انشالله سالمه سالمه ب خدا توکل کن عزیزم

داروهای گیاهی به مرور جواب میده.بایه ماه اصلا انتظار نداشته باش جواب بگیری. شوق داشتن بچه باعث میشه ...

آره صبا جون سیاهدونه رو قطع نمیکنم ادامه میدم ولی دکتر هم میرم چون شوهرم تحملش کمه سن مون داره بالا می‌ره بعضی وقتا میاد میگه دلم گرفته حال وحوصله هیچ کاریو ندارم میترسم افسردگی بگیره بمونه رو دستم والله😀😀

جیگر جون دیدی بدبخت شدم من دیگه هیچوقت تمیتونم مادر بشم از عهده همین دوتا هم بر نمیام فرستادمشون پیش ...

وا چرا دخترات گناه دارن داری چکار میکنی

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
2706