2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013817 بازدید | 355184 پست
دوتافولی ربطی ب دارونداره برابعصیاپیش میادالبت این نظرشخصیمنه دخترعمه من دوتافولی آزادکرده بود بدون ...

مرسی عزیزم از راهنماییت الان کیت بزنم چن ساعته دلم چایی میخاد بخاطر کیت دست نگه داشتم 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
بچه ها من امروز به گروه ملحق شدم و فعلا دو ماهه كه دارم لترزول مَي خورم

تو این دو ماه اقدام داشتی؟لتروزول رو دکتر تجویز کرده برات؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دیشب برا شوهرم دود دادم خیلی خوب بود فقط خونه و همچییی بوشو میگیره لامصب🤣

من انجام ندادم چقدر طول می‌کشه بوش از خونه بره؟

2731
والا اونوقت دیگه معلوم‌نبود چند سال طول بکشه  الکی این مدت هم تقویت کردیم بدتر شد  دیگه ...

اصلا پیامهای منو میخونی یا میبینی

همرو جواب میدی جز پیامهای من

چهارتا پیام بهت دادم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
مرسی عزیزم از راهنماییت الان کیت بزنم چن ساعته دلم چایی میخاد بخاطر کیت دست نگه داشتم 

عکسشو بذاری عزیزم..دقیقا کنار اون کیتای قبلی..انشالله ک حسابی رنگ.گرفته باش

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
فدات عشق من😍 ايشالله واسه بعدي هم همينجور جواب بده😇

نه دیگه اگر دختر میخوای نباید اینطوری پیش بری

خودت بزن به تنبلی و تا میتونی استراحت کن و سردی بخور

2738
خیلی روی رشد فولی تاثیر داره منتها واسه گرفتن گرمی زیادش حتما سردی درکنارش استفاده کن یا خیار وکاه ...

ممنون عزیزم  رقص کوردی همین که آهنگ بزارم ناخوداگاه قر میاد توکمرمون .گلاب و زعفرون و سیاهدونه هم میخورم 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
نه دیگه اگر دختر میخوای نباید اینطوری پیش بری خودت بزن به تنبلی و تا میتونی استراحت کن و سردی بخور

سه تا ميخوام اخه😶بعدي هم اگه خدا خواست پسر بعدش دختر😂😂واي اصلا به حاملگي فكر ميكنم يه حس خوبي بهم دست ميده خخخخخ همه بهم ميگن چقدر پرويي😂😂😂

♥️
ماه پیش داده خوب نیست وضعیت 

خب نباید اقدام میکردی عزیزم.الکی این همه اذیت میشی اسپرم ضعیف باعث سقط میشه دیگ

اول تقویتش کن نرمال بشه بعد اقدام کن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ممنون عزیزم  رقص کوردی همین که آهنگ بزارم ناخوداگاه قر میاد توکمرمون .گلاب و زعفرون و سیاهدونه ...

ای جوووووونم  رقص کمرت برم

انشالله که این ماه که طبیعی بدون هیچ دارویی اقدام داری دلت خدا شاد کنه نسرین قشنگم

سه تا ميخوام اخه😶بعدي هم اگه خدا خواست پسر بعدش دختر😂😂واي اصلا به حاملگي فكر ميكنم يه حس خوبي بهم ...

🙄🙄🙄حس خوب

انگار خیلی بهت خوش گذشته 😁

ممنون عزیزم  رقص کوردی همین که آهنگ بزارم ناخوداگاه قر میاد توکمرمون .گلاب و زعفرون و سیاهدونه ...

نسرين جونممم ايشالله به زودي مامان ميشي و  يه ني ني خوشگل مياري هيچ چيز بهتر از اقدام طبيعي نيست💙

♥️
2706