2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست

[QUOTE=114678385]ممنون عزیزم😂😍😍😘[/QUO

سلام عزیزم خوبی؟؟نی نی مون خوبه؟؟به نظره تو چیکار کنم؟!!دیروز و پریروز بی بی هاله محو محو افتاد امروز زدم منفی بود.امروز ۲۹سیکلم اقدامم ۱۴و۱۶سیکلم بوده!بنظرت برم از؟؟!!پروژسترون هم مصرف میکنم سه ماهه 

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان

سلام عزیزدل

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2731
بمیرم برات!سقط خ سخته انشالله این بار بارداری موفقی خواهی داشت آره عزیزم خدا ب دل همه مون  نظر ...

الهی آمین عزیز دل 

خدای مهربان و بخشنده ! من با تمام وجودم به تو اعتماد دارم . ♾🧿✨💫
بچه ها من میخوام فردا برم از طاقت نمیارم..از یه طرفم میگم منفی میشه میخوره تو ذوقم.!البته نمیخوام به ...

آره نرگسی جون برو آز بده خیالت راحت میشه انشاالله بارداری و بی بی سوم ک زدی ایراد داشته

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
بچه ها من میخوام فردا برم از طاقت نمیارم..از یه طرفم میگم منفی میشه میخوره تو ذوقم.!البته نمیخوام به ...

انشاالله بارداری عزیز

عزيزم ممنونم از راهنمايي  امروز ي نزديكي داشتم بعدش يكم خون ازمً خارج شده موندم چم شد وقتي دس ...

اخر سیکل چون بافت رحم یکم سکننده س ممکنه با نزدیکی لک ببینی..ولی احتمال لانه گزینی هم هست..لک بعد نزدیکی ۱ بارش مهم نیست ولی چند بار باشه باید معاینه بشی..البته شاید اون شوک ک بهت امد هم بی تاثیر نبود استرس خودش خیلی بده..استراحت کن انشالله ک چیزی نمیشی بی بی چکت هم قرمز پررررنگ میشه

الهم صل علی محمد و ال محمد
آره نرگسی جون برو آز بده خیالت راحت میشه انشاالله بارداری و بی بی سوم ک زدی ایراد داشته

با دعاهای شما دوستان تو حرم حضرت معصومه دعاگوی تک تک تون هستم اگه لایق باشم🙏🙏🙏

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
اره نگین جونم من سر دخترم دقیقا روز پریودم لک دیدم . منم اول لک میدیدم بعد روز بعد پریود میشدم. بخاط ...

اما من بارداری های قبلم هیچوقت لک ندیدم واسه همین میگم برای من اینجوری نیس !!!! انشاالله تو هم این ماه باردار میشی و نیازی به دکتر و آزمایش نیس یاسی جون !!!! راستش من خیلی گرمی میخورم اما نمیدونم چرا بازم گرم نمیشه رحمم ! هر وقت که وقت کردی ممنون میشم بهم بگی چی ها میخوری واسه گرمی رحمت که لک بینیت از بین رفته !!!! 

اعظم جون بیشتر مراقب نی نی باش تمام اعضای خانواده ما گرفت این سرما خوردگی رو خیلی بده از من یک هفته ...

ممنون عزیزم..دخترم مریض بود شوهرم و هم گرفت اخرش کار خودشون کردن منم مریض کردن هیچی هم نمیتونم بخورم میترسم از عوارض داروها..والا با ابمیوه و این چیزا زنده م ابریزش پدرم و دراورد 

الهم صل علی محمد و ال محمد
[QUOTE=114678385]ممنون عزیزم😂😍😍😘[/QUO سلام عزیزم خوبی؟؟نی نی مون خوبه؟؟به نظره تو چیکار کنم؟!!د ...

@مامان_مهرساخانم    

با دعاهای شما دوستان تو حرم حضرت معصومه دعاگوی تک تک تون هستم اگه لایق باشم🙏🙏🙏

فدای دل پاکت عزیزم 😘