2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013657 بازدید | 355184 پست
حلقه خودت کافیه من با حلقه خودم و موی خودم برای همه گرفتم 

اینجوری ک خوبه باشه امتحان میکنم نتیجه رو میگم

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
خانم ها من این تست حلقه رو انجام دادم با اینکه احساس کردم حالت فان داره  ولی دیدم تبسم وبقیه بچ ...

عمودی یعنی تو راستای انگشت و دست افقی یعنی چپ و راست

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چی مبارکه مدیکوره دختر هزارتا هاله انداخته تو این شش ماه 

گونش برو تست حلقه انجام بده بیا 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
خانم ها من این تست حلقه رو انجام دادم با اینکه احساس کردم حالت فان داره  ولی دیدم تبسم وبقیه بچ ...

سامیار جون من نظر کارشناسی مو بگم😀😀😀😁😁

شما عمودی و افقی رو اشتباه گفتی عمودی ینی در راستای آرنج و افقی چپ و راست

با توجه به گفته شما ،اولی دختره و دومی پسر 

حالا تبسم جون هم نظرشو بگه ببینیم چقدر درست گفتم

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
عزیزیییی😘😘😘

آیدا جواب تست حلقه چی شد؟؟؟ 

2738
عزیزیییی😘😘😘

آیدا تست حلقه انجام میدی؟برو ی تست بزن بیا بگو چی شد نتیجه

اولی برا من چپ و راست رفت بعد دایره وارچرخید بعد درراستای ارنج و انگشت حرکت کرد

واااای بچت پسره بهت قول میدم من تا الان اشتباه ندیدم تو این تست مطمعنم بنظرم صبر نکن تا انومالی بخدا ده روز دیگه یه سونوگرافی مطمعن و خوب برو بذار دلت شاد بشه 

درست انجام دادی دستت نلرزید رو دست چپ گرفتی با موی سر و حلقه ازدواج؟؟؟؟؟ 

وای خدا بمیرم ،،چرا اینجوری شدی تو ؟ چند هفته بودی بقایا داری یا دفع شد ؟

خدانکنه..تو10هفته بودم روژان جون😭😭نمدونم این ماه بلاپشت بلا سرمون اومد😭😭😭انروز7روزه ولی خونریزی دارم هنوز..ببخشید یادآوری میکنم توتاجن روزخونریزی داشتی؟4شنبه بایدبرم سونو ک ببینم جی شده؟

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

عه مبارکه اینکه معلومه الان پسر بارداری آیدا جون خدا کنه درست باشه چقدر خوووووب

2706