2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013657 بازدید | 355184 پست
خیلی خانوووومی ممنونم عزیزدلم. دعاکن ج ازمایش غربالگری خوب باشه. جنسیتم دیگه خدا صلاح دونسته توکل به ...

خداروشکر آیدا جون
ایشالا که صحیح و سلامت دنیا بیاد 

خدای خوبم سپاس
خدایا چقد بدبختی میاد پشت سرهم براتون ،خداروشکر خوبی انشاءالله بسلامتی این چنروزو بگذرونی علیتو سالم ...

خداییش دیگه خودمون هم موندیم در مقابل این همه مشکلات پی در پی 

خدا خودش بخیر بگذرونه 

دعامون کن عزیزم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزدلم...الهی قربونت بشم که چقدر سختی تو راهته ان شالله این 2هفته هم بسلامتی میگذره چرا دست ...

فک‌کن منو از بیمارستان اوردنی دستش لای در پارکینگ موند و انگشتش شکست بدجور

دیگه همسایه ها بردنش بیمارستان و شب هم عمل شد 

الان دیگه هیج کاری نمیتونه بکنه 

منم که وضعم این 

باید هر روز برم بیمارستان نوار قلب 

اینم که نمیتونه رانندگی کنه واسه منم ممنوع کرده این اواخر رانندگی رو دکترم 

خلی سخت میگذره این روزا 

واسمون دعا کن عزیزم 

سامی جون میشه منو راهنمایی کنی من ماه پیش ۲۶ پری شدم.این ماه ۲۴ ولی یه روز قبلش یه بار لک قرمز دیدم ...

عزیزم اگه فقط یک لکه بود وتمام شد واز فرداش خونریزی کردی روز شروع خونریزی میشه روز اول .

اما اگه لکه بینی داشتی وفرداش خونریزی روزی که لکه بینی داشتی میشه روز اول.

برای اقدامت هم چون سیکلت ۲۴.۲۶ روزست باید از ۹کیت بزاری و۱۱و۱۲ بری اقدام .

توپریودی گرمی بخور بعد از پریودی قلیایی بخور .

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2731
سلام عزیزم خوبی؟گل پسرت خوبه؟کار خوبی‌کردی اومدی بیرون فضای بیمارستان خودش الوده است الان حالت بهتره ...

آره اونجا هم افسردگی داشتم میگرفتم هم کمردردم عود کرده بود 

فعلا که امتحان های ما تمومی نداره و همین جور خدا پشت سر هم میذاره توی کاسمون 

ولی باز توکل به خودش 

تاریخ زایمانت مشخص شد ؟

الهی فدات بشم که بمب انرژی هستی میدونپ بلاخره این همه دعا قبول میشه در حقم ولی بخدا روزگارم سخت میگذ ...

الهی قربون دلت برم که میدونم چی میکشه خواهر نازنینم 😔

میدونم انتظار سخته ولی دلت رو آروم کن تا این بی حوصلگی وخستگی استرس بهت وارد نکنه که همین استرس میشه مشکل برات...توروزهای اقدام استرس رو کامل ازخودت دور کن اصلا به بچه فکرنکن وخودت رو مشغول کن .

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
میشه یعنی؟ خدا خودش کمک کنه همه از انتظار خلاص شیم

بله عزیزم البته که میشه فقط استرس رو ازخودت دور کن زمان اقدام .

من احساس میکنم دوستایی که هیچ مشکلی ندارن وبی دلیل نمیشه که باردار بشن استرس مانع بارداریشون میشه چون زوم میکنن رو بچه وبارداری ومغز اجازه نمیده سیگنال های خوب به بدن برسه وکل بدن رو دچار مشکل میکنه ونمیزاره بارداری اتفاق بیوفته.

پس تو روزهای اقدام تا دوهفته برو مهمانی گردش تفریح بازار پیاده روی اروم پارک بزار اصلا فکرت سمت وسوی بارداری وبچه نره 

بزارید مغز کار خودش رو انجام بده ودرگیر استرس وسیگنال های منفی نشه تا بیاد اینا رو خنثی کنه زمان بارداری گذشته.

ببین تو اینترنت خییلی نمونه هاش هست، ولی اینی که من میگم و انجام بده من برای زن داداش زنداداشم انجام ...

واااای زن داداش منم انجام میده این رو
من قبول نداشتم
ولی چه بامزه بود
الان گرفتم اولی دختر بود
دومی که سقط شد دختر بود
سومی پسر بود
چهارمی هم دختر بود
دیدم نهضت ادامه دارد انگشتر گذاشتم زمین
حالا خوبه که شوهرم میگه مگه مهد کودکه اگه پسر شد که خداروشکر اگر نشد هم همین دوتا کافیه
ایشالا برا منم سومین بارداریم طبق هم فال درست باشه و پسر بشه 

خدای خوبم سپاس
2738
فک‌کن منو از بیمارستان اوردنی دستش لای در پارکینگ موند و انگشتش شکست بدجور دیگه همسایه ها بردنش بیم ...

وای اعظم جان چی شده ،همسرت انگشتش شکسته؟؟

چقدر بد ،چقدر ناراحت شدم خداکنه زودتر زایمان کنی راحت بشی و خیالت اسوده بشه  این چند روز تو فکرت بودم عزیزم

خیلی خانوووومی ممنونم عزیزدلم. دعاکن ج ازمایش غربالگری خوب باشه. جنسیتم دیگه خدا صلاح دونسته توکل به ...

ایدا جان این چندروز حالم خوب نبود که بیام دلداریت بدم عزیزم ،اولا ،ان شاءالله تو سونوی بعدی جنسیت و پسر بگن بهت ولی اگر هم نشد و خدا بهت دختر داد خداروشکر کن چون واقعا دوتا دختر خیلی خوبه و کانون خونتون گرم و پر انرزی میشه همیشه 

ان شاءالله که سومی رو پسر میاری ،به خدا حالتو درک میکنم عزیزم ولی نگران نباش به دنیا بیاد عاشقش میشی و میشه نورچشمیتون

آیدا کاملا کاملا درکت میکنم دقیقا شرایط همه ی ماهایی که بچه اولمون دختره همینه ....میدونم خواهر آدم ...

ممنون عزیز دلم. ان شالله ان شالله. زیاد دلخوش نیستم. دیگه دارم کنار میام توکل بخدا راضیم هرچند دهن مردمو نمیشه بست

بخدا من خودمم کاری به کسی ندارم اصلا برام اهمیت نداره یکی ده تا پسر داره یا ده تا دختر نه قراره من ر ...

واقعا ای کاش میشد آدم های کوته فکر دور وبرمون رو کاملا از زندگی هامون حذف کنیم ودیگه اصلا نبینیمشون تا نتونن اذیتمون کنن و‌کنایه بارمون کنن ولی افسوس فامیل نزدیک هستن ونمیشه کاریش کرد فقط باید سکوت کرد وگفت بی خیال.

ایدا جان این چندروز حالم خوب نبود که بیام دلداریت بدم عزیزم ،اولا ،ان شاءالله تو سونوی بعدی جنسیت و ...

صددرصد همینه الهام عزیزم قربونت برم. هرچی خیر ان شالله پیش بیاد قربون خدا برم هیچیش بی حکمت نیس. بیشتر بخاطر شوهرم که میدونم خیلی دوس داشت پسر بشه. و دور و بری هاش منتظرن دختربشه 😡

واقعا ای کاش میشد آدم های کوته فکر دور وبرمون رو کاملا از زندگی هامون حذف کنیم ودیگه اصلا نبینیمشون ...

کاش میشد 

افسوس😔

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2706