2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013750 بازدید | 355184 پست
ممنونم.. واقعا خداروشکر.. ولی خب میبینی که با همین اوضاع بازم مدتهاست منتظرم! نه دارو خاصی مصرف نمی ...

عزیزم اگه اشتباه نکنم ویتامین دی شما خیلی کم بود

حتما حتما باید نرمالش کنی خیلی تاثیر داره تو باروری 

دی 50000 بخور هفته ای یکی

و آمپولشو بزن

منتظر گل پسرام  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما سونو واژینال کجا میری؟

من مطب دکترم میرم اما امروز بیرون آزاد رفتم من شاهین شهرم عزیزم 

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
باشه عزیزم فقط چرااا؟

چون نشد برم دکترم به بسته لترزول خوردم و چهارتا اج ام چی زدم امروز روز دوازدهمم بود رفتم سونو فولی بالغ تخمدان چپ 26 بود و تخمدان راست فولی 22 و 20 و 14 دارم بنظرت آمپول آزاد سازی بزنم ؟؟

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
2728

تابعد از ظهر خبرم کنید لطفا چون فردا جمعه س داروخانه گیرم نماید  

خب پس انشاءالله بارداری🤩🤩🤩🤩

نمیدونم پناه برخدا سیم دعا کو اجی 🙏🙏

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
زهرا من هنوز پری نشدم میشه دارو ک با عسله رو بخورم ؟تو از همون پری خوردی؟؟

اگه یادت باشه من بعد پری رفتم پیشش بعد روز دوازده یازده سیکلم بود داد بهم از همون روز دارم میخورم 

توهم بخورش اشکال نداره 

کی موعدته ؟؟ 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
2740
منم بعد تخمکگذاریم تا پریشب پهلوی راست و چپم تییر میکشید امیدوار باشم یعنی؟؟؟ 

نمیدونم اجی  ایشالا ک باردار باشی 

بعد کی موعدته؟؟ 

اگه یادت باشه من بعد پری رفتم پیشش بعد روز دوازده یازده سیکلم بود داد بهم از همون روز دارم میخورم&nb ...

فعلا ک روز ۱۳ هستم این ماه اقدام ندارم تا ماه دیگ

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
فعلا ک روز ۱۳ هستم این ماه اقدام ندارم تا ماه دیگ

پس شروع کن بخور تا موقعی ک پری میشی بعدش اون یکیو ک گفت موقع پری بخور شروع کن ب خوردنش 

دیگه انصافا قرص هم نخور 

بهمن میشه چهار سال خیلی سخته بخدا اصلا دوست نداشتم فاصله ی سنی بچه هام زیاد باشه ولی چاره ندارم

اتفاقا اینجوری بهتره هم خودت اذیت نمیشی هم دخترت

امیدوار باش ب زودی دومی میاد بعدم سومی😍😍😍

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
پس شروع کن بخور تا موقعی ک پری میشی بعدش اون یکیو ک گفت موقع پری بخور شروع کن ب خوردنش  دیگه ا ...

مگ اینک آجری چیزی تو سرم بخوره ک بخوام لترو بخورم😅😅

باشه.از فردا میخورم😁

مگ اینک آجری چیزی تو سرم بخوره ک بخوام لترو بخورم😅😅 باشه.از فردا میخورم😁

😂😂😂

افرین چیه قرص 

ایشالا دیگه این ماه پیش رو مامان شی 

عزیزم اگه اشتباه نکنم ویتامین دی شما خیلی کم بود حتما حتما باید نرمالش کنی خیلی تاثیر داره تو بارور ...

ممنون که به فکرمی.. بله مدتیه میخورم.. چندوقت پیش تکرار کردم شده بود 14.. حالا باز باید برم آزمایش بدم

2706