2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013656 بازدید | 355184 پست
جاری نیست عزیزدلم زندایی شوهرمه تقریبا توخانواده ما همه میدونستن عاشق پسر بودم حتی مادرشوهرم وکلا هم ...

اشتباهت همینه .نباید ب خانواده شوهرت میگفتی

منک بهشون میگم فعلا تصمیم ب بچه دار شدن ندارم😁

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
آخه هفته۳۶ ک آخراشه چراااا سقط شد؟ ایشالا سریع باردار بشی من بیمه تکمیلی شرکتم ولی یبار ی بیمه رو ...

چرا اونم 9 ماه قبل از زایمان باید بیمه باشی
الان اگر این ماه من اقدامم گرفته باشه که بعید میدونم
36 هفته دیگه زایمانم میشه
یعنی 9 ماه میشه
نمیدونم والا 

خدای خوبم سپاس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از صبح كه لك بزرگ قهره اي ديدم تا الان فقط همراه أدرار رگه هاي قهوه اي اومد بيرون اونم من شبلنگ اب ر ...

الی ی تایپیک دیگه رو دیدم که سیکل خانمه با ما بود
بی بی چکش مثبت شده
میخوای ی بی بی چک بگیر و فردا بزن 

خدای خوبم سپاس
2728
سلام اتفاقا یادت بودم نه نپرسیدم هوا ابریه اوقات شوهرم تلخه چک مدرسه دخترم بوده یادم رفته بهش بگم چک ...

سلام عزیزم

اوه اوه پس اوضاع خوب نیس🙈🙈

ن فعلا نپرس میرم دروازه دولت اگ پیدا نکردم بهت میگم

مرسی 😗😗😗

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
چرا اونم 9 ماه قبل از زایمان باید بیمه باشی الان اگر این ماه من اقدامم گرفته باشه که بعید میدونم 3 ...

ن من پرسیدم ۹ ماه قبل بارداری ن ۹ ماه قبل زایمان

گفتن ریه کامل نبود اون بیمه اینا رو نفهمیدم چی میگی🤔

میگم من پرسیدم مسئول بیمه گفت قبل اینک باردار باشی باید ۹ماه بیمه تکمیلی باشی تا زایمان شاملت بشه

2738

من هفت ماهه اقدامم ولی هیچچچچچچ

امضا قبلی 😍من ميدونم ديگه این ماه حاجت دلمو میگیرم و مامان میشم 😍خدا جونم مرسی که تو بهترین ماهت هدیتو بهم دادی لطفا مواظبش باش تا سالم بیاد بغلم😘😘😘😘لطفا برا سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم کنید 😍😍😍

بچها یه خانومی بود چند روز پیش ميگفت انتقال جنین دارم آیا شما میشناسید؟؟؟؟؟ 

امضا قبلی 😍من ميدونم ديگه این ماه حاجت دلمو میگیرم و مامان میشم 😍خدا جونم مرسی که تو بهترین ماهت هدیتو بهم دادی لطفا مواظبش باش تا سالم بیاد بغلم😘😘😘😘لطفا برا سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم کنید 😍😍😍
من هفت ماهه اقدامم ولی هیچچچچچچ

عزیزم ایشالا هرچی زودتر نتیجه بگیری مامان شی 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
عزیزم ایشالا هرچی زودتر نتیجه بگیری مامان شی 

ممنون عزیزم ايشالا 

من کلا بیمه نیستم

از طرف کار شوهرت بشو؟راحت تره

حالا من از طرف کارم بیمه تکمیلی هستم ولی زایمانو شامل نمیشه بقیه فقط سونو و ویزیتو آز رو قبول میکننن😞

۳ماه پیش رفتم اختیاری بزنم گفت ۹ماه قبل بارداری باید بیمه بشی

من فکر کردم همون دفعه اول میگیره دیگ نرفتم دنبالش😁

از طرف کار شوهرت بشو؟راحت تره حالا من از طرف کارم بیمه تکمیلی هستم ولی زایمانو شامل نمیشه بقیه فقط ...

من بینه کوثره منو شامل میشه از فروردین ماه بیمه تکمیلی کردیم 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
2706