2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013801 بازدید | 355184 پست
فاطمه جون خیلی از خبر سقطت ات ناراحت شدم 😢 کاملا شوکه شدم🤦🏻‍♀️ من دو روزه که نتونستم بیام تاپیک ...

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
سلام فاطمه جان اومدم و زیارت و برگشتم همه دوستای گلمم دعا کردم ،چرا تیکر نداری ؟ خبر از دریا داری بچ ...

دریا خداروشکرپسره........تیکرجرابذارم وقتی تودلی ندارم😭😭😭😭😭وقتی 3شبه بدون اون دارم میخابم😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب پس ۱۳ هفته نبودی ۱۳ هفته بود ک خطا  زیاد داره ..الان ۲۰ درصد احتمال خطا هست ولی بهتره ک به ...

من مطمانم دختره. کنارنمیتونم. نمیدونم چجوری کناربیام و اروم کنم خودمو حالم اصلا بدجور بهم ریخته. ان تی لامصب هم که بالا بدترکرده حالمو باورکن اشکام بندنمیان داغون شدم

اعظم جان نمیدونم چجوری کناربیام خیلی شوکه شدم. امیدوارم خداقهرش نیاد الان سه روز سرم درد داره و یکسر ...

عزیزم هنوز زوده برا جنسیت تطا زیادا ولی سعی کن ی لباس دخترونه بگیری باهاش صحبت کنی یکم خودتو قانع کنی دختر ...اینجوری خیلی اذیت میشی.سخته میدونم چی میگی چون تلاش کردی برا پسر شدن ولی اخرش خواست خداس هرچی بخواد بهمون میده کاری نمیشه کرد واقعا 

الهم صل علی محمد و ال محمد
2728
فاطمه جان الان تو پلاس پیامتون خوندم جسته گریخته چیزایی فهمیدم خودت توضیح بده چی شده متاسفم گفتی شو ...

ای خاهر این ماه نحس ترین ماه بوده برام😭😭😭اول مشکل شوهرم ک گرفتارش کرده و منم لک بینی و مسافرت احباری و بعدم خونریزی و سقط بچه م😭😭😭😭جلوچشام ازوجودم کنده شد باصورت خوردزمین😭😭😭😭😭😭😭نتونستم براش کاری کنم😭😭😭😭صورت نازش لپ راستش خوردزمبن من چ مادری بودم نتونستم براش کاری بکنم 😭😭😭😭ب منم میگن مادر😭😭😭😭😭😭😭

اگه بذارم سرخود میشه هر وقت لکه  قطع شد قطعش کنم؟مشکلی تو سطح هرمونام ایجاد نمیکنه؟

صباجون دیشبومیخاست بذاری بعدبرودکتربهت میگه چیکارکنی

من مطمانم دختره. کنارنمیتونم. نمیدونم چجوری کناربیام و اروم کنم خودمو حالم اصلا بدجور بهم ریخته. ان ...

عزیزم درکت میکنم ولی وقتی دنیا امد بغلش کنی تمام این لحطات یادت میره ازار بار شکر میکنی ک ی فرشته خوشکل قسمتت شده. 

الهم صل علی محمد و ال محمد
ای خاهر این ماه نحس ترین ماه بوده برام😭😭😭اول مشکل شوهرم ک گرفتارش کرده بود و منم لک بینی و مسافرت ...

ای خدا چی کشیدی فاطمه جووونم😭😭😭😭بمیرم برات. نمیدونم چی بگم واقعا سخته ادم از نظرروانی خیلی بهم میریزه.

2740
ای خدا چی کشیدی فاطمه جووونم😭😭😭😭بمیرم برات. نمیدونم چی بگم واقعا سخته ادم از نظرروانی خیلی بهم م ...

آیدا داغوووووووووونم داغووووووووووونم شبانه روزکارم شده گریه😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

آیدا داغوووووووووونم داغووووووووووونم شبانه روزکارم شده گریه😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

ای وایی عزیزم کاش میتونستم پیشت باشم. تو بچت رفته کارت شده گریه برامن طفلک تو دلم و کارم شده گریه خدامنو ببخشه و دل توهم اروم کنه. خیلی سخته واقعا. ان شالله مشکل شوهرت حل شد دوباره اقدام کن عزیزدلم. ماهم دعاگوییم

ای خاهر این ماه نحس ترین ماه بوده برام😭😭😭اول مشکل شوهرم ک گرفتارش کرده و منم لک بینی و مسافرت احب ...

فاطمه جون اینقدر خودت رو اذیت نکن
خدا مهربونه
انشالله به زودی گل پسرت تو دلت خونه می کنه
حتما رضای خدا برات چیز دیگه ای رقم زده
تو هم تقصیری نداشتی تو این شرایط از دست هیچ کس هیچ کاری بر نمیاد
خدا صبرت بده 

خدای خوبم سپاس
ای وایی عزیزم کاش میتونستم پیشت باشم. تو بچت رفته کارت شده گریه برامن طفلک تو دلم و کارم شده گریه خد ...

آیدامنم روزایی مثل توروگذروندم میفهمم تودلت چ خبره میفهمم واقعا سخته......ولی اینک بچه ت ازوجودت کنده بشه بی جون جلوچشات بیفته حتی شوکه شی نتونی نگه ش داری ببری خاکش کنی خیلی سخته😭😭😭😭😭😭هیجکس این روزارونبینه خاهرم هیچکس نبینه😭😭😭😭😭😭😭😭کاش شوهرم این مشکل بزرگ براش پیش نیومده بود😭😭😭😭😭😭😭😭😭کاش اینجوری نشده بود😭😭😭😭😭😭😭آیدا جون نصیحت خاهرانه منو گوش کن توبچه دومته دوتاخاهرمیشن همدم هم ...الان شبا دخترای منو همومحکم بغل میکنن موهای همونوازش میکنن همومیبوسن میخابن اینابرام لذت بخشه......انشالله خدابهت آرماش بده خاهر و مهر دخترتو تودلت بذاذه عزیزم🙏🙏🙏🙏بذامشکل شوهرمم دعاکن..بخدا ازبس روانی شدم میخام برم پیش روانشناس خیلی بهم ریخته م...مشکل شوهرم و سقط داغ بزرگی رودلم گذاشته😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

فاطمه جون اینقدر خودت رو اذیت نکن خدا مهربونه انشالله به زودی گل پسرت تو دلت خونه می کنه حتما رضا ...

🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭ممنون بابت دلداریت ولی خاهر خیلی تحت فشارم خداشاهده خیلی تحت فشارم

آیدامنم روزایی مثل توروگذروندم میفهمم تودلت چ خبره میفهمم واقعا سخته......ولی اینک بچه ت ازوجودت کند ...

همیشه بیادتیم عزیزم حتما دعامیکنم. چی کشیدی تو واقعا خیلی سخت گذشته بهت. گریه کن اروم میشی الان شرایط سختی داری بدتر اینکه شوهرت نیس پیشت. خدا دلتو اروم کنه فاطمه جوون. تو روحیه ات خرابه الان خیلی باید رو خودت کنترل داشته باشی دخترات بهم میریزن اینجوری. سعی کن جلوشون گریه نکنی. خدا به دلت ارامش و صب بده عزیزدلم. 😔😔😭😭

2706