2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015730 بازدید | 355185 پست
ببخشید خیلی سوال میپرسم باوجود آمپول ازاد سازی هم احتمالش هس زودتر چهار روز آزاد شه یا نه؟؟ 

با امپول کل معادلات بهم میریزه .دیگ کیت نمیشه زد تاریخ ازاد شدنش با خداست .اصلا حساب کتاب نداره‌ یبار ۱۲ ساعت بعدش تزاد میشه یبار ۴ روز بعد امپول...زیاد نمیشه اعتماد کرد

الهم صل علی محمد و ال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دو تا جاری می شناسم که یکیشون دختر داره یکیشون پسر اون که پسر داره جاری بزرگه هست و پسرش هم بزرگتره ...

عزیزم من با نظرت مخالفم

مگه ما میاییم ناله میکنیم دختر داریم

نه اصلا

وقتی جاری بزرگم گفت پسر بشه میام

گفتم اگر برای پسر میخوای بیایی بهتر که نیایی 

و حاری دومم گفتم بله شکر خدا که مارو غرق رحمتش قرار داده

ما با غرور تمام دست فرشته هامون میگیریم 

مادرمم شخصیتی نداره هرکی هرچی بگه بخواد جوابش بده

خیلی اروم و‌متین هست میریزه تو خودش ولی همیشه میگه یه تا موی نوه هام به تمام پسرای عالم نمیدم

نمیدونم چرا از پیامت طوری برداشت کردم که انگار ما میریم جلو پسردارا اشک میریزیم و‌با حسرت نگاهشون میکنیم😁

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
نه عزیزم فاطمه روزش مثبت شده بود..تا شب رنگ داشت. الان خودش بهتر شه حالش توضیح بهتر میده.کیت ک پر رن ...

نه اون من خودم کامل در جریان کیتاش بودم چون خصوصی از منم سوال پرسید کیتش خط پایین ۱۱شب پررنگتر از بالا شد قبلش پررنگ تر از بالایی نشده بود

بهش گفتم تا۶صبح آزاد میشه گفت دلم آروم نمیشه باید برم سونو بهم بگه ۱۰صبح سونو داد گفت مایع آزاد شده دیده شده

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
2731
مهربون جون مایع فقط چند ساعت دیده میشه...گفتم ک تخمک بین ساعت ۳ تا ۶ صبح ازاد میشه .

از کجا متوجه میشی تخمک کی ازاد میشه مثلا سونو که بری یه سایزی برای فولیکولت میده بعد زمان ازاد شدنش چطوری معلوم میشه؟

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم ببخشید شما یبوست نداری؟ من خیلی اذیتم نفخ و یبوست داره دیوونم میکنه تند تند خاکشیر و انجیر خ ...

من که بیست ساله یبوست دارم الان وضعم بدتر شده طوری که سقاقم باز شد و دوباره خونریزی کردم

دکتر شربت لاکسی مل نوشت برام خریدم دیروز

نفخ ندارم فقط یبوست شدید

فاطمه جون ان ‌‌شالله بچت پسرباشه. خداییش من دومی انقدبهم فشاراومد بخصوص اطرافیانت که کنایه میزن ...

توکل بخدا عشقم

ولی ایدا من هنوزم میگم انتی قطعی نیست

صبر کن سه هفته دیگه برو

من که بیست ساله یبوست دارم الان وضعم بدتر شده طوری که سقاقم باز شد و دوباره خونریزی کردم دکتر شربت ...

ای بابا چه بد خیلی اذیت شدی.

حالا شربته تاثیری داره؟

برا بچه ضرر نداره؟

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
منم شرایط سنیم مثل خودته شجره جون من دیگه بچه نمیخام همین دوتا بسمه من تحمل حرف مردم ندارم بخداااااا ...

قربونت برم مهربونم قول دادی دیگه اروم باشی

ببین فقط بچسب به خدا

اون باید بخواد

اگر نخواد حتی پی جی دی هم حواب نمیده

ای بابا چه بد خیلی اذیت شدی. حالا شربته تاثیری داره؟ برا بچه ضرر نداره؟

اره منتها من همیشه با دم نوسهای گیاهی کنترل میکردم و انتی فیشر که متاسفانه جفتش ممنوع هست 

خیلی دارم اذیت میشم مخصوصا که عذرمیخوام خونریزی خیلی شدیده

هنوز نخوردم ولی شربت مخصوص دوران بارداری هست دکتر حنانه هم بهش همین داده بود

از کجا متوجه میشی تخمک کی ازاد میشه مثلا سونو که بری یه سایزی برای فولیکولت میده بعد زمان ازاد شدنش ...

بهار جان من از روی سیکل بچها و علامت هاشون مث ترشح و درد شون حدس میزنم و البته کیت ک حساب میکنم کی ازاد میشه

الهم صل علی محمد و ال محمد