2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015730 بازدید | 355185 پست
به سلامتی انشالله...فقط کیت و طبق دوره ت شروع کن اگ دوره ت کوتاه زود بزن اگ طولانی دیر شروع کن ک تخن ...

مرسی از این همه محبت و وقتی که میزاری هرچی از خدا میخوای بهت بده 🤲

من الان کیت مکس 14 خریدم. امروز دهم دوره م هست امشب اخرین آمپول اچ ام جی رو میزنم فردا میرم سونوچون پنج شنبه دکترم نیستش بنظرت از کی شروع کنم کیت زدن رو؟؟ 

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
پس چرا دوماه پیش فاطمه اول رفت سونو یه فولی ۲۲داشت کیتش ۱۱شب مثبت شد روز بعد۱۰صبح دوباره رفت  س ...

نه عزیزم فاطمه روزش مثبت شده بود..تا شب رنگ داشت. الان خودش بهتر شه حالش توضیح بهتر میده.کیت ک پر رنگ باشه اصلا ازاد نیست تا لحظه ای ک کمرنگ بشه

الهم صل علی محمد و ال محمد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خخخ نمیدونم چرا دست خودم نیست ☺️☺️

باید کنترلش کنی..

استرس تاثیر مستقیم داره در باردار نشدن.. برای لانه گزینی بدن نیاز به آرامش داره..خیلیا که طولانی مدت نتیجه نگرفتن گاهی فقط با بیخیال شدن به نتیجه رسیدن.. شما هم خودت رو اینقد مشغول کن که فراموش کنی واسه بارداری اقدام کردی

2731
سلام گلم تولد آرش جونم مبارک الهی تولد هزار سالگیش  ان شاءالله جشن دامادیش  عزیزم  ...

الهی قربونت بشم که اینقدر سختی کشیدی...فدای محمدت بشم من

ان شالله که به حق حضرت محمد،پسرت رو سالم بغل بگیری

توروخدا مراقب خودت باش

بیمارستان بمونی امنتره

نگرانت شدم

خدا پشت و پناهت باشه عزیزدلم

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
مرسی از این همه محبت و وقتی که میزاری هرچی از خدا میخوای بهت بده 🤲 من الان کیت مکس 14 خریدم. امروز ...

قربونت 😘عزیزم مکس خیلی تقلبی شده اگ بتونی ی مارک معتبر تر پیدا کنی عالیه...از ۲ روز بعد هاچ ام جی کیت بزن..۹۰ درصد ۴ روز بعد هاچ ام حی فولیکول اوج بالغ شدنش میرسه و ازاد میشه. 

من یه بار باردار شدم سقط شده  الان ماه ششمم 😑

اگ تجربه سقط داره عکس بگیری بهتره..چون ۶ ماه هم گذشته بعد اقدام..اینماه اقدام کن انشالله ک بشه ولی اگ باردار نشدی عکس بگیر ک هم خیالت راحت بشه استرس ت کم بشه هم شانس بارداری بیشتر میشه

باید کنترلش کنی.. استرس تاثیر مستقیم داره در باردار نشدن.. برای لانه گزینی بدن نیاز به آرامش داره.. ...

اره اقدام کردم چشم عزیزم تلاشم میکنم الانم سمت چپ زیر دلم یه نمه ریز درد میکنه یعنی از ظهر درد خیلی خفیف دارم

قربونت 😘عزیزم مکس خیلی تقلبی شده اگ بتونی ی مارک معتبر تر پیدا کنی عالیه...از ۲ روز بعد هاچ ام جی ک ...

فردا که رفتم سونو میام میگم چی شد ممنون که جواب دادی. کیت روژان بود نگرفتم میگردم دنبال مدیکور خوبه بنظرت؟؟ 

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
قربونت 😘عزیزم مکس خیلی تقلبی شده اگ بتونی ی مارک معتبر تر پیدا کنی عالیه...از ۲ روز بعد هاچ ام جی ک ...

ببخشید خیلی سوال میپرسم باوجود آمپول ازاد سازی هم احتمالش هس زودتر چهار روز آزاد شه یا نه؟؟ 

عزیزم الان آزمایش رو دادی؟؟؟؟؟بازم اینجوری بهتره عزیزم تا اینکه بخای یک ماه دیگه صبر کنی الهی که دلت ...

نه عشقم ۲۰ اذر ماه باید برم ازمایش بدم

۱۲ هفته انشالله

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

هاچ ام جی چیه؟این با هاچ سی جی چ فرقی داره؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
فردا که رفتم سونو میام میگم چی شد ممنون که جواب دادی. کیت روژان بود نگرفتم میگردم دنبال مدیکور خوبه ...

روزان و من استفاده نکردم مدیکور خیلی خوبه مدی هلث هم عالیه مدی اسمارت اینا خوبن کلا..انشالله ک همه چیز خوب باشه برا اقدام

نه عشقم ۲۰ اذر ماه باید برم ازمایش بدم ۱۲ هفته انشالله

عزیزم ببخشید شما یبوست نداری؟

من خیلی اذیتم نفخ و یبوست داره دیوونم میکنه

تند تند خاکشیر و انجیر خیس شده میخورم ولی بیفایدس

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.