2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013672 بازدید | 355184 پست
اره دارم هنوزفقط مرغ وبرنج میخورم نمیدونم دیگه میشه خوردیانه عفونتم هم شکرخدابرطرف شده این ماه چکاب ...

مرغ که میگن نخور، نفهمیدم والا من خوب رعایت نمیکنم 

تو خونه خودم نمی‌خورم اما میرم جایی مجبور میشم. 

من میخام دی برم اقدام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا برم چیزی میده ک تو پریودی بخورم یا نه؟ کلا بزارم بعد پاکی برم؟

الان بری ی پودر قهوه ای میده ک تو پری بخوری هم واسه عفونته هم تخمک

میخوای برو ک بهت بده بخوری

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
۱۱۹ مگه چش بود ؟؟ 

هیچی

اونم اقدامی بود.مواقعی ک پری میشه نمیاد😟😟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
2738
شبنم جون فولی راستم 22 و چپم 18 بود البته بچه ها بهم گفتن دیشب باید اقدام میکردم مختاریان گفت امروز ...

هی میریم سونو آخرشم هیچی نمیدونیم چیکار کنیم

پس اقدام نمیری؟

ایشالا جواب تلاشاتو بگیری

خدا ب همه دو دختریا ی پسر نازو گوگولی بده

با این توصیفات بنظر میاد کامل دفع شده باشه.. زودتر برو سونو 

4شنبه شاید برم مسافرت ازونجابرگشتم شایدبرم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
عزیزم من حدودا ۱۵ کیلو اضافه کردم فشارم خوبه ولی افت قند خون دارم یعنی یه دفعه‌قند خونم میفته و دستا ...

چه خوب وزن اضافه کردی گلم فکر کنم تو این ۳ ماه باقی موندم ۲۰ کیلو هم بیشتر بشم 😭

منم اوایل افت فشار داشتم الان برعکسش شده حالا من یکماهی میشه همینکه میخوابم وقتی بیدار میشم دوتا دستام از شونه تا کف دستام خواب میره کلی ورز میدم تا برمیگرده به حالت اول 

اره دقیقا منم همینطوری سه حالت و با احتیاط  یبارم حنانه جان گفت یه مکث کوتاه به پشت که میشی داشته باش بعد به پهلوی دیگه برو که همینو رعایت میکنم همیشه 

عع اینو نمیدونستم مرسی الان میفهمم چرا هر وقت خم میشم به حالت رکوع زیر شکمم درد میگیره 

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
نه فاطمه جونم اقدام نکردم دیشب سونو نرفتم امشب رفتم مختاریان گفت اونم که 22 آزاد شده بود 18 هم تو هم ...

مختاریان ک هزینه نمیکنه فقط میگ صبر کن

یکم انصاف ندارن

بچه ها من ماه پیش تخمک از تخمدان راستم ازاد شد یعنی این ماه از تخمدان چپم ازاد میشه؟ @مامان_مهرساخ ...

نه عزیزم یچیز قطعی نیست بستگی به بدن هر خانمی داره

مثلا خودم اکثر اوقات راست فولیکول داشتم و ازاد میشد ولی چپ نه 

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
اره برم فکنم عفونت دارم صب میرم

برو 

هرچی بهت میگ رعایت کن ایشالا این ماه جواب میگیری

2706