2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013877 بازدید | 355184 پست
خوب مگه فولی ۲۵ چشه؟🤔 ضخامت آندومتر کم بود که اقدام نمیری؟

اندو ۷ بود

آخه بزرگ ک بشه آب زیادی توش جمع میشه و تقریبا پوچه

منم ازش گذشتم

بیشتر نگران آندومترمم😥😥

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم فک نکنم بقایا مونده باش بازم تا10روزدیگ.نرم سونومشخص نمیشه...بازم توکل بخدا ازکورتاژ خیلی میتر ...

انشالله نیست عزیزم 

خدا سلامتی بده همیشه به خودت و خانوادت انشالله 

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
2731
چرا عزیزم من کلاس ها را رفتم ۵جلسه است در مورد تغذیه دوران بارداری و بارداری و ورزش های بارداری صحبت ...

مرسی عزیز دلم از راهنماییت 

این موسسه ای من رفتم ثبت نام کردم گفتن ۱۶ جلسه اس ۸ تاش تئوری ۸ جلسه ورزش هاشه که باهم دوتاش یه روز انجام میشه دوتا ۴۵ دقیقه ..کلا یک روز در هفته باید برم بعد الان با خودم میگفتم نرم و همینجوری پیدا کنم تو خونه انجام بدم منکه به هر حال میخوام سز بشم زیاد بکارم نمیاد 🤔

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
دریا تخمدان چپم هی تیر میکشه.اون ماه اینجور نبود اصلا تیر نمیکشید الان هردو طرفو حس میکنم چپیه بیشتر ...

چرااااا؟ از کیست نترس عزیزم قرار نیس مگ دوفاستون  بخوری با پری دفع میشه نگرانی نداره

نکنه این سونو اشتباه کرده باشه؟مطمئنی فولیت ازاد کرده بود؟واژینال رفتی؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
چرااااا؟ از کیست نترس عزیزم قرار نیس مگ دوفاستون  بخوری با پری دفع میشه نگرانی نداره نکنه این ...

واژینال رفتم

۱ سیسی مایع آزاد دیده شده شاید نامتقارنه یکمیش آزاد شده

خودمم خل شدم از دست این دو تا فولی😅😅

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2740
کاردیگه ای از دستم برنمیاد. ان تی هم که از نرمال بیشتره. نمیدونم غصه چیوبخورم

انشاالله سالم باشه تورو‌خدا به دید مثبت ببین 

خدای مهربان و بخشنده ! من با تمام وجودم به تو اعتماد دارم . ♾🧿✨💫
انشاالله سالم باشه تورو‌خدا به دید مثبت ببین 

شوهرم عین خیالش نیس. من ریز ریز دارم گریه میکنم نفهمه بغض دارم باید گریه کنم تا اروم بشم. توکل بخدا فعلا ناراحتم باید باگریه خودمو اروم کنم

شوهرم عین خیالش نیس. من ریز ریز دارم گریه میکنم نفهمه بغض دارم باید گریه کنم تا اروم بشم. توکل بخدا ...

انشاالله که خیره عزیزم !!! دنیا که بیاد خودش با صورت ماهش مرحم همه ناراحتیهات میشه 

خدای مهربان و بخشنده ! من با تمام وجودم به تو اعتماد دارم . ♾🧿✨💫
خب برا چی میگن پسردارشدن به قدرت اسپرم بستگی داره؟!واسه همینه که بعضیاباوجود رعایت دقیق زمان تخمک گذ ...

قدرت اسپرم از کجا معلوم میشه؟با آز اسپرم میشه فهمید؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
انشاالله که خیره عزیزم !!! دنیا که بیاد خودش با صورت ماهش مرحم همه ناراحتیهات میشه 

اره صددرصد این دل لامصب دیگه اروم نمیگیره. من سزارینی ام خیلی سخته برام بخوام بچه سوم بیارم.